Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Jeżeli chcesz kupic motocykl, to najlepsze miejsce do tego celu.
Awatar użytkownika
Marek.
Posty: 476
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:25
Motocykl: Yamaha XVS
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Marek. »

yyy... dzięki Panowie, mi bardziej chodziło o info czy jeszcze coś jest w pobliżu, bo jak dobrze pójdzie z kasą, to będę szukał czegoś większego :cool: .

Co do handlowanie:
Kiedyś sprzedawałem latarki na power ledach, nie był to jakis wielki handel, raczej dorobienie do pensji.
Latarki przeprogramowane, zaopatrzone w driver dający stały poziom swiatła i aku 18650 Li-Ion Samsung 2000mAh
Opis maksymalnie uczciwy, czyli cos w rodzaju:
Latarka z przeprogramowanym driwerem, trzy tryby...
Latarka na pełnej mocy pobiera 1,6A i praktycznie przez cały czas ma podobny poziom swiatła, na pełnej mocy będzie swiecic na max troche ponad 1godzinę, ma trzy tryby światła itd...
Wszystko to wynika z prawa Ohma
I myślicie, że miałem tabuny chętnych?
Oczywiście, ze nie, bo ludzie wolą bajki w stylu:
Moc 1,6A , akumulator firmy krzak o pojemności 6000mAh (najlepsze firmowe ledwo dochodzą do 3000) i oczywiście latarka świeci 10 godzin.
Miałem mnóstwo maili z prośbą o wytłumaczenie dlaczego inne latarki sa lepsze od moich :P
Chcę przez to powiedzieć, że sami tworzymy te smoki, by później dzielnie z nimi walczyć.
Sami wiecie jak to jest, że ludzie lepiej patrzą na 20 letnie moto z przebiegiem 2000 niż na takie samo ale z przebiegiem 60 000 i nawet przymkną oko na to, że ten z 2000 ma manetki tak wyrobione, jak by miał już 200 000 przebiegu a silnik ledwo chodzi :lol:

Co do sztuczek nieuczciwych handlarzy, to jest tego tyle, że lepiej w ogóle nie słuchać co mówią.
np. pokazywanie drobnych wad, których nie widzimy... kupujący myśli o jaki uczciwy handlowiec i osłabia swoją czujność, niezauważając, że moto jest dwuśladowy :shock:

Oczywiście, będę też poszukiwał od osób prywatnych ale w takim wiekszym komisie, można moto porównać i sie do paru przymierzyć a szczerze, to jeszcze sam nie wiem czego szukam, no i jak bardzo mnie fundusze ograniczą

Na ogledziny oczywiście bez kasy, bo znam siebie :roll: i dla tego wolał bym cos bliżej
Jeszcze raz dzięki:
:motorcycle:
Awatar użytkownika
Marek.
Posty: 476
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:25
Motocykl: Yamaha XVS
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Marek. »

"Se" sam odpowie.
W Zagórzu jest dużo moto, ale ponoć to szrot, składany na szybko z paru innych moto i rzadko tam można coś z sensem trafić.
Widzę, że jest jeszcze jakiś komis w Rzeszowie, drożej ale ładniejsze. No ale nie wiem czy tylko odpicowane czy faktycznie w dobrym stanie.
No i jest jeszcze Motoszoł koło Nowego Żmigrodu, więc jak nic się nie trafi od prywatnych posiadaczy, są jeszcze jakies alternatywy.

:motorcycle:
ODPOWIEDZ