Hamulec blokuje przednie koło...

Tematy związane z układem hamulcowym
Pitt
Status: Offline

Hamulec blokuje przednie koło...

Post autor: Pitt »

Serwus, dziś dla odmiany proszę o radę dla mojego kumpla ma honde vt500 custom z 85 roku. Nie dzialał mu hamulec przedni. Oddał moto do mechaniora na ul. Metalowców i zrobili mu hamulec ze działał przez tydzien . Teraz nawet az za dobrze działa , bo jak go uzyje to klocki się nie cofają tylko trzymają tarczę. I teraz pytanko do fachowców gdzie szukać winnego pompa do wymiany lub jakiejś regeneracji czy raczej na dole w zacisku coś znowu nie halo....?
Husky
Status: Offline

Re: Hamulec blokuje przednie koło...

Post autor: Husky »

Popatrz temat niżej, chyba idealnie ogarnia problem Twojego kumpla :smile:
Pitt
Status: Offline

Re: Hamulec blokuje przednie koło...

Post autor: Pitt »

Cóż narazie zbieram wasze propozycje a potem dam mu do przeczytania i niech sprawdza pkt. po pkt.cie
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Hamulec blokuje przednie koło...

Post autor: GLIWICKI »

Pitt pisze:I teraz pytanko do fachowców gdzie szukać winnego pompa do wymiany lub jakiejś regeneracji czy raczej na dole w zacisku coś znowu nie halo....?
No nie wiem czy za fachowca uchodzić moge :roll: Obstawiałbym jednak zaciski ...
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
Husky
Status: Offline

Re: Hamulec blokuje przednie koło...

Post autor: Husky »

Gliwicki pisze:
Pitt pisze:I teraz pytanko do fachowców gdzie szukać winnego pompa do wymiany lub jakiejś regeneracji czy raczej na dole w zacisku coś znowu nie halo....?
No nie wiem czy za fachowca uchodzić moge :roll: Obstawiałbym jednak zaciski ...
możesz :mrgreen:
Pitt
Status: Offline

Re: Hamulec blokuje przednie koło...

Post autor: Pitt »

Skoro tak sądzicie i skoro mechanicy robili to i wzięli za to 150 zł to znaczy ze odwalili lipę z tym zaciskiem....?
Husky
Status: Offline

Re: Hamulec blokuje przednie koło...

Post autor: Husky »

Pitt pisze:Skoro tak sądzicie i skoro mechanicy robili to i wzięli za to 150 zł to znaczy ze odwalili lipę z tym zaciskiem....?
... jak robili i nie zrobili to powinni oddać 150pln lub poprawić tak żeby działało profi. Ja bym od razu walił do tego co spieprzył i kazał poprawić... i po temacie.
ODPOWIEDZ