GAZNIKI POZIOM PALIWA

Tematy związane z gażnikami
Awatar użytkownika
lussi
Posty: 1694
Rejestracja: 11 listopada 2013, 20:26
Motocykl: virago 700-;85 r
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 63
Status: Offline

GAZNIKI POZIOM PALIWA

Post autor: lussi »

Witam czy morze ktos ma jakies fotki jak sprawdzc, i ustawic poziom paliwa,co gdzie zrobic i czy trzeba wymontowac gazniki?wyszukiwarka nic nie chce mi pokazac.Dzieki serdeczne :roll: :rock: to jest 700-setka
Ludzie nie dlatego przestaja sie bawic ze sie starzeja,lecz starzeja sie,bo przestaja sie bawic. Lucjan
Awatar użytkownika
HaCaT
Posty: 686
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 10:46
Motocykl: GS, DS, XR, XS itd.
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 40
Status: Offline

Re: GAZNIKI POZIOM PALIWA

Post autor: HaCaT »

W dziale download znajdziesz serwisówkę, a w niej pełny opis
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: GAZNIKI POZIOM PALIWA

Post autor: -waldi- »

bez urazy, ale jak bez opisu masz problem by ustawić poziom paliwa, czy wymontować te gaźniki to lepiej ich nie ruszaj, bo będzie gorzej niż było
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Awatar użytkownika
lussi
Posty: 1694
Rejestracja: 11 listopada 2013, 20:26
Motocykl: virago 700-;85 r
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 63
Status: Offline

Re: GAZNIKI POZIOM PALIWA

Post autor: lussi »

waldi urazu nie mam,kto pyta nie bladzi czyz nie; mialem juz wyjete tak ze to nie problem,a pytam bo jeszcze tego nie robilem,a chce sam bo nie lubie jak kto ma mieszac mi w moto,a chce wyczyscic to i z pewnoscia trzeba bedzie ustawic,chce tylko zobaczyc jak to sie robi a sobie dam rade juz,bo nie wiem czy włożyć jakos rurke tam gdzie jest ta wkretka do spustu paliwa czy jak?bo i tak zrobie jakby nie bylo a pytam bo chodzi o czas,szkoda stania. :rock:
Ludzie nie dlatego przestaja sie bawic ze sie starzeja,lecz starzeja sie,bo przestaja sie bawic. Lucjan
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: GAZNIKI POZIOM PALIWA

Post autor: -waldi- »

Załóż wężyk na króciec w pokrywce gaźnika, zluzuj śrubkę obok króćca (ona pełni rolę zaworka). Jak wypełni paliwo wężyk to przyłóż do korpusu gaźnika równolegle z króćcem i przełącz kranik na res. Możesz wcześniej całkiem paliwo zlać z komory gaźnika. Jak się poziom paliwa ustabilizuje oceniasz czy trzeba korygować czy nie.
Mała rada lepiej mniejszy poziom niż za wysoki. W wężyku nie może być żadnej bańki powietrza.

zerknij na zdjęcie
Obrazek
https://lh4.googleusercontent.com/-0t0C ... /HSC40.JPG
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Awatar użytkownika
lussi
Posty: 1694
Rejestracja: 11 listopada 2013, 20:26
Motocykl: virago 700-;85 r
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 63
Status: Offline

Re: GAZNIKI POZIOM PALIWA

Post autor: lussi »

dzieki waldi ,tak szybciej zrobie jak wiem co gdzie ,ja jestem taki ze i tak bym zrobil jak by nie bylo,ale i tak dzieki bardzo bo szkoda mi czasu na dochodzenie co i jak ,bo juz sie robi tak ze slonce wysoko,i trzeba smigac a nie sie smarowac,dosc bede mial roboty zeby tego spalonego na kola postawic. :nazdrowie: :bravo: :rock:
Ludzie nie dlatego przestaja sie bawic ze sie starzeja,lecz starzeja sie,bo przestaja sie bawic. Lucjan
ODPOWIEDZ