Poprawienie przyspieszenia

Dodatki i przeróbki do Virago
kamyk2351
Posty: 310
Rejestracja: 12 lutego 2015, 19:27
Motocykl: Yamaszka
Lokalizacja: południowy wschód
Status: Offline

Re: Poprawienie przyspieszenia

Post autor: kamyk2351 »

Diagnoza jest tylko jedna, kolega tomurbanowicz nie dorósł do prowadzenia motocykla.
Nie chciał bym takiego nieodpowiedzialnego 42 letniego dzieciaka spotkać w roli kierujacego pojazdem tam gdzie użytkownikiem drogi będe i ja.
PS. Jutro o godz. 11.00 zdaje egzamin na prawko :) trzymajcie za mnie kciuki :rock:
Awatar użytkownika
vidharr
Posty: 712
Rejestracja: 28 czerwca 2012, 16:51
Motocykl: 535 '89, VFR 800Fi
Lokalizacja: Rzeszów/Jasło
Wiek: 41
Kontakt:
Status: Offline

Re: Poprawienie przyspieszenia

Post autor: vidharr »

kamyk2351 - powodzenia! wystaw zadka to dostaniesz szpica na powodzenie ;)
Sława!!
XV 535 '89 USA Obrazek || VFR 800Fi (RC46) 2000 Obrazek
Awatar użytkownika
_CioneK_70
Posty: 2458
Rejestracja: 25 listopada 2014, 21:30
Motocykl: Raider XV1900
Lokalizacja: Kalisz
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Poprawienie przyspieszenia

Post autor: _CioneK_70 »

Wiecie co..... Czytam.... Czytam.... I zaczynam mieć wrażenie ktoś tu kogoś wkręca.... :shock: początkowa rzeczowa dyskusja zaczęła przemieniać się w typową dla rozm?w kierowców na CB gdzie jeden nadaje "niertykułowane" dźwięki (sorry za por?wnanie) a reszta chce go uspokoić.... :? Kolega Vidharr parę postów nazad napisał cenne zdanie i tego się trzymajmy.... Była prośba zapytanie?...... Były rzeczowe odpowiedzi...? Były.... Jeżeli nie przekonały kolegi i nadal chce udoskonalać moto nie jeżdżąc na nim jego sprawa.... Nikt nikogo nie przekona że... tu pozwólcie że zacytuje klasyka "....białe jest białe a czarne jest czarne...." dla mnie temat zakmnięty a teraz przepraszam idę otworzyć browara :wink:
Jest tylko cienka czerwona linia pomiędzy rozsądkiem a szaleństwem....
--------------------------------------------------------------------------------------------
Piwo bezalkoholowe to pierwszy krok do nadmuchiwanej kobiety --------------------------------------------------------------------------------------------
Jest i będzie w sercu Virago XV1100 -->> nowy w stadzie Raider XV1900
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: Poprawienie przyspieszenia

Post autor: Blunio »

kamyk2351 pisze:Jutro o godz. 11.00 zdaje egzamin na prawko :) trzymajcie za mnie kciuki :rock:
Mam nadzieję, że po południu pochwalisz się czy wróciłeś do domu "z tarczą czy na tarczy" :bikersmile:
_CioneK_70 pisze:...białe jest białe a czarne jest czarne...." dla mnie temat zamknięty a teraz przepraszam idę otworzyć browara
Oj tam, oj tam. Temat jak temat, chociaż czasem odnoszę wrażenie że kol. "T" próbuje nas wkręcać. Co z drugiej strony jest "plusem dodatnim", bo stanowi doskonałą pożywkę dla interaktywnych dyskusji na forum i wzmacnia więzi międzyludzkie. :bikersmile:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
RAFFEN
Posty: 634
Rejestracja: 01 września 2014, 18:19
Motocykl: Shadow 750 AERO
Lokalizacja: Jasło
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Poprawienie przyspieszenia

Post autor: RAFFEN »

Ciekawe czy ci wszyscy co tak atakujecie tomurbanowicza jesteście tacy święci,że nigdy w życiu zaden z was nie wsiadł na motocykl czy samochód nie majac prawa jazdy.Każdy z was jeżdzi przepisowo i nigdy nie przekroczył prędkości czy nie złamał innego zakazu?? Czy każdy z was nigdy nie używał prezerwatyw czy innych środków.Przecież to nie po katolicku.Czy każdy z was ma oryginalne oprogramowania w komputerach i nigdy nie ściągnoł nawet głupiego filmu z internetu ?? Rok temu gdyby któryś z nas napisał że kupił sobie 125 i jeżdzi bez prawka to byście go zjedli i zbluzgali jaki to nie odpowiedzialny, i bez mózgu człowiek.Teraz jest to legalne i co ?? dalej ten ktoś jest debilem. Co bedzie jak za rok czy kilka lat sie okaże że można jeżdzić bez prawka 250cc albo tirem to co ?? wszystko będzie ok bo ktoś wprowadził taki przepis.
Z motocyklem jest jak z kobietą , pokochaj, zrozum a potem rozbieraj.
Awatar użytkownika
tylust
Posty: 2698
Rejestracja: 13 stycznia 2014, 09:26
Motocykl: XV 750 1982r.
Lokalizacja: Kalisz - Wlkp.
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Poprawienie przyspieszenia

Post autor: tylust »

Myślę Raffen, że trochę Cię poniosło. Nikt tu nikogo nie wyzywał od debili. Myślę, że większość wypowiadających się krytycznie zrobiła to z troski o kolegę. Owszem jeździłem na motocyklu bez prawa jazdy, ale były to lata 80-te, a ja faktycznie miałem 14-16 lat :wink: Motocykle na moim osiedlu można było policzyć na palcach jednej ręki, był wolniejsze od obecnych 125-tek, a natężenie ruchu było w porównaniu ze stanem obecnym praktycznie zerowe. Dodatkowo milicja obywatelska generalnie to olewała, a jak człowieka złapali to najwyżej spuścili powietrze i musiałeś pchać sprzęta z buta do domu. Jak kolega się obraził to przynajmniej ze swojej strony zapewniam, że nie było to moją intencją :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2015, 18:34 przez tylust, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek
Awatar użytkownika
marito
Posty: 185
Rejestracja: 27 września 2013, 12:49
Motocykl: Virago 125, GSR 600
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiek: 48
Status: Offline

Re: Poprawienie przyspieszenia

Post autor: marito »

RAFFEN pisze:Ciekawe czy ci wszyscy co tak atakujecie tomurbanowicza jesteście tacy święci,że nigdy w życiu zaden z was nie wsiadł na motocykl czy samochód nie majac prawa jazdy.Każdy z was jeżdzi przepisowo i nigdy nie przekroczył prędkości czy nie złamał innego zakazu?? Czy każdy z was nigdy nie używał prezerwatyw czy innych środków.Przecież to nie po katolicku.Czy każdy z was ma oryginalne oprogramowania w komputerach i nigdy nie ściągnoł nawet głupiego filmu z internetu ?? Rok temu gdyby któryś z nas napisał że kupił sobie 125 i jeżdzi bez prawka to byście go zjedli i zbluzgali jaki to nie odpowiedzialny, i bez mózgu człowiek.Teraz jest to legalne i co ?? dalej ten ktoś jest debilem. Co bedzie jak za rok czy kilka lat sie okaże że można jeżdzić bez prawka 250cc albo tirem to co ?? wszystko będzie ok bo ktoś wprowadził taki przepis.
Weź jeszcze raz przeczytaj na spokojnie coś tu spłodził bo pierdolisz jak potłuczony.
kamyk2351
Posty: 310
Rejestracja: 12 lutego 2015, 19:27
Motocykl: Yamaszka
Lokalizacja: południowy wschód
Status: Offline

Re: Poprawienie przyspieszenia

Post autor: kamyk2351 »

kamyk2351 pisze:Diagnoza jest tylko jedna, kolega tomurbanowicz nie dorósł do prowadzenia motocykla.
Nie chciał bym takiego nieodpowiedzialnego 42 letniego dzieciaka spotkać w roli kierujacego pojazdem tam gdzie użytkownikiem drogi będe i ja.
PS. Jutro o godz. 11.00 zdaje egzamin na prawko :) trzymajcie za mnie kciuki :rock:
vidharr pisze:kamyk2351 - powodzenia! wystaw zadka to dostaniesz szpica na powodzenie ;)
I lipa :( oblaĺem testy, brakło 2 pk., w najbliższy piątek powtórka :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
vidharr
Posty: 712
Rejestracja: 28 czerwca 2012, 16:51
Motocykl: 535 '89, VFR 800Fi
Lokalizacja: Rzeszów/Jasło
Wiek: 41
Kontakt:
Status: Offline

Re: Poprawienie przyspieszenia

Post autor: vidharr »

Nadal trzymamy kciuki i nie lam sie! Ja praktyke oblalem 500m przed WORDem ;)
Sława!!
XV 535 '89 USA Obrazek || VFR 800Fi (RC46) 2000 Obrazek
Awatar użytkownika
grzegorzbr2
Posty: 4923
Rejestracja: 13 listopada 2012, 21:00
Motocykl: XV 535 1,1 1,7 1,3
Lokalizacja: Świętokrzyskie - TOP
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Poprawienie przyspieszenia

Post autor: grzegorzbr2 »

kamyk2351 pisze: PS. Jutro o godz. 11.00 zdaje egzamin na prawko :) trzymajcie za mnie kciuki :rock:
vidharr pisze:kamyk2351 - powodzenia! wystaw zadka to dostaniesz szpica na powodzenie ;)
I lipa :( oblaĺem testy, brakło 2 pk., w najbliższy piątek powtórka :mrgreen: :wink:[/quote]

Dasz rade synek, moja siorka zdała za 10 razem, moj pierwszy syn zdał za pierwszym razem B
Ja zdawalem w 1993r na trzy kategorie A B T i zdałem za pierwszym razem wszystkie, wiec głowa do góry i dawaj :idea:
Trymam za Cie kciuki
Powodzonka Kamyk :)
ODPOWIEDZ