Strzelanie w gaźnik 535

Tematy związane z gażnikami
sqark
Status: Offline

Strzelanie w gaźnik 535

Post autor: sqark »

Witam. Mam mały problem z moją lalką. A mianowicie od 2 dni zaczela strzelać w gaźnik i nie ma wcale mocy. Zaobserwowałem także, że gdy włącze światła to zaczyna strzelać przy wyższej partii obrotów niż na światłach wyłączonych. Nie mam pojęcia jak to naprawić, więc proszę o pomoc. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
plaza66
Posty: 1313
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:21
Motocykl: BMW R 1150 GS
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Strzelanie w gaźnik 535

Post autor: plaza66 »

A sprawdzałeś wszystkie przewody podciśnieniowe gaźników :?:
Może łapie lewe powietrze...

:rock:
NIEUSTAJĄCEJ MOCY MIĘDZY NOGAMI!!!!

https://www.facebook.com/andyartbydgoszcz

Była MZ ETZ 250 1982, XV700 N 1984, XL 650 Trampek 2002r, jest BMW R 1150 GS

Dziki Wieprz

Obrazek
sqark
Status: Offline

Re: Strzelanie w gaźnik 535

Post autor: sqark »

To był problem styków. Któryś byl zaśniedzialy i dlatego przy wlaczaniu swiatel mozna bylo wejsc na wyższe obroty. Poczyscilem styki i wszystko gra
Krzych
Status: Offline

Re: Strzelanie w gaźnik 535

Post autor: Krzych »

Kurde u mnie chyba to samo: na właczonych potrafi strzelic jak lalka i na wyzszych przydławić, wczoraj jeździłem na wyłaczonych i nic moto popier... jak ta lala !
Awatar użytkownika
powo
Posty: 637
Rejestracja: 28 września 2008, 08:18
Motocykl: niebieski
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Strzelanie w gaźnik 535

Post autor: powo »

sqark pisze:To był problem styków. Któryś byl zaśniedzialy i dlatego przy wlaczaniu swiatel mozna bylo wejsc na wyższe obroty. Poczyscilem styki i wszystko gra
O jakich stykach piszesz?
mam podobne zjawisko czasami i bym sobie przejzal instalacje??

Pozdro.
Krzych
Status: Offline

Re: Strzelanie w gaźnik 535

Post autor: Krzych »

powo pisze:
sqark pisze:To był problem styków. Któryś byl zaśniedzialy i dlatego przy wlaczaniu swiatel mozna bylo wejsc na wyższe obroty. Poczyscilem styki i wszystko gra
O jakich stykach piszesz?
mam podobne zjawisko czasami i bym sobie przejzal instalacje??

Pozdro.
Wiem ze pytanie nie do mnie ale mam wrażenie ze chodzi o styki w przełaczniku swiateł. Jak nim maglowałem podczas jazdy to napier..... z gazników. Jak rozwiażesz problem daj znac. Na razie nic nie robiłem w tygodniu nie mam czasu - praca, a moto trzymam nie w miejscu zamieszkania - więc tylko weekend. Jak cos zdziałam - dam znać.
Pozdro

[ Dodano: Nie Maj 03, 2009 6:35 am ]
Styki w wyłaczniku swiateł. Otwarłem, spryskałem płynem Kontakt w sprayu odczekałem i od dwóch dni przejechałem około 160 km bez jednego pierdniecia !!!
ODPOWIEDZ