Brak możliwosci odpalenia VIRAGO 125

Tematy związane z ukladem elektrycznym Virago
lysy13
Posty: 28
Rejestracja: 22 września 2019, 21:07
Motocykl: Yamaha XV VIRAGO 125
Lokalizacja: Głubczyce
Wiek: 46
Status: Offline

Brak możliwosci odpalenia VIRAGO 125

Post autor: lysy13 »

Witam szanownych forumowiczów. Może to kogoś denerwować, ale czy może mi ktoś prosto, łopatologicznie przedstawić jak za pomocą miernika sprawdzić cewki zapłonowe, przewody WN, impulsator? Pytam, bo w czwartek podczas przejażdzki moja VIRAGO 125 nagle zgasła i ni cholery nie idzie odpalić. Sprawdziłem i brak iskry na obu świecach. Dostałem wskazówki żeby sprawdzić ukłąd zaczynając od cewek, przewodów WN, impulsatora. Chętnie bym to zrobił, ale ni cholery nie wiem jak. Wiem tylko, że prąd na przewodach wpinanych w cewki jest. Ale już dalej iskry nie ma. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
facet
Posty: 67
Rejestracja: 04 września 2019, 00:11
Motocykl: virago 125 97r
Lokalizacja: Śląsk, DK81 (wiślanka)
Wiek: 47
Kontakt:
Status: Offline

Re: Brak możliwosci odpalenia VIRAGO 125

Post autor: facet »

Sprawdzałeś rezystancje względem tego co Ci podał kolega w Twoim wątku?

Wysłane z mojego EVR-AL00 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Brak możliwosci odpalenia VIRAGO 125

Post autor: Blunio »

lysy13 pisze: 28 października 2019, 15:14 Witam szanownych forumowiczów. Może to kogoś denerwować, ale czy może mi ktoś prosto, łopatologicznie przedstawić jak za pomocą miernika sprawdzić cewki zapłonowe, przewody WN, impulsator? Pytam, bo w czwartek podczas przejażdzki moja VIRAGO 125 nagle zgasła i ni cholery nie idzie odpalić. Sprawdziłem i brak iskry na obu świecach. Dostałem wskazówki żeby sprawdzić ukłąd zaczynając od cewek, przewodów WN, impulsatora. Chętnie bym to zrobił, ale ni cholery nie wiem jak. Wiem tylko, że prąd na przewodach wpinanych w cewki jest. Ale już dalej iskry nie ma. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
Te problemy już były wielokrotnie maglowane na forum. :shock:
Chcesz abym to ja je wyszukiwał ? :kawa:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
PanG
Posty: 550
Rejestracja: 10 marca 2019, 09:59
Motocykl: Twoja Stara 350
Lokalizacja: Galaktyka Kurwix
Wiek: 16
Kontakt:
Status: Offline

Re: Brak możliwosci odpalenia VIRAGO 125

Post autor: PanG »

Blunio pisze: 02 listopada 2019, 10:04 Te problemy już były wielokrotnie maglowane na forum. :shock:
Chcesz abym to ja je wyszukiwał ? :kawa:
"Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw"

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Żyj i daj rzyć innym.
lysy13
Posty: 28
Rejestracja: 22 września 2019, 21:07
Motocykl: Yamaha XV VIRAGO 125
Lokalizacja: Głubczyce
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Brak możliwosci odpalenia VIRAGO 125

Post autor: lysy13 »

Tak, chce! Poprosze bardzo!
ODPOWIEDZ