Akumulator-Wrocław gdzie kupić?

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Akumulator-Wrocław gdzie kupić?

Post autor: rzeznia_numer_5 »

Akumulator padł mi na amen. Drodzy wrocławianie gdzie jutro (sobota) można w ciemno podjechać i dostać takie cudo? Z góry dziękuję za pomoc.
tacim
Posty: 196
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 07:11
Motocykl: Yamaha Virago 1100 92r
Lokalizacja: oleśnica
Status: Offline

Re: Akumulator-Wrocław gdzie kupić?

Post autor: tacim »

Raczej powinni mieć na Łokietka http://www.motorbiker.pl/index.php?dzial=id=02s zadzwoń to Ci powiedzą choć jednostki ważają, że tam drogo choc ja tak nie uważam. Nawet jak nie mają to pokierują odpowiednio.
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Re: Akumulator-Wrocław gdzie kupić?

Post autor: rzeznia_numer_5 »

Nowy aku już w motorze. Proszę o przeniesienie tematu do śmietnika, skasowanie czy co tam z nim można zrobić ;)
tacim
Posty: 196
Rejestracja: 06 kwietnia 2008, 07:11
Motocykl: Yamaha Virago 1100 92r
Lokalizacja: oleśnica
Status: Offline

Re: Akumulator-Wrocław gdzie kupić?

Post autor: tacim »

To ziom napisz gdzie kupiłeś, za ile czy się opłacało ??? itd co by inni mieli pomoc z twych działań.
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Re: Akumulator-Wrocław gdzie kupić?

Post autor: rzeznia_numer_5 »

tacim pisze:To ziom napisz gdzie kupiłeś, za ile czy się opłacało ??? itd co by inni mieli pomoc z twych działań.
Przepraszam, nie sądziłem że kogoś oprócz mnie może zainteresować temat, ale też niewiele mam do napisania. Zadzwoniłem na ul. Piekną we Wrocławiu (tel (0-71) 333 155 4) gdzie wiem że sprzedają akumulatory zapytałem czy jest o takich parametrach ale nie z Chin. I po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi pojechałem. Koszt 137 pln. 2 lata gwarancji. Marka nie pamietam, :oops: Pewnie są tańsze albo droższe i lepsze ale nie bardzo chciało mi się uziemiać motorka ;) Aha poprzedni akumulator osobiście zepsułem kręcąc tak intensywnie klemą, że złamałem ten ołowiany dinks (fachowo to się na pewno nazywa "dinks" ;) ) który wychodzi z akumulatora.
ODPOWIEDZ