Dysze w 535

Tematy związane z gażnikami
mireklesman
Posty: 2
Rejestracja: 07 czerwca 2020, 20:14
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Dysze w 535

Post autor: mireklesman »

Witam wszystkich, jestem nowy na Tym forum.
Posiadam Virago 535 25kW 94r
Mam pytanie odnośnie rozmiaru dysz. Przy czeszczeniu gaźnika, nie zapamiętałem która dysza jest w jakim miejscu, a kakretnie chodzi o dwie. Jaki rozmiar jest po stronie membrany i jaki rozmiar przy wlocie powietrza od strony filtra powietrza. Obie duszę mają ta sama wielkość i można je pozamieniać. Jedna ma rozmiar 70, a druga 170.
Awatar użytkownika
Feniks
Posty: 1095
Rejestracja: 18 listopada 2015, 19:44
Motocykl: Yamaha Virago 1100
Lokalizacja: Rybarzowice
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dysze w 535

Post autor: Feniks »

:tongue: :uklon: :motorcycle:
Nie obawiaj się porażki – to nie porażka, ale mało ambitny cel jest błędem. W wielkiej próbie honorowo jest nawet polec.
Awatar użytkownika
AndrzejJozwiak
Posty: 160
Rejestracja: 08 maja 2020, 23:07
Motocykl: Yamaha XV 125 Virago
Lokalizacja: Gubin
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Dysze w 535

Post autor: AndrzejJozwiak »

mireklesman pisze: 11 czerwca 2020, 16:24 Witam wszystkich, jestem nowy na Tym forum.
Posiadam Virago 535 25kW 94r
Mam pytanie odnośnie rozmiaru dysz. Przy czeszczeniu gaźnika, nie zapamiętałem która dysza jest w jakim miejscu, a kakretnie chodzi o dwie. Jaki rozmiar jest po stronie membrany i jaki rozmiar przy wlocie powietrza od strony filtra powietrza. Obie duszę mają ta sama wielkość i można je pozamieniać. Jedna ma rozmiar 70, a druga 170.
Są to dysze powietrza, od strony membrany powinna być większa (170) a od góry gaźnika mniejsza (70), iglice również łatwo pomylić, z dłuższym stożkiem jest od przedniego cylindra a z krótszym od tylnego.
Nigdy nie jedź szybciej, niż Twój Anioł Stróż potrafi latać. :chopper: :death:
mireklesman
Posty: 2
Rejestracja: 07 czerwca 2020, 20:14
Motocykl: Virago 535
Status: Offline

Re: Dysze w 535

Post autor: mireklesman »

Dziękuję bardzo za podpowiedź. Mam wkręcone na odwrót, i nie dawało mi to spokoju.
Temat zamknięty. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ