Podłączenie kierunkowskazów

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Awatar użytkownika
jedrix
Posty: 48
Rejestracja: 09 maja 2010, 19:44
Motocykl: Yamaha xv 750 SE
Lokalizacja: Sulecin
Wiek: 32
Status: Offline

Podłączenie kierunkowskazów

Post autor: jedrix »

Witam przepraszam jeżeli powielam temat chodzi o podłączenie kierunkowskazów które mają znajdować się w kierownicy chodzi o coś takiego https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 1667_n.jpg z tyłu nie ma kierunków one są 2strone jak przerobić instalacje żeby działało to zakładał ktoś takie "migacze" pozdrawiam jedrix
"Nie ważne jakim motocyklem jeździsz ważne jak do tego podchodzisz..." Znów wytarta skóra wytarte dżinsy znów dosiadasz maszyny szosa motoru ryk"
Awatar użytkownika
Flower
Posty: 1401
Rejestracja: 09 marca 2009, 21:59
Motocykl: Jędza - XV535 (2YL)
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiek: 33
Status: Offline

Re: Podłączenie kierunkowskazów

Post autor: Flower »

Nie zakladałem, ale piewsze primo będziesz musiał wiercić kierownicę, bo przewody wejdą do środka i musza gdzieś wyjść, a drugie primo, jeżeli na oryginalnym przerywaczu to prawdopodobnie będą migać strasznie szybko i będziesz musiał gdzieś dodatkowe obciążenie umiejscowić, bo będzie dwie żarówki mniej. Tyle mogę Ci pomóc ;)

"Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich."

Thomas Jefferson
Blunio pisze: wypada świat widzieć takim jaki jest, a nie taki jakby niektórzy chceli żebyś go widział.
Awatar użytkownika
leszekk
Posty: 4146
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 21:35
Motocykl: XV750 -> BMW R1200GS
Lokalizacja: mazowieckie
Status: Offline

Re: Podłączenie kierunkowskazów

Post autor: leszekk »

Zanim założysz zastanów się czy kierunki tak umiejscowione nie będą Ci w czasie jazdy w nocy przeszkadzać - nic tak nie wkurza jak jakieś światło dające bez sensu po oczach w ciemności
In God we Trust -- all others must submit an X.509 certificate.
Awatar użytkownika
robertno
Posty: 68
Rejestracja: 05 października 2012, 16:10
Motocykl: Intruder M800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Podłączenie kierunkowskazów

Post autor: robertno »

No i czy przejdziesz diagnostykę. Ja osobiście wolę jednak tradycyjne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
mobi
Posty: 75
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:34
Motocykl: drag star 650
Lokalizacja: Szczecin
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Podłączenie kierunkowskazów

Post autor: mobi »

Witam miałem takie w virce musisz dać mocniejsze żarówki 21w Podłączenie u mnie był jeden plusowy kabel do każdego.Przeglądy przechodził normalnie ale z tyłu świeca słabiej bo praktycznie nie mają odblasku z drugiej strony tylko mały prześwit.Pozdrawiam przykładowe zdjęcie mojej byłej.
Załączniki
kierunki 1.jpg
Awatar użytkownika
jedrix
Posty: 48
Rejestracja: 09 maja 2010, 19:44
Motocykl: Yamaha xv 750 SE
Lokalizacja: Sulecin
Wiek: 32
Status: Offline

Re: Podłączenie kierunkowskazów

Post autor: jedrix »

Wszystko fajnie rozumiem jak je podpiąć wiem,że trzeba wiercić ale chodzi bardziej o to,że nie chcę mieć tylnich chodzi tylko żeby były te w kierownicy bo w końcu świecą z obu stron problem polega na tym że nie wiem jak przerobić instalacje bo jak nie ma tych z tylu to te z przodu świecą ciągłym światłem jaki wstawić przerywacz lub co pozmieniać prosił bym o takie rady czy koniecznie wiąże się to z wymianą przerywacza ? czy wystarczy coś pozmieniać przelutowac itp:) pozdrawiam :chopper:
"Nie ważne jakim motocyklem jeździsz ważne jak do tego podchodzisz..." Znów wytarta skóra wytarte dżinsy znów dosiadasz maszyny szosa motoru ryk"
Awatar użytkownika
jedrix
Posty: 48
Rejestracja: 09 maja 2010, 19:44
Motocykl: Yamaha xv 750 SE
Lokalizacja: Sulecin
Wiek: 32
Status: Offline

Re: Podłączenie kierunkowskazów

Post autor: jedrix »

"to prawdopodobnie będą migać strasznie szybko i będziesz musiał gdzieś dodatkowe obciążenie umiejscowić, bo będzie dwie żarówki mniej. Tyle mogę Ci pomóc" no właśnie cały czas świecą stałym światłem :)
"Nie ważne jakim motocyklem jeździsz ważne jak do tego podchodzisz..." Znów wytarta skóra wytarte dżinsy znów dosiadasz maszyny szosa motoru ryk"
Awatar użytkownika
spaw
Posty: 731
Rejestracja: 06 kwietnia 2011, 00:10
Motocykl: Tiger 900
Lokalizacja: Katowice
Wiek: 34
Status: Offline

Re: Podłączenie kierunkowskazów

Post autor: spaw »

najprościej to podłączyć, do kabli które idą do tylnych kierunków, dwie żarówki 21W (jedna na lewą stronę druga na prawą) i schować je pod siedzeniem (niech sobie tam migają i tak ich nikt nie zobaczy, a odpowiedni opór będzie zachowany) :)
"W każdym normalnym człowieku tkwi szaleniec i próbuje wydostać się na zewnatrz"
Terry Pratchett
Obrazek
Awatar użytkownika
jedrix
Posty: 48
Rejestracja: 09 maja 2010, 19:44
Motocykl: Yamaha xv 750 SE
Lokalizacja: Sulecin
Wiek: 32
Status: Offline

Re: Podłączenie kierunkowskazów

Post autor: jedrix »

;) to jest rozwiązanie :drunksmile:
"Nie ważne jakim motocyklem jeździsz ważne jak do tego podchodzisz..." Znów wytarta skóra wytarte dżinsy znów dosiadasz maszyny szosa motoru ryk"
ODPOWIEDZ