Virago 125 nie wchodzi na obroty

Tematy związane z gażnikami
lysy13
Posty: 28
Rejestracja: 22 września 2019, 21:07
Motocykl: Yamaha XV VIRAGO 125
Lokalizacja: Głubczyce
Wiek: 46
Status: Offline

Virago 125 nie wchodzi na obroty

Post autor: lysy13 »

Witam wszystkich w te kończace sie juz święta. W nawiazaniu do mojego poprzedniego postu. Gaźnik czyszczony, poskladany, zamontowany. Motor odpala od poerwszego strzału. Niestety nadal nie wkreca sie na obroty. Generalnie brak wogole wysokich obrotow. Slabo, albo wcale nie reaguje na ssanie. Na delikatnie reaguje na niewielkie odkrecanie manetki gazu. Jak odkrece na max motor od razu gaśnie. Jakas diagnoza? Bo jiz nie wiem gdzie i czego szukac. Bede wdzieczny za kazda sugestię.
Awatar użytkownika
vinny
Posty: 1107
Rejestracja: 03 marca 2011, 00:00
Motocykl: xv 750 92 4FY
Lokalizacja: Gdańsk , Ballinasloe co Galway ROI
Status: Offline

Re: Virago 125 nie wchodzi na obroty

Post autor: vinny »

Zbyt bogata mieszanka , albo za wysoki poziom paliwa , albo tłoczek ssania nie domyka .
vinny ROI
Ride free!!
You'll never see a Bike Outside a Shrink's Office
lysy13
Posty: 28
Rejestracja: 22 września 2019, 21:07
Motocykl: Yamaha XV VIRAGO 125
Lokalizacja: Głubczyce
Wiek: 46
Status: Offline

Re: Virago 125 nie wchodzi na obroty

Post autor: lysy13 »

Koledzy! W nawiazaniu do postu. Wczoraj po dwoch godz mija Virażka wreszcie zagadala. Zlapala nawet obroty, ale dalej brak reakcji na odkrecanie manetki gazu. Otrzymalem sugestie ze moze to byc podcisnienie a wlasciwie jego brak. Tak sobie wlasnie teraz mysle, ze jak wyciagalem wczesniej gaznik przy wymianie lacznika gumowego z rama to odlaczalem wszystkie przewody i juz wtedy po ponownym ich podlaczeniu bylo z obrotami nie halo. Moze rzeczywiscie nie w te miejsca je podlaczylem. Moze mi ktos podeslac schemat jak podłączyć wszystkie przewody paliwowe od pomki do gaznika i kranika? Bo moze rzeczywiscie tutaj jest gdzies przyczyna problemu? Z gory dzieki wielkie za pomoc
ODPOWIEDZ