Oryginalne gumy do 250

Tematy związane z oponami, kołami, układem kierowniczym
eldruto
Status: Offline

Oryginalne gumy do 250

Post autor: eldruto »

WItam.
Za kilka dni mam zamiar kupic virago 250, rocznik 96, przebig okolo 7000mil, wersja na ameryke. Chcialem sie zapytac czy wie ktos jakie gumy oryginalnie przychodzily do tego modelu w tych latach,
i jaki rozmiar mialy, zebym sobie sprawdzil czy motor ma rzeczywiscie te 7000 czy to sciema. Na takie kilometry to gumy raczej powinny byc oryginalne.
Od razu chcialbym poprosic jeszcze o namiary na jaka ksiazke do tego motoru, gdyby ktos mogl podeslac - gagatek2000@wp.pl
Z gory dzieki.
Awatar użytkownika
wierzba
Posty: 473
Rejestracja: 21 maja 2008, 07:25
Motocykl: było 535 teraz 1100
Lokalizacja: Józefosław
Wiek: 49
Status: Offline

Re: Oryginalne gumy do 250

Post autor: wierzba »

Cześć,
(odwiedź powitalnię bo tu tak trzeba, o przepraszam, odwiedziłeś)
opona motocyklowa według producentów po pięciu latach nadaje się do kosza. Jeżeli jeździł nią ktoś rozsądny i lubił siebie to raczej bez względu na przebieg po 10 latach wymienił opony.
Ja kupiłem 9 letni motocykl na fabrycznych oponach w bardzo dobrym stanie, z przebiegiem 6000 ale takie cuda rzadko się zdarzają. Na oponach szukaj literek DOT i cyferek po nich następujących. Kolega google powie ci jak odczytać z tego datę produkcji opony, wystarczy go zapytać.

wierzba
eldruto
Status: Offline

Re: Oryginalne gumy do 250

Post autor: eldruto »

Odwiedzilem:) W sumie fajny zwyczaj:)
Ja przypuszczam ze i mi moze sie zdarzyc taki cud, bo sam motor z wygladu jest w stanie igła. Zobaczymy...w tym tygodniu najprawdopodobniej bedzie jazda probna i zakonczenie transakcji, wiec odezwe się jak sie wyjasni.
Dzieki za odpowiedz, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
EDDIE
Posty: 759
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 23:21
Motocykl: Suzuki Intruder 1800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 60
Kontakt:
Status: Offline

Re: Oryginalne gumy do 250

Post autor: EDDIE »

Kolega google odpowiedziałby ci także jaki jest rozmiar opon do Virago 250 gdybyś tylko kliknął w niego:

przód 3.00-18
tył 130/80R15
Obrazek
SZUKASZ KASKU, OPON LUB CZĘŚCI? NAPISZ MAILA na adres edward@pietron.pl NIE PISZ NA PW!
ODPOWIEDZ