linka sprzęgła do 125 - gdzie kupić?

Jeżeli masz kłopoty ze swoją Virago lub nie wiesz jak coś naprawić to idealne miejsce by o tym napisać
zxy
Status: Offline

linka sprzęgła do 125 - gdzie kupić?

Post autor: zxy »

Szukałem i na forum i w internecie, na larssonie i nigdzie nie mogę znaleźć linki sprzęgła!
Gdzie ją można kupić do virago 125? Ostatnio jechałem i linka się zerwała :frustrated:
Awatar użytkownika
zundapp600
Posty: 285
Rejestracja: 09 września 2007, 12:34
Motocykl: Virago Xv-750
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiek: 61
Kontakt:
Status: Offline

Re: linka sprzęgła do 125 - gdzie kupić?

Post autor: zundapp600 »

Jeżeli nie możesz kupić zleć wykonanie . Firm jest sporo , ale nie wiem z jakiej miejscowości jesteś .
http://www.niewiadowki.pl Forum przyczep Niewiadów

http://www.zundapp.pl Web Seite
jaroz
Posty: 755
Rejestracja: 04 marca 2008, 22:03
Motocykl: virago 535
Lokalizacja: galicja
Wiek: 56
Kontakt:
Status: Offline

Re: linka sprzęgła do 125 - gdzie kupić?

Post autor: jaroz »

zxy
Status: Offline

Re: linka sprzęgła do 125 - gdzie kupić?

Post autor: zxy »

Łooo matko, forum virago i nikt nie zna gdzie mozna gotowa kupic? Przeciez ja sie nie bede bawil.

Chce:
www
kliknac
wysylaja
place
montuje
:razz:
Awatar użytkownika
zundapp600
Posty: 285
Rejestracja: 09 września 2007, 12:34
Motocykl: Virago Xv-750
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiek: 61
Kontakt:
Status: Offline

Re: linka sprzęgła do 125 - gdzie kupić?

Post autor: zundapp600 »

Człowieku sam napisałeś że nigdzie nie ma !!!!!!!! . Osobiście w to nie wierzę , w serwisie na pewno kupisz . każdy zaoferował to co mógł . Posiedź poszperaj , a nie na gotowca . Jak się nie chcesz bawić to inni za Ciebie tego nie zrobią
http://www.niewiadowki.pl Forum przyczep Niewiadów

http://www.zundapp.pl Web Seite
zxy
Status: Offline

Re: linka sprzęgła do 125 - gdzie kupić?

Post autor: zxy »

No co takie nerwy? Uspokój sie stary, ja do nikogo nie mam pretensji, swoim bezsensownym postem nic nie wnosisz. A tak, owszem - forum jest do tego zeby przychodzic na gotowe. Czekam az ktos mi poda linka. I nie prosze o to by za mnie wykonywal robote i szukal a po prostu czekam na osobe, ktora da namiary jesli sama kiedys korzystala z jakiejs strony. Jak nie dostane linka to trudno. Motor postoi w garazu najwyzej :mrgreen:
jaroz
Posty: 755
Rejestracja: 04 marca 2008, 22:03
Motocykl: virago 535
Lokalizacja: galicja
Wiek: 56
Kontakt:
Status: Offline

Re: linka sprzęgła do 125 - gdzie kupić?

Post autor: jaroz »

sorry kolego , ale przychylam się do zdania zundapp600. w I poście piszesz że szukałeś wszędzie i nie znalazłeś. tzn szukałeś na tyle skutecznie beż żadnego efektu czyli wnioskuje że nigdzie nie jest dostępne. podaje ci adres fachowca co dorabia różne linki, a ty masz pretensje, bo nie będziesz się bawił takimi metodami. to zdecyduj się co chcesz. trochę wyrozumiałości dla innych. forum oczywiście jest po to aby pomagać, ale chyba nie wyobrażasz sobie, że działa to na zasadzie, że przychodzi xyz z problemem i jak nikt nie zna rozwiązania to wszyscy szukają go za ciebie. kolego szanowny! tu każdy ma swoje życie poza forum i jest zajęty niemniej od ciebie. a po drugie pytanie twe skonstruowane było tak, że wynikało z niego że wyczerpane zostały wszystkie możliwe i ogólnie dostępne środki: forum virago-stare wiadomości, google bądź inny szukacz, sklepy internetowe, serwisy firmowe. w tej sytuacji to tylko dorobić albo na allegro używkę kupić. MIŁEGO SZUKANIA
Awatar użytkownika
lenio
Posty: 587
Rejestracja: 24 grudnia 2007, 07:48
Motocykl: ViragoXV125, ViragoXV1100
Lokalizacja: Kikół
Wiek: 50
Status: Offline

Re: linka sprzęgła do 125 - gdzie kupić?

Post autor: lenio »

W serwisie Yamahy dostaniesz na pewno :mrgreen:
Koszt -rok temu to 80 zł. i czekanie do 7 dni roboczych- przynajmniej w serwisie Yamahy w Toruniu.
Pzdr.
Gang Dzikich Wieprzy.
zxy
Status: Offline

Re: linka sprzęgła do 125 - gdzie kupić?

Post autor: zxy »

OK - dzięki. Kupię i poczekam.

[ Dodano: Sro Cze 10, 2009 1:20 am ]
OK - dzięki. Kupię i poczekam jak nie znajdę gdzieś w necie.
ODPOWIEDZ