POMOCY :)

Tematy związane z gażnikami
smialy zajac
Status: Offline

POMOCY :)

Post autor: smialy zajac »

witam,mam problem z moją virago 535, motocykl w trasie zaczeło dusić palił ale jak mu przygazowałem to go dusiło...pomyslałem na początku ze to świece i wymieniłem je...przez moment motocykl chodził normalnie po czym znów to samo...motocykl stał w garażu 2 dni po czym odpaliłem go i zaczoł chodzić normalnie, puźniej znów w trasie go zmuliło i nie chciał palic, rozrusznik krecił ale nie palił...zamiast jednego pykniecia po włączeniu zapłonu jest szybka seria pyknieć (20). teraz wogóle nie moge go odpalić...czy mozeliwe jest zeby to była kwestia gaźników? wiem ze motocykl został zwieziony i długo stał na polu... ma zasniedziałe kable. silnik pracował bez problemów... pomożecie?:)
miro27
Status: Offline

Re: POMOCY :)

Post autor: miro27 »

Kolego u nas taki zwyczaj że najpierw powitalnia, jeżeli chodzi o te pykania, to jest to, odgłos pompki paliwa, która pompuje paliwo do gaźnika, a u ciebie najwyraźniej jest zasyfiony cały układ paliwowy i nie może tego zrobić, wyczyść gaźnik wymień filtr paliwa, zobacz jaki wygląd membran
Marcin
Posty: 2153
Rejestracja: 04 września 2007, 17:27
Motocykl: Póki co nie ma
Lokalizacja: Koluszki
Wiek: 44
Status: Offline

Re: POMOCY :)

Post autor: Marcin »

Paliwa nie masz i tyle
wypadałoby się przywitać.
Obrazek
smialy zajac
Status: Offline

Re: POMOCY :)

Post autor: smialy zajac »

wybaczcie koledzy po prostu zależało mi na szybkiej pomocy :) już sie witam...
Awatar użytkownika
magdat
Posty: 393
Rejestracja: 19 kwietnia 2009, 21:40
Motocykl: HD Sportster 883
Lokalizacja: Londyn, UK
Status: Offline

Re: POMOCY :)

Post autor: magdat »

smialy zajac pisze:wybaczcie koledzy po prostu zależało mi na szybkiej pomocy :) już sie witam...
i do powitalni śmiało kicam :grin: :wink:
Pozdrawiam, magdat
smialy zajac
Status: Offline

Re: POMOCY :)

Post autor: smialy zajac »

noo oddałem motocykl do mechanika, mam nadzieje ze czyszczenie gaźników i regulacja załatwią sprawe :) dzieki za pomoc i pozdrawiam :)

[ Dodano: Nie Wrz 20, 2009 8:28 am ]
witam, wczoraj odebrałem motocykl, to rdza w zbiorniku :)
ODPOWIEDZ