Wypadł wentyl...

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
Kosu
Status: Offline

Wypadł wentyl...

Post autor: Kosu »

Witam, mam taki problem, z tylnego kola wypadl mi wentyl w 535... mam opony detkowe, nie orientuje sie ktos co mozna z tym zrobic? Mam nadzieje, ze to idiotycznie blachy problem... Pozdrawiam i prosze o pomoc.
Awatar użytkownika
GLIWICKI
Posty: 5643
Rejestracja: 01 października 2007, 23:08
Motocykl: XV 750 '97
Lokalizacja: Śląsk
Wiek: 54
Status: Offline

Re: Wypadł wentyl...

Post autor: GLIWICKI »

Kosu pisze:Witam, mam taki problem, z tylnego kola wypadl mi wentyl w 535... mam opony detkowe, nie orientuje sie ktos co mozna z tym zrobic? Mam nadzieje, ze to idiotycznie blachy problem... Pozdrawiam i prosze o pomoc.
Znaczy jak wypadł? Ta środkowa część? A może kominek wentyla "schował się" w feldze?
Zasada podstawowa na Forum : Zanim zapytasz uzyj funkcji Szukaj!!!
A reszta w Regulaminie ...
Kosu
Status: Offline

Re: Wypadł wentyl...

Post autor: Kosu »

GLIWICKI pisze:
Kosu pisze:Witam, mam taki problem, z tylnego kola wypadl mi wentyl w 535... mam opony detkowe, nie orientuje sie ktos co mozna z tym zrobic? Mam nadzieje, ze to idiotycznie blachy problem... Pozdrawiam i prosze o pomoc.
Znaczy jak wypadł? Ta środkowa część? A może kominek wentyla "schował się" w feldze?
Ta czesc, ktora jest widoczna z zakretka urwala sie i w feldze jest dziura :neutral: powietrze ulecialo.
Hans
Status: Offline

Re: Wypadł wentyl...

Post autor: Hans »

Kosu pisze:Ta czesc, ktora jest widoczna z zakretka urwala sie i w feldze jest dziura :neutral: powietrze ulecialo.
zmienić dętkę i po problemie ,ze stara już nic nie zrobisz :neutral:
Kosu
Status: Offline

Re: Wypadł wentyl...

Post autor: Kosu »

ok, dzięki, wymienię dętkę:) spodziewałem się tego, ale się człowiek nie zna, więc wolałem zapytać, niż niepotrzebnie płacić.
Awatar użytkownika
DARKMAN
Posty: 899
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 00:39
Motocykl: Virago 535 '90
Lokalizacja: Legnica
Wiek: 34
Status: Offline

Re: Wypadł wentyl...

Post autor: DARKMAN »

Zawór można wstawić tylko nie wiem jaki będzie koszt. Bo jak naprawa wyjdzie jak za pół nowej dętki to lepiej kupić nową :wink:
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Wypadł wentyl...

Post autor: Blunio »

DARKMAN pisze:Zawór można wstawić tylko nie wiem jaki będzie koszt.
Daj człowieku spokój ! Od dętki zależy życie motocyklisty, a Ty chcesz toto sztukować :shock:
Po pierwsze naprawa będzie droższa od dętki, po drugie takich napraw raczej nikt się nie podejmuje, po trzecie nie ma gwarancji że taka naprawa będzie trwała i skuteczna.
Wniosek: z gó*na bata nie ukręcisz :roll:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Hans
Status: Offline

Re: Wypadł wentyl...

Post autor: Hans »

DARKMAN pisze:Zawór można wstawić tylko nie wiem jaki będzie koszt. Bo jak naprawa wyjdzie jak za pół nowej dętki to lepiej kupić nową :wink:
to już nie są lata 80-te ze trzeba było kombinować bo dętek na rynku nie było ,myślę ze Adam Słodowy tez sugerował by naprawę ,,zrób to sam,, 20lat temu :lol:

kup nowa i nie baw się :rock:
Awatar użytkownika
DARKMAN
Posty: 899
Rejestracja: 07 czerwca 2010, 00:39
Motocykl: Virago 535 '90
Lokalizacja: Legnica
Wiek: 34
Status: Offline

Re: Wypadł wentyl...

Post autor: DARKMAN »

Akurat mój ojciec jest wulkanizatorem i nie ma różnicy w jakości wykonania (ta sama metoda jak w fabryce). Nawet byś nie zauważył że wentyl był wstawiany.
Blunio, jakbyś czytał do końca to byś się domyślił, że lepiej kupić nową :wink:
ODPOWIEDZ