czasami nie wkręca sie na obroty

Tematy związane z gażnikami
mak
Posty: 208
Rejestracja: 08 listopada 2009, 22:19
Motocykl: virago xv 1000
Lokalizacja: międzyrzecz
Wiek: 39
Status: Offline

czasami nie wkręca sie na obroty

Post autor: mak »

Witam i mam problem z virago xv1000
to znaczy pewnego słonecznego dnia jechałem se do pracy przegoniłem virke tak do prędkości 140 zatrzymałem się na światłach zielone jedynka a tu zonk nie wkręca się na obroty na biegu jałowym pracuje równo nic się nie dzieje pali na dotyk zgasiłem ja na parkingu po 15 minutach zapaliła dojechałem do pracy i potem wróciłem do domu bez problemu aż do dziś zapaliłem chodzi normalnie pochodziła se tak około 5 min przegazówka w porządku ponownie i nie wkręca się na obroty tak kilka razy i znowu bez problemów i tak w kółko proszę o pomoc lub jakieś sugestie co to może być :x
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: czasami nie wkręca sie na obroty

Post autor: -waldi- »

problem z dopływem paliwa do gaźników, może pompa przytkana
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Radoslav
Posty: 14
Rejestracja: 07 stycznia 2014, 20:48
Motocykl: XJ Maxim, XV Warrior
Lokalizacja: Siedlce
Status: Offline

Re: czasami nie wkręca sie na obroty

Post autor: Radoslav »

Mam to samo w XJ 700 Maxim, jak moto się nagrzeje jest jak piszesz, daje gazu i nie chce się wkręcać, radzę sobie tak że gazu dodaje bardzo delikatnie i zaraz się wkręci. Spróbuj czy też tak masz, jeśli tak to raczej nie wina braku paliwa, no i ja nie mam pompy.
mak
Posty: 208
Rejestracja: 08 listopada 2009, 22:19
Motocykl: virago xv 1000
Lokalizacja: międzyrzecz
Wiek: 39
Status: Offline

Re: czasami nie wkręca sie na obroty

Post autor: mak »

gaziory przeglądniete membrany itp wszystko w porządku pompa podaje pełną para nic nie jest przytkane po rannym zapaleniu chodzi jak żyleta pali na dotyk chodzi równo wkręca sie bez problemów i jest oki tylko sie nagrzeje i jest kicha wolne odkręcanie manetki nic nie daje kicha i prycha a zanic się nie wkręci powyżej 1500 obr. ale na wolnych chodzi równiutko może cewkę szlak trafił lub jakiś moduł prosze o pomoc bo sezon w pełni a ja sie tylko wkur............. wiam :oops:
ODPOWIEDZ