Dostępność części Virago 125

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
Stola93
Posty: 2
Rejestracja: 09 czerwca 2019, 17:44
Motocykl: Romet Soft Chopper
Status: Offline

Dostępność części Virago 125

Post autor: Stola93 »

Witam, otóż w chwili obecnej posiadam Romet Soft Chopper. Wiem, ze zaraz poleci lincz ( chcę właśnie zmienić na Virago ) aczkolwiek na dzień dzisiejszy jestem w stanie kupić do niej każdą część do silnika i osprzętu, a nawet gotowe nowe silniki ze stron internetowych polskich oferujących części do motocykla. Kiedy wchodzę na te stronki i zmieniam wyszukiwanie na cześći do Virago 125, ku mojemu zaskoczeniu są same popierdółki typu oleje, filtry, trochę elektroniki. Moim marzeniem jest Virażka 125, ale odstraszają mnie te pustki związane z dostępnością części. Czy po prostu źle szukam ? i do takich motocykli jak Yamaha po prostu części dostępne są u autoryzowanych serwisów ? Po prostu obawiam się, że kupując Virazkę, będzie mnie czekałą i tak w pewnym momencie jakaś większa awaria związana pewnie z silnikiem i boje się, ze żaden mechanik mi nie naprawi, bo powie że dostępnych nowych części jak np. głowica / cylindy czy inne ważne elementy silnika są już niedostępne dla tak starego motocykla jak Virażka .
Tak samo było z motocyklem Daelim VL - ponoć o wiele lepszy niż mój Romecik, ale ze względu na brak części na stronach, zrezygnoalem z zakupu na rzecz Romecika.
Awatar użytkownika
Wesoly
Posty: 1660
Rejestracja: 20 lutego 2011, 11:14
Motocykl: H-D
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Re: Dostępność części Virago 125

Post autor: Wesoly »

535-> 1100-> FAT BOB-> SPORT GLIDE
Andrze786
Posty: 36
Rejestracja: 28 października 2018, 15:13
Motocykl: XV125
Wiek: 30
Status: Offline

Re: Dostępność części Virago 125

Post autor: Andrze786 »

Części nie ma, bo to nie Romet. Motocykl się nie psuję więc i części niepotrzebne.
Awatar użytkownika
Darek Adamczewski
Posty: 785
Rejestracja: 09 lutego 2015, 18:53
Motocykl: XV1100, Iż49, MZ 250
Lokalizacja: Alex woj. łódzkie
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Dostępność części Virago 125

Post autor: Darek Adamczewski »

Andrze786 pisze: 11 czerwca 2019, 22:07 Części nie ma, bo to nie Romet. Motocykl się nie psuję więc i części niepotrzebne.
Święte słowa :bravo: A jak się mimo to zepsuje, to dobrzy ludzie poratują. Chociaż częściej bywa, że to motocyklista się do jazdy nie nadaje :drunksmile:
W tzw. starych dobrych czasach, gdy jeszcze samochody były samochodami, a nie komputerami na 4 kołach, w instrukcji serwisowej bodajże Merca - Beczki w rozdziale o tylnym moście było napisane, że producent nie przewiduje, żeby się tam coś zepsuło. To i po co pisać o naprawianiu? :lol:
Denerwować się, to tracić własne zdrowie z powodu cudzej głupoty.
ODPOWIEDZ