Wentyle

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Wentyle

Post autor: madey »

Zakupiłem ostatnio nową oponkę i chciałbym przy okazji wymienić wentyl. Jedyna firma, która wyważa koła motocyklowe w mojej okolicy telefonicznie uprzedziła mnie, żeby na wszelki wypadek kupił wcześniej wentyl bo nie wiedzą czy taki będą mieć. Moje pytanie: jaki wentyl należy kupić? Czy są to jakieś specjalne wentyle?
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Wentyle

Post autor: kyller »

madey pisze:Zakupiłem ostatnio nową oponkę i chciałbym przy okazji wymienić wentyl. Jedyna firma, która wyważa koła motocyklowe w mojej okolicy telefonicznie uprzedziła mnie, żeby na wszelki wypadek kupił wcześniej wentyl bo nie wiedzą czy taki będą mieć. Moje pytanie: jaki wentyl należy kupić? Czy są to jakieś specjalne wentyle?
nosz pierwsze słysze
ale moze mnie laryngolog oszukuje
ty wez sprawdz czy onie wiedza jak wyglada kolo do motocykla
(u mnie sa normalne samochodowe)
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wentyle

Post autor: madey »

ty wez sprawdz czy onie wiedza jak wyglada kolo do motocykla
Hehe gość właśnie mi powiedział przez telefon, że co prawda ma przystawkę do wyważania opon moto, ale może mi obiecać na 98%, że mu się uda - najpierw to koło musi zobaczyć :P

Ale co tu zrobić - w mojej okolicy jest ciężko z wyważaniem :/

Dzięki za info kyller - miałem wrażenie oglądają te wentyle że są raczej standardowe - ale jak facet zaczął jęczeć że może takich nie mieć itd. to już zwątpiłem ;)
"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Wentyle

Post autor: GLIWICKI »

Nie mów, że idziesz na Plac Piastów :roll:
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
Awatar użytkownika
madey
Posty: 304
Rejestracja: 03 lipca 2009, 16:35
Motocykl: Virago XV 750 '93
Lokalizacja: Gliwice
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wentyle

Post autor: madey »

GLIWICKI pisze:Nie mów, że idziesz na Plac Piastów :roll:
na Łabędzką 4 - mają jeszcze drugi zakład w Ostropie i kiedyś tam wyważali motocyklowe (mojemu kumplowi wyważali tylne koło w XV 750) ale teraz przerzucili przystawkę do wyważania na Łabędzką no i chyba tamtejsza ekipa ma deficyty w doświadczeniu :razz:

A to na Pl. Piastów też zajmują się motocyklowymi kołami? Chodzi Ci o tą firmę na Piwnej?
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Wentyle

Post autor: GLIWICKI »

Byłem kiedyś na Placu Piastów (wejście przez plac od strony parkingu, tak jak do rentgena stomatologicznego) i gościu tam pracujący rozmawiał właśnie z kimś o zakładaniu opon na jednoślada. I też się dość ostro zastrzegał, że nie wie czy mu się uda :roll:
Ale szczerze powiem, że nawet gdyby mu się udawało, to i tak bym mu nie zaufał ...
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
ODPOWIEDZ