pompa hamulcowa + klamka xv 535... czy zawsze pasuje?

Tematy związane z układem hamulcowym
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1722
Rejestracja: 09 października 2010, 23:50
Motocykl: VS 1400 custom built
Lokalizacja: Daleszyce koło Kielc / Wrocław
Wiek: 31
Status: Offline

pompa hamulcowa + klamka xv 535... czy zawsze pasuje?

Post autor: Beatrycze »

przepraszam, że zakładam kolejny temat mający pomóc mi rozwiązać problem zepsutej pompy hamulcowej (przetarte gumki) ale w poprzednim zadawałam pytanie a'propos trefnego zestawu naprawczego i obawiam się, że gdybym dopisała tam kolejne pytanie,nikt by już tego nie zauważył, a pilnie potrzebuję pomocy:

otóż Władek vel Wąsaty znalazł na allegro (i chwała mu za to) klamkę z pompą: http://allegro.pl/show_item.php?item=1305751604 wcześniej szukałam i nie było nigdzie, więc to byłaby idealna okazja, tylko moje pytanie brzmi, czy na 100% nie ma możliwości, żeby nie pasowała. mam obawy, że się okaże, że nie nadaje się do profilowanej kiery tylko do prostej (chociaż w 535 nie widziałam) czy coś w tym stylu. Nie znam się więc wolę zapytać, żeby znowu nie wyrzucić kasy w błoto :( nie wątpię w kompetencje Wąsatego, ale chcę mieć stuprocentową pewność.
Z góry wieeelkie dzięki.
(jakby co, 535 rocznik '87, kiera standardowa)
Awatar użytkownika
dorota
Posty: 208
Rejestracja: 08 marca 2010, 18:42
Motocykl: Virago XV 1100 98r
Lokalizacja: Szczecin
Status: Offline

Re: pompa hamulcowa + klamka xv 535... czy zawsze pasuje?

Post autor: dorota »

Beatrycze zbiegłam do garażu aby zmierzyć średnicę mojej kierownicy wynik 22 mm i to jest wymiar standardowy.
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1722
Rejestracja: 09 października 2010, 23:50
Motocykl: VS 1400 custom built
Lokalizacja: Daleszyce koło Kielc / Wrocław
Wiek: 31
Status: Offline

Re: pompa hamulcowa + klamka xv 535... czy zawsze pasuje?

Post autor: Beatrycze »

dzięki, kobiety jednak najlepiej rozumieją co znaczy potrzebować pilnie pomocy :D i tylko o średnicę muszę się martwić? byłoby super :)
Awatar użytkownika
macio68
Posty: 449
Rejestracja: 25 września 2010, 13:20
Motocykl: Virago 535 DX 2001
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 56
Status: Offline

Re: pompa hamulcowa + klamka xv 535... czy zawsze pasuje?

Post autor: macio68 »

Myślę, że możesz śmiało kupować. Pompka jest natywną do XV535 (więc rozmiar kiery MUSI pasować)... Jedyne na co tak naprawdę musisz zwrócić uwagę to uchwyt pompki - do prostej kiery jest/może być INNY od standardowego.

BTW - czy jeśli się tu wpisałem to znaczy, że też jestem kobietą? (o ranyśku, jako żywo "Seksmisja" mi się przypomniała :lol: )
Marzenia jednak się spełniają... A to, co NAJWAŻNIEJSZE, mamy bliżej siebie niż nam się wydaje
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1722
Rejestracja: 09 października 2010, 23:50
Motocykl: VS 1400 custom built
Lokalizacja: Daleszyce koło Kielc / Wrocław
Wiek: 31
Status: Offline

Re: pompa hamulcowa + klamka xv 535... czy zawsze pasuje?

Post autor: Beatrycze »

nie no to zwracam honor mężczyznom, jednak na was też można polegać :D ale w tej uchwyt nie powinien chyba być przystosowany do prostej, skoro 535... więc wychodzi na to, że chyba wszystko gra ;)
ODPOWIEDZ