Regulator napięcia Virago 700

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Awatar użytkownika
Kaczor-Motorock
Posty: 1049
Rejestracja: 20 października 2007, 15:31
Motocykl: Suzuki Intruder 1500
Lokalizacja: Gostynin
Wiek: 60
Status: Offline

Regulator napięcia Virago 700

Post autor: Kaczor-Motorock »

Ten temat byl poruszany już pewnie nie raz, ale ja jestem nowy. Kupilem wirowkę 700, 1987r. I teraz poszedł mi regulator napięcia. Nic w tym szczególnego, ale poprzedni właściciel wymieniał go dwa miesiące temu. I teraz przypomnialo mi się że przy kupnie zauważyłem że jest ciepły, ale potem się zagadalem i zapomnialem o tym. Może ktoś mi podpowie w czym może tkwić problem i jaki regulator by był najlepszy do tego modelu??
jacekozik
Status: Offline

Re: Regulator napięcia Virago 700

Post autor: jacekozik »

www.virago.com.pl/viewtopic.php?t=203
Lepiej aby sie symbol i wygląd zgadzał, ja z ciekawości inne modele podłączałem i też dobrze działały, naj więcej zabawy miałem z regulatorem od xv700SE (bo wychodzą z niego 6 kabli>> 3 alternatora, gorący,masa, i taki który trza podłączyć za stacyjka). Reszta była normalna czyli jak na foto. Nie chcę tu umniejszać chińskim regulatorom, ale spotkałem się już z paroma które poleciały po pary tygodniach lub miesiącach.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
siwy72
Posty: 64
Rejestracja: 04 czerwca 2015, 12:18
Motocykl: Yamaha Virago XV1000
Lokalizacja: TSZ
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Regulator napięcia Virago 700

Post autor: siwy72 »

jacekozik

"Lepiej aby sie symbol i wygląd zgadzał, ja z ciekawości inne modele podłączałem i też dobrze działały,naj więcej zabawy miałem z regulatorem od xv700SE (bo wychodzą z niego 6 kabli>> 3 alternatora, gorący,masa, i taki który trza podłączyć za stacyjka). Reszta była normalna czyli jak na foto. "
jacekozik

Witam i tu moje ptyanie.
Mam takowy regulator tylko kolory to czerwony, czarny i zielony.
Który gdzie podłączyć ?
Proszę o pomoc
siwy72
XV 1000 Gold Edition wersja Canada

Tel. 539945776
Awatar użytkownika
2007XV1700
Posty: 5106
Rejestracja: 03 czerwca 2011, 15:31
Motocykl: XV1000,XV1700,JAWA
Lokalizacja: https://maps.app.goo.gl/hmAhT1FGH4TPnWHz9
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: Regulator napięcia Virago 700

Post autor: 2007XV1700 »

Od strony alternatora nie ma znaczenia. Są trzy fazy a ich kolejność jest dowolna
ODPOWIEDZ