Zwrot 85 zł przy zakupie opon Michelin.

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
RafalP
Posty: 1
Rejestracja: 22 lutego 2014, 08:14
Motocykl: Yamaha
Status: Offline

Zwrot 85 zł przy zakupie opon Michelin.

Post autor: RafalP »

Dzień dobry,

Właśnie otrzymałem poniższą informację ze sklepu, w którym ostatnio zaopatrzyłem się w nowe ogumienie. Mi niestety nie udało się załapać na tą promocję, ale pomyślałem że dam znać tutaj i może akurat ktoś zyska.


Ruszyła kolejna tura promocji Michelin Keep On Riding.

Wystarczy zalogować się na stronie http://keeponriding.michelin.com, aby otrzymać zwrot kosztów za zakupione opony z segmentu:
- Michelin Pilot Road 4
- Michelin Pilot Power 3
- Michelin Anakee III
- Michelin Commander II

Pierwsza tura okazała się strzałem w dziesiątkę pod względem otrzymanych zgłoszeń, dlatego Michelin postanowił uruchomić promocję kolejny raz.

Tym razem promocja potrwa do 31 lipca 2014.

Obrazek

Więcej informacji na stronie http://www.opony.inowroclaw.pl/opony/mo ... /michelin/
Awatar użytkownika
Ciastek9000
Posty: 384
Rejestracja: 15 maja 2014, 18:54
Motocykl: Yamaha XV750
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiek: 36
Status: Offline

Re: Zwrot 85 zł przy zakupie opon Michelin.

Post autor: Ciastek9000 »

Co za tandetna reklama. Po co piszesz że jesteś niby klientem któremu nie udało się załapać na promocję a zaraz zalewasz nas szczegółami promocji łącznie z tym że poprzednia tura okazała się strzałem w dziesiątkę. Skąd wiesz? Przecież podobno jesteś tylko klientem. Nienawidzę takich reklam. Jak ktoś próbujecie oszukiwać jeszcze przed zakupem to od razu zapala się lampka ostrzegawcza. Napisz ze jesteś z tego czy innego sklepu i zapraszasz na promocję i tyle. Ale po co ja to pisze, i tak pewnie to automat...
Awatar użytkownika
krzycho1978
Posty: 1238
Rejestracja: 19 lutego 2010, 16:07
Motocykl: BMW1200 LT
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Zwrot 85 zł przy zakupie opon Michelin.

Post autor: krzycho1978 »

wyp.....aj do powitalni
Obrazek
motory nurkowanie narty
667-402-281
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Zwrot 85 zł przy zakupie opon Michelin.

Post autor: Blunio »

Wysiliłem się i przeczytałem warunki promocji.
1. Warunek 3.a. zakup dwóch identycznych opon Michelin. Pytanie: po kiego grzyba motocykliście dwie identyczne opony?
2. Warunek 3.b. zarejestrować się obowiązkowo podając dane osobowe - A więc tu jest pies pogrzebany.
3. Warunek 3.c Wysłać dokumenty drogą pocztową . A więc ponosimy koszty !
4. Jest tyle zastrzeżeń co do wypłaty tych 85 zł pomiejszonych o koszt wysyłki, że mam poważne wątpliwości czy ktoś dostanie ten gift.
Wnioski: naciąganie frajerów i kompletna :paw: PADAKA. Gdyby była uczciwa promocja to by 85 zł odliczali przy zakupie :frustrated:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
ODPOWIEDZ