Sklad mieszanki - ile obrotow srubkami?

Tematy związane z gażnikami
Awatar użytkownika
PanG
Posty: 550
Rejestracja: 10 marca 2019, 09:59
Motocykl: Twoja Stara 350
Lokalizacja: Galaktyka Kurwix
Wiek: 16
Kontakt:
Status: Offline

Re: Sklad mieszanki - ile obrotow srubkami?

Post autor: PanG »

Gaźniki na stół i szukasz nieszczelności.
Żyj i daj rzyć innym.
Awatar użytkownika
BARTEZ_TK
Posty: 450
Rejestracja: 17 listopada 2019, 07:59
Motocykl: VIRAGO 1100
Lokalizacja: KIELCE
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Sklad mieszanki - ile obrotow srubkami?

Post autor: BARTEZ_TK »

Witam
Muszę zadać pytanie również mam problem z gaznikami mieszanką i strzelaniem w wydech dodatkowo synchronizacja jest zła i pierwszy cylinder ma świece odpaloną tylny ma czarną i zalaną paliwem olej również śmierdzi benzyną
Ale zauważyłem również że po rozruchu przedni nie spala(zimny wydech ) natomiast gdy dodam gazu jest zapłon i znacznie mocniej się rozgrzewa na postoju (na średnich obrotach trzymałem Moto (bo wolnych nie ma praktycznie A gdy schodzi do niskich obrotów lekko zafaluje i musi strzelić kilka razy w wydech a nawet w filtr powietrza ) tylny za to jest wyraźnie chłodniejszy(tak na dotyk choć pewnie pomiar termometr elektronicznym dał by lepsze wyniki). Proszę o pomoc. Chętnie posłucham opini
:menel: Pić pi#÷%×lić nie żałować bida musi pofolgować :kolejka:
Przepraszamy za błędy :!: ortograficzne

https://youtu.be/EdmZYu9Lths
Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 1095
Rejestracja: 18 listopada 2015, 19:44
Motocykl: Yamaha Virago 1100
Lokalizacja: Rybarzowice
Kontakt:
Status: Offline

Re: Sklad mieszanki - ile obrotow srubkami?

Post autor: Feniks »

To jest temat który obrabiamy regularnie. Czystość gaźników, stan membran i regulacje ,regulacje i regulacje. Na srubach składu mieszanki se można wątrobe zniszczyć, ja mam np. jedną 1,5 a drugą 4 obroty wykręconą i działało bardzo przyzwoicie, teraz akurat inny temat mnie ćwiczy ale problemy z dopracowywaniem kultury pracy silnika były w zasadzie tylko z moich niedopatrzeń
Nie obawiaj się porażki – to nie porażka, ale mało ambitny cel jest błędem. W wielkiej próbie honorowo jest nawet polec.
ODPOWIEDZ