minimalna grubość tarczy xv1100

Tematy związane z układem hamulcowym
siwy99
Posty: 48
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 22:46
Motocykl: virago 1100
Lokalizacja: Krasnystaw
Status: Offline

minimalna grubość tarczy xv1100

Post autor: siwy99 »

Witam mam pytanie jaka jest grubość tarczy hamulcowej jak jest nowa i jak może byc minimalnie xv1100 3lp 1992r.
Pozdrawiam siwy99

[ Dodano: Czw Lip 23, 2009 11:24 pm ]
Czy zadałem strasznie trudne pytanie i nik nie zna na nie odpowiedzi ? czy odpowiedź jest w zasięgu reki i nikt nie widzi potrzeby odpowiadania mi na to pytanie ? jak to drugie to proszę mi choć wskazać miejsce gdzie sie mogę tego dowiedzieć.
Dzięki pozdrawiam siwy99
Grzegorz
woyo
Status: Offline

Re: minimalna grubość tarczy xv1100

Post autor: woyo »

podejrzewam,że poniżej 4mm,będzie ,,kwas,,-ale głowy nie dam!!! :roll:
p.s.
mam zjechane tarcze(rysy)-klocki -ok.,ale wygląda,że ktoś jeżdził ,,bez klocków,,-aż odgłos zmusił go do reakcji...
Awatar użytkownika
HEBEL
Posty: 448
Rejestracja: 14 września 2009, 15:32
Motocykl: H-D fatboy
Lokalizacja: Warszawka mokotownia
Wiek: 62
Status: Offline

wysuwanie się klocków

Post autor: HEBEL »

Jako nowy moturowiec po tygodniui jazdy od zakupu usłyszałem jakieś stuki szczególnie przy wolnej jeździe - k...... skrzynia się sypie. Podjechałem sprawdzić ciśnienie i co widzę dziwny jasny ( wypiłowany) rowek wewnątrz alufelgi. Oglądam dalej a tu z lewego zacisku wysunięte oba klocki wewnętrzny szlifuje felge drugi jeszcze nie naszkudził. Motur na prking lece dziś po klocki - liczę że to tylko na skutek nadmiernego zjechania - nigdy nie widziałem w ( auto) żeby klocek nawet gołe żelazo wysuwało się z zacisku! :?:

[ Dodano: Pon Wrz 28, 2009 5:31 pm ]
na zacisku jakaś idiota wymieniając klocki nia założyła śrób (2) zabezpieczających. U mnie po przejechaniu 400km od kupna zaczeły się wysuwać = na szczęście powoli więc tylko przypłowały alusa. Teoretycznie jakby były luźne i nagle to ............
ODPOWIEDZ