czy ktoś korzystał z opon Continental Milestone

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
Awatar użytkownika
tyfuz
Posty: 806
Rejestracja: 08 listopada 2008, 09:30
Motocykl: xv750 '97 i krówka
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 36
Kontakt:
Status: Offline

Re: czy ktoś korzystał z opon Continental Milestone

Post autor: tyfuz »

Teraz mogę co nieco napisać, opona przejechała w ciągu ostatniego miesiąca 4tys. km w różnych warunkach.

Mam założoną Milestone'a na tył, nówka sztuka, z grudnia zeszłego roku. Trzyma rewelacyjnie zarówno na suchym jaki i mokrym. Chorwackie, winkle nie stanowiły problemu. Nawet gdy były mokre :twisted: W sumie teraz na przejechałem z 1000km w deszczu. Z czego ponad 100 było w takiej ulewie, że z Węgierskiej autostrady rzeka się zrobiła, a widoczność była na 100m. Aquaplanning dla tej oponki nie istniał, mimo że się nie wlokłem :bravo: Może dlatego, że byłem mocno obciążony. W porównaniu do Bridgestone'a, którego miałem w 535 to na mokrym niebo a ziemia. Tym bardziej że B. Exedra kosztował koło 450zł a za CM2 zapłaciłem 350 ;)

Jedynym minusem, że po ponad 3tys. km z bagazem i pasazerem poszlo mi chyba z przynajmniej 1/3 bieżnika. W sumie jednak uratowało mi to tyłek, bo miałem parę awaryjnych sytuacji, w których przyczepności nie straciłem :rock:
Awatar użytkownika
Adziel
Posty: 1608
Rejestracja: 09 grudnia 2010, 21:13
Motocykl: Yamaha xv 1000 GE
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 57
Status: Offline

Re: czy ktoś korzystał z opon Continental Milestone

Post autor: Adziel »

CM 2T- tylna ,super gumka :) , trzyma się drogi w całym Zagłębiu,suchej i mokrej -POLECAM-.Wjechałem prawie na Górę Dorotkę -ale mnie przyblokowali .
Obrazek
ODPOWIEDZ