sprzęgło rozrusznika virago 535 - Gdzie kupić ????

Wszysto co związane z silnikami naszych Virago
Jaretzky
Status: Offline

sprzęgło rozrusznika virago 535 - Gdzie kupić ????

Post autor: Jaretzky »

witam i proszę o pomoc gdzie we wrocławiu dostane zestaw naprawczy sprzęgła rozrusznika do virago 535 bo szukałem tez juz w larssonie i nie maja tego na stanach w magazynach a we Wrocku nie moge znaleść
Piotr Iwaniuk
Status: Offline

Re: sprzęgło rozrusznika virago 535 - Gdzie kupić ????

Post autor: Piotr Iwaniuk »

Witam. mam podobny problem. Brzęczy mi nadpęknięty pierścień (mosiężny) sprzęgła rozrusznika. Gdzie można coś takiego dostać i za ile? Czy miał ktoś podobny problem w swoim Virago 535? POMOCY!
Awatar użytkownika
strazak
Posty: 1412
Rejestracja: 29 listopada 2007, 00:21
Motocykl: XV 1000 GE USA 1984.
Lokalizacja: Piaseczno(złotokłos)
Wiek: 50
Status: Offline

Re: sprzęgło rozrusznika virago 535 - Gdzie kupić ????

Post autor: strazak »

Piotr Iwaniuk pisze:Brzęczy mi nadpęknięty pierścień (mosiężny) sprzęgła rozrusznika.
raczej tam nic z mosiądzu nie ma , chyba zbyt miękki materiał jak na rozrusznik . a co do zakupu nowego to spory wydatek i czasami w larsonie bywał , jeśli chodzi o używany to tez musicie uważać żeby nie kupić zużytego (ja już po wymianie tego jestem i szukam już na wszelki wypadek)
ADAM
Awatar użytkownika
sadzio28
Posty: 52
Rejestracja: 23 czerwca 2008, 21:31
Motocykl: virago 1100 '93
Lokalizacja: Głowno
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: sprzęgło rozrusznika virago 535 - Gdzie kupić ????

Post autor: sadzio28 »

Ja już przerobiłem ten temat . Też mi się rozleciało viewtopic.php?t=3047 . Gdy szukałem używki usłyszałem ceny około 400 zł :shock: .
Koledzy z Larsona sprowadzili mi z Yamahy orginał za troche ponad 500 zł .
Romet-motorynka\Simson S51 '83\Simson SR50 '88\MZ ETZ250 '88\Suzuki GS450 '86\Yamaha Virago535 '92\Yamaha Virago 1100 '93
ODPOWIEDZ