poci się zbiorniczek

Tematy związane z układem hamulcowym
Myki44
Status: Offline

poci się zbiorniczek

Post autor: Myki44 »

Witajcie

Szukałem, ale nie znalazłem ...

"Poci" mi się zbiornik płynu hamulcowego, płyn się sączy na klamkę i powoli schodzi "lakier" ... oczywiście płyn wymieniony ( Zośkę mam dopiero miesiąc ) , heble działają bez zarzutu, kupiłem nowe klocki, ale okazało się, że "stare" są OKI, tarcza OKI ...

Uszczelka pod pokrywą zbiornika ideał ... nic nie dojrzałem niepokojącego, po prostu kupić nową pokrywę ? najlepiej z orzełkiem na wierzchu ? czy wymienić kompletny zbiorniczek ?
Husky
Status: Offline

Re: poci się zbiorniczek

Post autor: Husky »

Ja bym wymienił pokrywę na nową i nowe śrubki do dokręcenia...
Myki44 pisze: najlepiej z orzełkiem na wierzchu ??
... myślę że orzełek nie będzie miał wpływu na to czy cieknie czy nie... :mrgreen:
Myki44
Status: Offline

Re: poci się zbiorniczek

Post autor: Myki44 »

Witaj Huski

Pół piwa za to, że zdałeś i będziesz pomykał na legalu :mrgreen:

Drugie pół za link do tych śrubek i dekielka

ps. bardzo klawa ta Twoja Fotka jest, co Ty tam sobie przekąszasz ?
Husky
Status: Offline

Re: poci się zbiorniczek

Post autor: Husky »

... dzięki :mrgreen:

... a przekąszam chorizo :rock:
Myki44
Status: Offline

Re: poci się zbiorniczek

Post autor: Myki44 »

No ... poczytałem sobie ...

Chorizo to tradycyjna kiełbasa hiszpańska robiona z wieprzowiny. Przysmak ten jest łatwo rozpoznawalny spośród innych specjałów kuchni hiszpańskiej dzięki swojemu mocnemu i charakterystycznemu zapachowi. Bardzo często spotyka się odmiany takie jak "Chorizo con chili" albo "Chorizo con pimiento" (pimiento hiszp. papryka). Bardziej znane na świecie są odmiany latynoamerykańskie takie jak argentyńska, karaibska czy meksykańska, a to za sprawą eksportu do USA. Istnieje również portugalska odmiana chorizo, która nazywa się chouriço. W Meksyku chorizo używane jest powszechnie do sporządzania potrawy serwowanej na śniadanie - chorizo con huevos (hiszp. chorizo z jajkami), czyli pewnej odmiany naszej jajecznicy.

W meksykańskim slangu chorizo oznacza to samo co złodziej.

Źródło „http://pl.wikipedia.org/wiki/Chorizo

Jak to dobrze, że jesteśmy w Polsce, a nie w Meksyku :mrgreen: jutro na Bank jajecznica na śniadanie, tylko muszę kurnik Sołtysa odwiedzić wieczorem ...
Awatar użytkownika
halny
Posty: 151
Rejestracja: 21 maja 2010, 13:31
Motocykl: virago 535
Lokalizacja: orawa (małopolskie)
Wiek: 35
Status: Offline

Re: poci się zbiorniczek

Post autor: halny »

witam! panowie tez potrzebuje dekielka i srubek... prosze o linka jesli ktos ma:) pozdr
mało sie zarabia zyje sie jak Hrabia
Awatar użytkownika
motobambo
Posty: 350
Rejestracja: 26 stycznia 2009, 10:08
Motocykl: Junak
Lokalizacja: Pińczów
Wiek: 42
Kontakt:
Status: Offline

Re: poci się zbiorniczek

Post autor: motobambo »

Od dekielka do chorizo :rock: a może wystarczy sprawdzić gumową uszczelke czy sie niezagienła :P :boks:
ODPOWIEDZ