[FIX] Modele gaznikow do 535 - problem

Tematy związane z gażnikami
choody
Status: Offline

[FIX] Modele gaznikow do 535 - problem

Post autor: choody »

Witam.

Moj motocykl to XV 535 Virago 2YL 1992 46KM, 34kw.
Zostalem zmuszony do zakupu gaznikow, kupilem uzywane na allegro za 650zl, jedyne co gosci o nich napisal to ze sa z roku 94/95, facet nie potrafil powiedziec o nich nic wiecej, a ja nie mialem innego zrodla mozliwosci zakupu gaznikow.

Sa to mikuni oznaczone modelem 2GV 00, moje poprzednie gazniki rowniez byly mikuni tyle ze z oznaczeniem 3BT 01. Nie jestem dokladnie pewien tych oznaczen bo sa ledwo widoczne.

Wlozylem je i motor nie ma kompletnie mocy, jakby palil na jeden garnek. Wlozylem nowe membrany oraz je przeczyscilem. Napewno roznia sie zaworkiem zamykajacym doplyw paliwa (ten ktory podnosi plywak), gdyz nie ma on zadnej sprezynki a nawet miejsca do zalozenia jej.

Moje pytanie, bo wiem ze jest kilka oznaczen modelow virago, ktore roznia sie moca i teraz nie wiem czy te gazniki beda pasowaly do mnie czy nie.
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2009, 22:54 przez choody, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
strazak
Posty: 1412
Rejestracja: 29 listopada 2007, 00:21
Motocykl: XV 1000 GE USA 1984.
Lokalizacja: Piaseczno(złotokłos)
Wiek: 50
Status: Offline

Re: [FIX] Modele gaznikow do 535 - problem

Post autor: strazak »

ja bym na twoim miejscu wymienił dysze ze swoich starych gaźników dysze do tych nowych (tylko pamiętaj kolejność) bo cała reszta powinna być taka sama a co do oznaczeń to powinien być model a liczby powinny przedstawiać średnice gardzieli więc to raczej nie powinno być 00
ADAM
choody
Status: Offline

Re: [FIX] Modele gaznikow do 535 - problem

Post autor: choody »

strazak - Zrobilem dokladnie to co napisales tylko, ze zanim przeczytalem Twojego posta ;-)

Pomoglo! Virówka poszla 165km/h i ma powera. Jeszcze tylko synchro musze zrobic i bedzie miodzio.

Ale przestroga dla wszystkich kupujacych gazniki, sprawdzajcie oznaczenia do jakiej wersji sa.
Awatar użytkownika
strazak
Posty: 1412
Rejestracja: 29 listopada 2007, 00:21
Motocykl: XV 1000 GE USA 1984.
Lokalizacja: Piaseczno(złotokłos)
Wiek: 50
Status: Offline

Re: [FIX] Modele gaznikow do 535 - problem

Post autor: strazak »

cieszy mnie to że się na coś przydałem i szerokości na drodze mam nadzieje że kiedyś sie spotkamy :rock:
ADAM
ODPOWIEDZ