Rozrusznik 535

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
KamilRybnik
Posty: 24
Rejestracja: 27 października 2016, 23:38
Motocykl: Yamaha XV535
Status: Offline

Rozrusznik 535

Post autor: KamilRybnik »

Czołem :) Panowie problem tego typu, dzisiaj przy odpalaniu motocykl zamiast odpalić tylko rzęził z rozrusznika, krótka piłka, rozbieramy. Okazało się, że ktoś tam już był i coś kombinował. Mechanik stwierdził, że rolki i bieżnia złom. Poszukałem części no i duży szok. 380zł część używana, 760zł nowa. Dramat. Ktoś ma pomysł co z tym zrobić, miał podobny przypadek? Trochę strach tam kombinować, bo już i tak w oleju znaleźliśmy opiłki z metalu..

Obrazek

Obrazek

Obrazek

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t35.0-1 ... e=58B36F37
Awatar użytkownika
mytek1
Posty: 1107
Rejestracja: 21 września 2009, 18:10
Motocykl: xv535,vt1100,vs1400
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiek: 34
Status: Offline

Re: Rozrusznik 535

Post autor: mytek1 »

Rolki kupisz zamienniki z sprężynkami w komplecie. Oryginały jakbyś chciał to mają pakowane po 5 rolek. Co do bieżni to tak oryginał tak jak pisałeś, a używka to szukaj i coś się znajdzie(380 to troszkę dużo, ale może takie ceny teraz), a jak nie to pisz, to popatrzę u siebie. Zobacz czy obudowa sprzęgiełka nie jest pękniętą.
Czasem wydawać się może, że życie nie ma sensu, kiedy nic nie ma dla ciebie znaczenia, nudzisz się... Wtedy wsiądź na motocykl i jedź... tylko ty, maszyna, droga i szeroki horyzont...
Awatar użytkownika
Flower
Posty: 1401
Rejestracja: 09 marca 2009, 21:59
Motocykl: Jędza - XV535 (2YL)
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
Wiek: 33
Status: Offline

Re: Rozrusznik 535

Post autor: Flower »

Niestety zasmucę Cię. Teraz to normalna cena za te rzeczy. Przerabiałem problem kilka lat temu i niestety koło trzeba było wymienić, wyszło drożej, bo jeszcze kosz (ten z cienkiej blachy) zmieliło w drobny mak...

"Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich."

Thomas Jefferson
Blunio pisze: wypada świat widzieć takim jaki jest, a nie taki jakby niektórzy chceli żebyś go widział.
KamilRybnik
Posty: 24
Rejestracja: 27 października 2016, 23:38
Motocykl: Yamaha XV535
Status: Offline

Re: Rozrusznik 535

Post autor: KamilRybnik »

Zamówione, 350zł z wysyłką, używka. Wygląda bardzo dobrze, zobaczymy jak będzie służyć. Dzięki za szybkie odpowiedzi ;)
ODPOWIEDZ