Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Jeżeli chcesz kupic motocykl, to najlepsze miejsce do tego celu.
Awatar użytkownika
Ragnar
Posty: 1382
Rejestracja: 27 sierpnia 2008, 21:30
Motocykl: Suzuki VL 1500
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Ragnar »

HaCaT pisze:POLECAM

http://www.armedbike.pl

kupiłem u nich 3 lata temu motór, bez wad ukrytych, bez zastrzeżeń
Byłem w tym roku, słaby wybór, nie mam na myśli ścigów, nawet nie patrzyłem na to. Z crouserów miał tylko trzy, w czym dwa po przejściach, widoczne na pierwszy rzut oka. Lusterko urwane i jakieś tam. Za to ceny jak na stan tych maszyn duże. Może mu rynek siada...

Mam natomiast pytanie, czy z tym sprzedawcą miał już ktoś do czynienia?

http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/RCWw/
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: -waldi- »

coś mało kompetentny jest 535 jako 1000

http://tablica.pl/oferta/yamaha-xv-vira ... 88bffad150

W 1000 podaje przebieg z licznika rzeźbionego i to chamsko z 535 po za tym ona nie jest z z tego roku co podaje, tylko 85
u mnie gość spalony na wstępie.
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Posty: 4920
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:00
Motocykl: XV 535 1,1 1,7 1,3
Lokalizacja: Świętokrzyskie - TOP
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: grzegorzbr2 »

Awatar użytkownika
Pandik
Posty: 2755
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 19:55
Motocykl: Borsuk
Lokalizacja: Czerwionka
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Pandik »

Kumpel Arni pyka na KLE500 i chwali, kilka tysi żeśmy razem nawinęli. Nie wiem skąd te negatywne opinie, chyba że ktoś faktycznie ostro w teren pikuje to może ujawniają się jakieś wady, ale do jazdy szosowej i umiarkowanego enduro moto jest super. widuję się z nim dziennie w pracy, temat do wspólnej gadki mamy jeden ;) Chłopak zadowolony i chwali se moto.
Awatar użytkownika
Pandik
Posty: 2755
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 19:55
Motocykl: Borsuk
Lokalizacja: Czerwionka
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Pandik »

-waldi- pisze:coś mało kompetentny jest 535 jako 1000

http://tablica.pl/oferta/yamaha-xv-vira ... 88bffad150

W 1000 podaje przebieg z licznika rzeźbionego i to chamsko z 535 po za tym ona nie jest z z tego roku co podaje, tylko 85
u mnie gość spalony na wstępie.
Napisałem mu maila z pytaniem czemu sprzedaje 535 jako 1000 ;) SZWAJCARIA ja pierdyle już sikam i nie naprawiany przez polskich mechaników... to akurat moim zdaniem żadna zaleta., partacze są wszędzie a kilku polskich mechaników znam i mogę się tylko nisko ukłonić. Zgadzam się z Waldim - OMIJAĆ.
Matko Bosko...
Awatar użytkownika
Ragnar
Posty: 1382
Rejestracja: 27 sierpnia 2008, 21:30
Motocykl: Suzuki VL 1500
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 59
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Ragnar »

Pandik pisze:Napisałem mu maila
Ciekawe czy odpowiedź dostaniesz :lol2:
Awatar użytkownika
Pandik
Posty: 2755
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 19:55
Motocykl: Borsuk
Lokalizacja: Czerwionka
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Pandik »

Ta, napisze że szlifowany ;) I te dwa rachityczne gaźniki zasilą 1000cm3
Picek7
Posty: 33
Rejestracja: 12 lutego 2014, 19:57
Motocykl: Brak
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Picek7 »

A u tego ktoś może kupował i zna gościa?
http://motocykle-crossik.otomoto.pl/motocykle-i-quady
Awatar użytkownika
HaCaT
Posty: 686
Rejestracja: 04 sierpnia 2009, 10:46
Motocykl: GS, DS, XR, XS itd.
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: HaCaT »

Grzesiek 64 pisze:
HaCaT pisze:POLECAM

http://www.armedbike.pl

kupiłem u nich 3 lata temu motór, bez wad ukrytych, bez zastrzeżeń
Byłem w tym roku, słaby wybór, nie mam na myśli ścigów, nawet nie patrzyłem na to. Z crouserów miał tylko trzy, w czym dwa po przejściach, widoczne na pierwszy rzut oka. Lusterko urwane i jakieś tam. Za to ceny jak na stan tych maszyn duże. Może mu rynek siada...
ano zapomniałem dodać, że kupiłem u nich plastika :)
Picek7
Posty: 33
Rejestracja: 12 lutego 2014, 19:57
Motocykl: Brak
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Picek7 »

A czy ktoś może zna tego sprzedającego
http://tablica.pl/oferta/yamaha-virago- ... ef45621ec9
Awatar użytkownika
attck3
Posty: 43
Rejestracja: 11 grudnia 2013, 20:39
Motocykl: GS500
Lokalizacja: Lublin
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: attck3 »

xxxxxxxxxxxxxxxx
Ostatnio zmieniony 11 marca 2016, 17:24 przez attck3, łącznie zmieniany 1 raz.
Picek7
Posty: 33
Rejestracja: 12 lutego 2014, 19:57
Motocykl: Brak
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Picek7 »

Czy ktoś zna komis auto-zet z Włocławka ul Toruńska?
Sławek68
Posty: 1287
Rejestracja: 28 marca 2010, 11:24
Motocykl: Virago
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Sławek68 »

Kiedyś zaglądnąłem :P facet ma niby duży wybór ,ale nic mi nie pasiło :frustrated: a Virka z Piotrkowa Ci nie pasi? od dziewczyny przyzwoicie chodzi, zresztą Darek opisał.
Awatar użytkownika
Dusty
Posty: 10
Rejestracja: 25 lutego 2014, 14:09
Motocykl: poszukuję XV750
Lokalizacja: Bystra k/B-B
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Dusty »

http://otomoto.pl/yamaha-virago-xv-750-M3928010.html

Nie mam kompletnego rozeznania w moto. Ktoś mógłby skomentować? A może już ktoś go oglądał?
Pzdr
Tomek
Awatar użytkownika
-waldi-
Posty: 7073
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 22:29
Motocykl: XV700N '85/96+ST1100
Lokalizacja: Oświęcim
Wiek: 46
Kontakt:
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: -waldi- »

trochę pod kubaz style mi zalatuje, ale po za kolankiem jest w miarę ( w/g zdjęć )
Obrazek
ELITARNA LOŻA SZYDERCÓW
Obrazek
NIE UFAJ MECHANIKOWI, ZRÓB TO SAM !!!
Nie udzielam porad na PW - od tego jest forum!
Awatar użytkownika
aurumcantus
Posty: 198
Rejestracja: 18 października 2012, 14:27
Motocykl: TDM 900
Lokalizacja: Sochaczew
Wiek: 45
Kontakt:
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: aurumcantus »

attck3 pisze:To teraz kilka zdań z mojej strony.

Stanowczo odradzam jakiekolwiek zakupy u gościa z Łodzi http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=28177451
ul. Chłodnikowa 26.
Umówiłem się z gościem na oględziny GS'a. Jechałem tam z Lublina, a to co zobaczyłem na miejscu :shit: Na aukcjach jest wyraźnie napisane grubym, tłustym drukiem: "oryginalny lakier bez żadnych pęknięć i zarysowań". Jeden z motocykli miał pełno rys na zbiorniku paliwa, ale oczywiście zdjęć z tej strony nie było. Co więcej na kapach silnika było pełno "naciapanych" pędzlem plam srebrzanki :D włącznie z uszczelkami. To nie wszystko, kolejny motocykl po który się wybrałem miał malowany zbiornik co dało się zauważyć na 1 rzut oka. Jednak to co zobaczyłem po schyleniu się naprawdę mnie wkur***o. Pęknięty uchwyt silnika :D Gość tłumaczył się, że to da się zaspawać, że motocykl nie wpada przez to w wibracje, oni sami sprzedali już 2 takie motocykle i to częsta przypadłość w tych modelach jeśli nie posiadamy przedłużki błotnika (twierdził, że kamień uderzył w silnik :D ). Dobra kolejna rzecz, chciałem posłuchać jak te "sprzęty" chodzą. Co się okazało nie było akumulatora. Gość przynosi jakiś z innego moto, podpina go z 15 minut twierdząc że w każdym jest inny akumulator i inaczej wyprowadzone złącza. Ok udało mu się, przekręca kluczyk włącza zapłon i... i nic :shit: . Kolejne twierdzenie że na zimę aku był wyjęte i że żaden z 3 nie działa. (Kur*a, ale aż 3 ? :D ) Dodam, że na aukcjach chwali się: "Podczas zakupu udzielam rad popartych 25-letnim doświadczeniem w sprzedaży i jeżdżeniu motocyklami!!! "
Wracam do domu zniesmaczony całą sytuacją. Na drugi dzień SMS. Przepraszam za całą sytuację, okazało się że akumulator został odwrotnie podpięty :D Mogę go sprzedać po promocyjnej cenie 4800 gdzie cena początkowa to 5400.
To będzie na tyle.
POZDRAWIAM.
Potwierdzam, dałem się wjebać w te same maliny. Interesował mnie Gs 500, wsiadłem w auto, zabrałem kask i ciuchy motocyklowe myśląc, że jak Pan ma 3 sztuki to na pewno jednym wrócę. Pan przez telefon zapewniał o zajebistości powyższych pojazdów i że nie trzeba żadnego wkładu finansowego. Po przyjeździe zdziwiła mnie jedna rzecz. Wszystkie motocykle mokre a za oknem słoneczna pogoda, dopiero potem skumałem jak one podeschły, że to chyba w celu żeby zmatowień nie było widać. Pierwsze wrażenie ? motocykle wypakowane, kapy i inne metalowe elementy silnika pociapane srebrzanką, no takiego syfu to nie widziałem. Głównie interesował mnie ten
http://allegro.pl/suzuki-gs-500-2001rok ... 71089.html
O lakierze się nie wypowiadam, w sumie nie był najgorszy, ale zalała mnie krew gdy zobaczyłem urwany silnik z przodu, pytam a co to ?, Gość powiedział dokładnie to samo, że ten motor nie ma przedłużki błotnika i pewnie kamień uderzył i ogólnie to nie ma wibracji i sprzedali takie już trzy, a jak mi coś nie pasuje to mogę sobie pospawać pretensjonalnie odparł. Podziękowałem za ten egzemplarz i podszedłem do starszego czerwonego. Można obejrzeć na pozostałych jego aukcjach. Pierwsze wrażenie ? odrapany bak, lusterka od różnych modeli, zacisk przedniego hamulca od innego modelu, można to zauważyć nawet na zdjęciach patrząc na przednią tarczę, klocki mają tylko styk z wierzchnią, górną stroną tarczy (+ - 1 cm ), motocykl pociapany srebrzanką. Poprosiłem pana żeby odpalił moto, ten na to, że musi przełożyć akku z innego. Po przekładce nawet się lampki nie zaświeciły. Do trzeciego nie podchodziłem, podziękowałem grzecznie, bo w sumie głównego sprzedawcy nie było bo bym wywlekł szmaciarza z a grzywe.
Ogólnie nie polecam tych partaczy, nadymałem tylko 160 km na darmo, a jak można zauważyć, koleś szczyci się 25letnim doświadczeniem. Szkoda tylko, że nie napisał, że chodzi o doświadczenie we wciskaniu ciemnoty. Ogólnie gość robi foty motocykli tak aby nie było widać mankamentów.
Dane firmy na allegro podane są nieco inne. Ja byłem w Łodzi na ulicy Chłodnikowej
Odradzam powyższych fachowców, strata czasu i nerwów
Dziś Zakupiłem gsa w Grodzisku :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Yurek58
Posty: 131
Rejestracja: 08 listopada 2012, 20:09
Motocykl: Yamaha XV1900 Raider
Lokalizacja: wielkopolska
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Yurek58 »

Cześć!
Chodzi mi od pewnego czasu po głowie zmiana Virki na coś większego i znalazłem ogłoszenie sprzedaży Yamahy RaiderXV 1900 z 2009 r. w firmie Bike z pod Lublina http://dobremoto.otomoto.pl/motocykle-i-quady?p=1.
Czy ktoś miał może z nimi jakieś doświadczenia? A może jest na forum ktoś z tych stron i mógłby podjechać i luknąć na ten sprzęt?
Pozdrawiam i szerokości :rock:
"Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze umieć z nich korzystać"
-Cycero
Awatar użytkownika
leszekk
Posty: 4146
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 21:35
Motocykl: XV750 -> BMW R1200GS
Lokalizacja: mazowieckie
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: leszekk »

Cóż - wygląda ładnie. Trzeba podjechać, spisać nr VIN i sprawdzić w rejestrach motocykli powypadkowych w USA co było skasowane ... Nie od dziś wiadomo, że polski mechanik z sedana kombi wyklepie
In God we Trust -- all others must submit an X.509 certificate.
Awatar użytkownika
Yurek58
Posty: 131
Rejestracja: 08 listopada 2012, 20:09
Motocykl: Yamaha XV1900 Raider
Lokalizacja: wielkopolska
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Yurek58 »

Leszekk dzięki za wskazówki. Nie miałem z tym nigdy do czynienia. Jak zdobędę nr VIN, to jak sprawdzić rejestry w USA ?
:pomocy:
"Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze umieć z nich korzystać"
-Cycero
Awatar użytkownika
leszekk
Posty: 4146
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 21:35
Motocykl: XV750 -> BMW R1200GS
Lokalizacja: mazowieckie
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: leszekk »

Coś nie mogę sobie przypomnieć :(
In God we Trust -- all others must submit an X.509 certificate.
Awatar użytkownika
Yurek58
Posty: 131
Rejestracja: 08 listopada 2012, 20:09
Motocykl: Yamaha XV1900 Raider
Lokalizacja: wielkopolska
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Yurek58 »

Rozumiem, że przydałoby sie coś na poprawienie pamięci. Chyba z tej odległości nie dam rady Ci pomóc. Może jednak jutro przyjdzie jakieś olśnienie. Bardzo na to liczę :rock:
"Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze umieć z nich korzystać"
-Cycero
Awatar użytkownika
Angelo
Posty: 47
Rejestracja: 19 marca 2011, 12:46
Motocykl: Honda VT 750 Shadow
Lokalizacja: górny śląsk
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Angelo »

Witajcie. Mam prośbę do Was, czy ktoś zna tę firmę http://motocyklenowyzagorz.otomoto.pl/motocykle-i-quady. Motocykle są w atrakcyjnej cenie, tylko że jest to kawał drogi ze śląska. Nie chciałbym zrobić taki hektar a na miejscu okazałoby się że jest "nicniemalowany" Proszę o opinie, może ktoś z Was kupił tam motor, albo mieszka w tych okolicach. Pozdrawiam serdecznie.
Prawdziwa odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, lecz na umiejętności działania pomimo strachu.
tompaz
Posty: 33
Rejestracja: 01 maja 2013, 08:21
Motocykl: Intruder VS800
Lokalizacja: płn ok Wrocławia
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: tompaz »

Angelo koledzy z Intruder Polska nie mają najlepszej opinii o Zagórzu.
kilka cytatów:
"manitou, co prawda nie pojadę do Zagórza oglądać Volusi ale zauważyłem rozjechane wydechy (fot.1) brak emblematów na puszkach, chyba nie oryginalna śruba na łączniku ramy (fot.4) malowana obudowa filtra (fot.2) nie pasuje mi coś z obszyciem siedzeń, albo odkształcone z powodu mrozu, albo złudzenie (fot.5) oczywiście mogę się mylić bo aż tak nie znam tego modelu, ale poczekajmy aż wypowiedzą się inni "
"Witam kumpel oglądał to moto i odradził a jest macherem od moto jak powiedziałem że prawdo podobnie jest odkupiony z zagóża to tym bardziej miał kilka do naprawy(bo robią dwa ślady) ale ram i wachaczy to nie prostuje. Na moto z zagóża trzeba uważać, podsumował"
"obudowa z M800 :idea:
- nieoryginalne mocowanie oparcia
- nieoryginalny korek wlewu paliwa - dlatego dwa kluczyki
- brak osłony chłodnicy
- linki jakoś dziwnie lecą, kable z kiery tak samo
- chyba uszkodzona ramka lampy
- krzywa kierownica"

"Moto poskładane po konkretnym dzwonie, poskładane z byle czego i byle jak, malowane chyba całe (też byle jak).
Nie ma sensu nawet tam jechać"

ale żeby nie było to jest też taki z 2001r:
"Znam ich osobiscie, kiedys tez u ni moto zanabylem, naogol maja sprzety przygodowe, ale sprawdzone proste itd, jezeli masz tam cos ciekawego to udezaj i pozdrow Marcina i Lukasza ode mnie"
Awatar użytkownika
Pandik
Posty: 2755
Rejestracja: 22 kwietnia 2012, 19:55
Motocykl: Borsuk
Lokalizacja: Czerwionka
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Pandik »

Tak na szybko: nie bierz nic z Zagórza.
Awatar użytkownika
Angelo
Posty: 47
Rejestracja: 19 marca 2011, 12:46
Motocykl: Honda VT 750 Shadow
Lokalizacja: górny śląsk
Wiek: 57
Status: Offline

Re: Moto-komisy/Weryfikacja ofert

Post autor: Angelo »

Dzięki chłopaki za porady, już mnie wyleczyliście z Zagórza. A może (pytanie do osób z okolic Gliwic, Rybnika) ta firma http://pmmotor.otomoto.pl/ Pozdrawiam, proszę o sugestie.
Prawdziwa odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, lecz na umiejętności działania pomimo strachu.
ODPOWIEDZ