Yamahę Virago 1100 kupię

Jeżeli chcesz kupic motocykl, to najlepsze miejsce do tego celu.
luka70
Motocykl: yamaha virago 125
Status: Offline

Yamahę Virago 1100 kupię

Post autor: luka70 » 13 września 2018, 10:49

Poszukuję Yamahy Virago 1100 - proszę o info jakby Ktoś coś słyszał ..... :D :D :D

Awatar użytkownika
Baca
Motocykl: Była535-Jest H.D1600
Kontakt:

Re: Yamahę Virago 1100 kupię

Post autor: Baca » 17 września 2018, 18:20

Z tego co wiem ma do sprzedania Top Gun,ŁADNA SZTUKA widziałem ją, on jest na Forum. chopper:

Awatar użytkownika
Baca
Motocykl: Była535-Jest H.D1600
Kontakt:

Post autor: Baca » 17 września 2018, 20:45

Jest juz wystawiona od 10 minut na otomoto. Ta Virka od kolegi o ktorej pisalem.

Awatar użytkownika
Miśka
Motocykl: Virago1100

Post autor: Miśka » 17 września 2018, 20:45

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-vi ... 901667c1b8

Tutaj masz linka do virki
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Motocykl: XV 535, 1100, 1700

Post autor: grzegorzbr2 » 17 września 2018, 21:45

Wirki poszły widzę w górę.
fajna sztuka.

Ja jak wystawiłem moją z 98 r. za 13500 to mądrzy na tym forum stwierdzili że mnie pojeb....o

Awatar użytkownika
Watermarkhouse
Motocykl: Yamaha Virago 1100
Kontakt:

Post autor: Watermarkhouse » 21 września 2018, 11:55

https://allegro.pl/ogloszenie/yamaha-vi ... 7577598082
Siema.
Jest tak... moja jest z 1993, ma cos okolo 46 000, nie pamietam dokladnie a nie ma mnie w domu jeszcze tydzien. Kupiona z komisu KS Moto w Redzie, wymieniony olej, tarcze i linka sprzegla, linki gazu, olej w lagach na minimalnie twardszy, regulator napiecia zmieniony i wlutowany na stale w obwod (poprzednio originalny nie dzialal, a kupiony na allegro chinol po 50 km stopil kostke i tez przestal ladowac). Wyczyszczone i zabezpieczone od wewnatrz antykorozyjnie oba zbiorniki paliwa (poprzedni wlasciciel pewnie postawil ja na jakis czas w garazu, i bylo to czyszczenie potrzebne). Wydechy zmienione w grudniu zeszlego roku na robione na zamówienie u Kaliñskiego, kierownica byla nieoryginalna wiec zmienilem na wiosne na oryginalnego barana Yamahy (wszystkie czesci ktore zmienialem, poza tlumikami, sa nowymi oryginalami yamahy, kupowane w sklepmoto46.pl, a wiec linki gazu, linka sprzegla, kapsle zaslepiajace gorne sruby lagow, kierownica) . Ksiazka serwisowa z KS Moto, wszystkie faktury zakupu czesci. Dodatkowo, dolozony jest daszek reflektora, fredzle na klamkach, spacerowki zalozone na oryginalne gmole, zmienione manetki i przednie podnozki od Moto Recamp, ubrana w tylny kufer, krawat i rolke z sako.pl. Dolozony klakson pneumatyczny, uchwyt na telefon, ladowarka do tegoz nadal lezy niezamontowana w pudelku. Zrobiona w tym roku synchronizacja gaznikow w serwisie Yamaha w Bydgoszczy, orac czyszczenie gaznikow i ponowna synchronizacja w bestbike.pl (tez w Bydgoszczy). Nowe opony Dunlop D404, zalozone i wywazone w czerwcu tego roku w Yamaha Bydgoszcz. Posiada male zdrapki na obu bug's eyes, zdrapke na obudowie predkosciomierza (byly tez na kierunkowskazach, ale wymienilem soczewki), male wgniotki na baku i przednim blotniku. Poprzedni wlasciciel pewnie zdemontowal system dopalania spalin, bo go tam nie ma. Natomiast: od jakiegos czasu glupieje z obrotami raz na jakis czas (na przyklad na skrzyzowaniu sobie gasnie albo wchodzi na 2000, datego robilem te synchronizacje i czyszczenia). W listopadzie mam zaplanowany termin na oddanie jej na detaliczny serwis silnika do Yamaha Bydgoszcz, ale mocno sie zastanawiam nad jednym - czy chce kupowac worek oryginalnych czesci do gaznikow plus robocizne ASO, czy sprzedac lalke, i przesiasc sie na inna, bo odkad sprobowalem Honde VTX1800, nie moze ona mi wyjsc z glowy...
Zapraszam do ewentualnego kontaktu, na tym kompie nie mam zdjec aktualnych, bo nie jestem nadal tak calkowicie zdecydowany na jej sprzedaz, ale ofoce ja jak wroce do domu za tydzien :)

Tu foto jeszcze ze starymi kapciami i kierownica:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

ODPOWIEDZ