zestaw naprawczy pompy :<

Tematy związane z układem hamulcowym
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1722
Rejestracja: 09 października 2010, 23:50
Motocykl: VS 1400 custom built
Lokalizacja: Daleszyce koło Kielc / Wrocław
Wiek: 31
Status: Offline

zestaw naprawczy pompy :<

Post autor: Beatrycze »

cześć. mam problem: otóż nadal nie zarejestrowałam swojej virażki gdyż nie działa przedni hamulec, ergo nie mogę zrobić przeglądu (bo z Holandii więc muszę). membranę wymieniłam, ale jak się okazało potrzebny jest jednak zestaw naprawczy pompy hamulcowej. nie mogłam nigdzie dostać (cudowna yamaha przy armii krajowej wołała sobie 200zł i termin realizacji do 2 tygodni a ja chciałam jeszcze w tym roku móc wybrać się na przegląd) więc kupiłam z zamienników (105zł). Nie podam producenta, gdyż nie pamiętam, ale wyraźnie zamawiając podałam model i rocznik (tajemniczy 1987) no i na opakowaniu jak byk wymieniona jest xv 535. Więc czy to możliwe, że jednak zestaw może nie pasować, czy może mechanik chce mnie za przeproszeniem naciągnąć? Twierdzi, że co rocznik to może być inny, ale na stronie motoboy (żeby nie było wątpliwości - nie z niej zamawiałam, tylko od użytkownika italy racing z allegro) do wszystkich typów i roczników proponują ten sam zestaw, więc już zgłupiałam. Proszę więc o radę, czy mam zdać się na mechanika i podążyć za jego propozycją (że on mi zamówi właściwy zestaw... a pieniędzy ja niestety nie mam w nadmiarze) czy może zabrać motocykl i oddać wraz z tamtym zestawem w ręce zaufanego mechanika?

z góry dziękuję za odpowiedź, jak łatwo się domyślić, to dla mnie ważne ;)
Awatar użytkownika
wąsaty7
Posty: 1418
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 14:00
Motocykl: XV 1100 98r.
Lokalizacja: Szczecin
Status: Offline

Re: zestaw naprawczy pompy :<

Post autor: wąsaty7 »

Wąsaty7
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1722
Rejestracja: 09 października 2010, 23:50
Motocykl: VS 1400 custom built
Lokalizacja: Daleszyce koło Kielc / Wrocław
Wiek: 31
Status: Offline

Re: zestaw naprawczy pompy :<

Post autor: Beatrycze »

o, to jest dobra opcja, tylko czy na pewno też nie byłoby jakichś problemów, że "nie pasuje"... ale chyba prawdopodobieństwo dużo mniejsze.. dzięki! :)
Awatar użytkownika
wąsaty7
Posty: 1418
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 14:00
Motocykl: XV 1100 98r.
Lokalizacja: Szczecin
Status: Offline

Re: zestaw naprawczy pompy :<

Post autor: wąsaty7 »

Co ma nie pasować?Kompletna pompa z klamką,mocowaniem od XV535. :rock:
Wąsaty7
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1722
Rejestracja: 09 października 2010, 23:50
Motocykl: VS 1400 custom built
Lokalizacja: Daleszyce koło Kielc / Wrocław
Wiek: 31
Status: Offline

Re: zestaw naprawczy pompy :<

Post autor: Beatrycze »

nie ma znaczenia który rocznik? no i mam nadzieję, że nie może być przystosowana do prostej kierownicy, bo z tego, co mi wiadomo 535 chyba nie ma wersji z prostą.. więc jeśli jest jak mówisz... to chyba wezmę ;d mam nadzieję, że nikt mi jej sprzed nosa nie zwinie bo już raz tak było :(
ODPOWIEDZ