REGULACJA GAŹNIKA 535 Z FOTKAMI

Tematy związane z gażnikami
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: REGULACJA GAŹNIKA 535 Z FOTKAMI

Post autor: Blunio »

krzysztofCz pisze: 20 lipca 2020, 17:13
Blunio pisze: 25 kwietnia 2015, 22:21Warto jednak dodać jedno. Otóż 99% prac obsługowych, pielęgnacyjnych i kosmetycznych zrobimy bez wyjmowania gaźników, który to zabieg dla mniej wprawionych w robótkach ręcznych może zająć i pół dnia. W praktyce wyjęcie gaźników jest potrzebne dla udrożnienia dysz ssania. Amen :uklon:
Podłączę się do tego tematu.
Jak zdjąć pokrywę komory pływaka drugiego cylindra by dostać się do zaworka iglicowego ? Blokuje mi trójnik przewodów paliwowych a z drugiej strony uchwyt pancerza linki.
Nigdy nie miałem z tym problemu, raz nawet musiałem na drodze odkręcić, bo zawiesił się zaworek. Nie mam tego przed oczami, ale pokombinuj :bravo:
Odkręcasz śrubki i pokrywa schodzi :roll: Uważaj z zaworkiem, bo tam powinna być malutka druciana "spinka" którą łatwo zgubić :shock:
:kawa:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
krzysztofCz
Posty: 54
Rejestracja: 29 czerwca 2020, 08:57
Motocykl: Virago 535S 2YL 1997
Lokalizacja: Wybrzeże Środkowe
Wiek: 70
Status: Offline

Re: REGULACJA GAŹNIKA 535 Z FOTKAMI

Post autor: krzysztofCz »

Wiem jak tam jest w środku. Poluzowałem śrubki i przesunął się pływak "uwalniając" :D zaworek. Nie mogę odsunąć pokrywy bo blokują ją ten trójnik wężyka paliwowego i mocowanie pancerza linki gazu "powrotnej", której zresztą nie ma. Samej pokrywy nie można odchylić bo od środka blokuje panel z dyszami. Czeka mnie chyba jednak demontaż zbiornika itd. Zdemontuję też chyba już na zaś ten pusty pancerz i jego uchwyt. Wtedy dostęp będzie bez utrudnień. Idę grzebać :frustrated:
I nie żal nic... i żal tak wiele...
KrzysB
Posty: 12
Rejestracja: 20 maja 2023, 17:39
Motocykl: Yamaha 535
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Status: Offline

Re: REGULACJA GAŹNIKA 535 Z FOTKAMI

Post autor: KrzysB »

Cześć,
czy ktoś może ma i może się podzilić PDF-em dot. regulacją gaźnika, o którym powyżej? Jeśli tak to na prv podeślę adres email. dzięki serdeczne.
tombar07
Posty: 3
Rejestracja: 10 grudnia 2023, 22:33
Motocykl: Yamaha virago 535
Lokalizacja: Ząbki
Wiek: 51
Status: Offline

Re: REGULACJA GAŹNIKA 535 Z FOTKAMI

Post autor: tombar07 »

Witam. Zwracam się z prośbą o udostępnienie pliku PDF dot. regulacji gażnika. email: tomek07@poczta.onet.eu
Z góry dziękuję i Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
MarcinS
Posty: 655
Rejestracja: 03 grudnia 2017, 19:07
Motocykl: Virago XV535 2YL '93
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiek: 41
Status: Offline

Re: REGULACJA GAŹNIKA 535 Z FOTKAMI

Post autor: MarcinS »

tombar07 pisze: 11 stycznia 2024, 07:59 Witam. Zwracam się z prośbą o udostępnienie pliku PDF dot. regulacji gażnika. email: tomek07@poczta.onet.eu
Z góry dziękuję i Pozdrawiam.
Poszło :!:
"When I'm walking a dark road
I am a man who walks alone"
tombar07
Posty: 3
Rejestracja: 10 grudnia 2023, 22:33
Motocykl: Yamaha virago 535
Lokalizacja: Ząbki
Wiek: 51
Status: Offline

Re: REGULACJA GAŹNIKA 535 Z FOTKAMI

Post autor: tombar07 »

Dzięki. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ