Czy to możliwe żeby te same opony kosztowały tak różnie???

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
Awatar użytkownika
EDDIE
Posty: 759
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 23:21
Motocykl: Suzuki Intruder 1800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 60
Kontakt:
Status: Offline

Re: Czy to możliwe żeby te same opony kosztowały tak różnie???

Post autor: EDDIE »

plaza66 pisze:
EDDIE pisze:Proszę o bardziej obiektywne dowody
Każdy jeździ na tym, na czym lubi, lub na tym, na co go stać :twisted:
Wszyscy rozumiemy, że pracujesz w oponach i chcesz ich sprzedać jak najwięcej.
Większość z nas zostawia jednak pracę w pracy a na forum dzielimy się naszym hobby.
Chciałbyś ode mnie wysłuchiwać opowieści o akrylowych zębach, masach wypełnieniowych czy wyciskowych stosowanych w gabinetach stomatologicznych :?:
Chyba nie :cool:

:rock:
Nie zrozumiałeś mnie (chyba)

1. Nie jestem na forum w celu sprzedaży opon.
2. Nawet jeśli sprzedam jakieś opony będzie to korzyść zarówno moja jak i kupującego (niższa cena)
3. Nie jest ważne czy sprzedam opony Heidenau, czy Dunlop, czy cokolwiek innego, na każdej sztuce mam jakiś grosik
4. Dyskusja o oponach jest jak najbardziej wskazana na tym forum, im więcej opinii, tym więcej korzyści dla userów.
Obrazek
SZUKASZ KASKU, OPON LUB CZĘŚCI? NAPISZ MAILA na adres edward@pietron.pl NIE PISZ NA PW!
Awatar użytkownika
plaza66
Posty: 1313
Rejestracja: 16 maja 2008, 00:21
Motocykl: BMW R 1150 GS
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Czy to możliwe żeby te same opony kosztowały tak różnie???

Post autor: plaza66 »

EDDIE pisze:Nie jest ważne czy sprzedam opony Heidenau, czy Dunlop, czy cokolwiek innego
OK, to dlaczego tak się zacietrzewiasz jak ktoś pisze, że Heidenau to NRDowskie badziewie... :razz:
Jest tyle innych producentów :roll: Ja postawiłem na Metzelera, w każdym przedziale cenowym coś ma i widać go nawet w Stanach u producentów motocykli...

:rock:
NIEUSTAJĄCEJ MOCY MIĘDZY NOGAMI!!!!

https://www.facebook.com/andyartbydgoszcz

Była MZ ETZ 250 1982, XV700 N 1984, XL 650 Trampek 2002r, jest BMW R 1150 GS

Dziki Wieprz

Obrazek
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Czy to możliwe żeby te same opony kosztowały tak różnie???

Post autor: kyller »

najpierw ogólnie
dla niektórych motocykl to tylko hobby
dla innych czesc życia bardziej lub mniej ważna, a także jakies źródło utrzymania
i generalnie jest fajnie że mamy człowieka który sprzedaje opony w dodatku z ciekawym rabatem, zawsze lepeij jest dac zarobic "swojemu".

To co mnie troche drażni to próba zrobienia haidenau opinii jakies niesamowitych opon
jezdziłem motocyklami na haidenau, dunlopach, bridegestonach, pirelkach, metzelerach, shinko (na mitasach tez ale w całkiem innym typie motocykla -africa)
na niektóych przejechałem całkiem sporo na innych duzo mniej
dla mnie wyznacznikiem dobrej opony jest jej zachowanie na mokrym, na suchym po rozgrzaniu kazda opona trzyma i sorry ale haidenau na mokrym rewelacyjne nie sa, ladnych pare lat temu byłu dużo tansze to mozna było to zaakceptowac wiadomo cos za cos.
Awatar użytkownika
EDDIE
Posty: 759
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 23:21
Motocykl: Suzuki Intruder 1800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 60
Kontakt:
Status: Offline

Re: Czy to możliwe żeby te same opony kosztowały tak różnie???

Post autor: EDDIE »

plaza66 pisze:
EDDIE pisze:Nie jest ważne czy sprzedam opony Heidenau, czy Dunlop, czy cokolwiek innego
OK, to dlaczego tak się zacietrzewiasz jak ktoś pisze, że Heidenau to NRDowskie badziewie... :razz:
Jest tyle innych producentów :roll: Ja postawiłem na Metzelera, w każdym przedziale cenowym coś ma i widać go nawet w Stanach u producentów motocykli...

:rock:
Źle odczytałeś moje słowa. Nie zacietrzewiam się tylko chcę poznać argumenty danej opinii.

[ Dodano: Nie Maj 10, 2009 8:59 pm ]
kyller pisze:...To co mnie troche drażni to próba zrobienia haidenau opinii jakies niesamowitych opon...
Delikatnie mówiąc, te słowa to olbrzymia nadinterpretacja.

Wyraźnie i jasno w wcześniejszym temacie o oponach napisałem, że Heidenau to optymalna oferta i kompromis między ceną i jakością.
Obrazek
SZUKASZ KASKU, OPON LUB CZĘŚCI? NAPISZ MAILA na adres edward@pietron.pl NIE PISZ NA PW!
ODPOWIEDZ