Brak sygnalizacji luzu.

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
Awatar użytkownika
Augen
Posty: 54
Rejestracja: 27 września 2017, 20:31
Motocykl: Virago XV535
Lokalizacja: Wrocław
Wiek: 50
Status: Offline

Brak sygnalizacji luzu.

Post autor: Augen »

Mam pytanie do tych bardziej zorientowanych. Zdemontowałem układ wydechowy w Virago 535 i po ponownym montażu (nie bez oporów), nie świeci mi się kontrolka biegu jałowego. Czy przy walce z wydechem, mogłem uszkodzić (rozłączyć) jakiś stycznik odpowiadający za luz, czy to tylko zbieg okoliczności i spaliła się żarówka? Przy okazji, czy żeby wymienić tą żarówkę, trzeba odkręcić kierownicę, a potem panel z kontrolkami, czy jest jakiś inny sposób na wymianę samej żarówki.

Ok, już wiem (albo nie wiem) :) Poszedł mi bezpiecznik odpowiadający min. za kontrolki i kierunki. Plusem jest to że wiem że to bezpiecznik, minusem zaś to, że nie wiem w którym miejscu jest zwarcie. Mam podejrzenie że z prawej strony, pod kolankiem z tylnego cylindra. Tam jest kilka przewodów i któryś na wskutek mojej walki z wydechem, musiałem docisnąć tak że ma przebicie. Spróbuję je zaizolować chociaż potrzebne tam są chirurgiczne dłonie bo jest bardzo ciasno :).

The winner is: przewód od nożnego stopu (albo sam czujnik). W każdym bądź razie jak rozłączam kostkę od tego czujnika to wszystko jest ok.
Problem rozwiązany, może komuś się przyda. :rock:
ODPOWIEDZ