yamaha virago xv 535

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
jacek197
Posty: 17
Rejestracja: 11 marca 2018, 17:31
Motocykl: yamaha 535
Lokalizacja: wielen
Wiek: 51
Status: Offline

yamaha virago xv 535

Post autor: jacek197 »

witam wszystkich uzytkownikow motocykli. otoz mam dylemat. chcialbym wymienic olej w lagach w swoim motocyklu ale nie bardzo wiem jak sie tam dostac bez odkrecania wszystkiego. czy dam rade to zrobic ? jesli tak ,to jak sie tam dostac. po zdjeciu kapsla 2-3 cm od gory widze tak jak by blasze i co dalej nie wiem chodzi mi tylko o gore.
Awatar użytkownika
jarodex
Posty: 819
Rejestracja: 11 marca 2018, 21:30
Motocykl: XV1100'97
Lokalizacja: ZS
Wiek: 61
Kontakt:
Status: Offline

Re: yamaha virago xv 535

Post autor: jarodex »

U mnie w "stopce" jest link do dysku google a tam masz film jak i co z lagami.... jeżeli już coś ogarniasz w temacie robótek garażowych i masz pojęcie oraz narzędzia pokazane w filmie to działaj, natomiast w inny przypadku daj sobie spox.
Świeć pomimo wszystko,
i bierz przykład ze słońca -
ma w d***e, czy kogoś razi!!


:chopper: .... i wwwrrrrummmmm....... :bravo:

Moja baza wiedzy o VIRAGO - Tu sobie kliknij :lol: ...i podziękuj.... :drunksmile:
Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 1095
Rejestracja: 18 listopada 2015, 19:44
Motocykl: Yamaha Virago 1100
Lokalizacja: Rybarzowice
Kontakt:
Status: Offline

Re: yamaha virago xv 535

Post autor: Feniks »

Serwisówke postudiuj przy kawie i ciastku. Jak poznasz schematy to będzie Ci łatwiej zrozumieć
Nie obawiaj się porażki – to nie porażka, ale mało ambitny cel jest błędem. W wielkiej próbie honorowo jest nawet polec.
Awatar użytkownika
jarodex
Posty: 819
Rejestracja: 11 marca 2018, 21:30
Motocykl: XV1100'97
Lokalizacja: ZS
Wiek: 61
Kontakt:
Status: Offline

Re: yamaha virago xv 535

Post autor: jarodex »

"Stopka" jest obok "Nagłówka" drugim podstawowym składem strony W poście to nic innego jak dodatki
wszelkiego typu: reklamy, banery, motta czy też jak w moim przypadku obok "złota myśl - na zielono"
następnie :chopper: a po nim na samym dole jest link zawartym tekstem:
" Moja baza wiedzy o VIRAGO" - i ten właśnie szczegół chodzi.

To takie me wypociny, wystarczy wpisać w guugla zagadnienie np. "co to jest stopka" i tam mamy parę k.odpowiedzi.
Świeć pomimo wszystko,
i bierz przykład ze słońca -
ma w d***e, czy kogoś razi!!


:chopper: .... i wwwrrrrummmmm....... :bravo:

Moja baza wiedzy o VIRAGO - Tu sobie kliknij :lol: ...i podziękuj.... :drunksmile:
ODPOWIEDZ