Daszek do lampy przedniej i bagażnik

Dodatki i przeróbki do Virago
wal1030
Status: Offline

Daszek do lampy przedniej i bagażnik

Post autor: wal1030 »

Witam wszystkich. Mam problem z zamontowaniem daszka który kupiłem w jakimś sklepie internetowym. Może macie jakieś wskazówki. Jak sobie radziliście z montażem czegoś takiego. Rozkręciłem lampę i nic konstruktywnego nie wymyśliłem.
I z innej beczki . Może macie jakieś patenty na bagażnik. Chodzi mi o coś co można szybko zamontować i zdemontować. Wybieram się w trasę zakładam bagażnik, jeżdżę po mieście zdejmuję. Pusty bagażnik uroku nie dodaje. Jak to sobie wykombinowaliście?
Pozdrawiam
Błażej
Status: Offline

Re: Daszek do lampy przedniej i bagażnik

Post autor: Błażej »

Odnośnie daszku. Ja to rozwiązałem tak że daszek przynitowałem na dwa malutkie nity i wygląda to nawet dobrze.
diablik.ez
Status: Offline

Re: Daszek do lampy przedniej i bagażnik

Post autor: diablik.ez »

Co do daszka to ja rozwiązałem ten problem w ten sposób. Po jego włożeniu w oprawkę lampy zakleiłem go od wewnętrznej strony bezbarwnym silikonem. Trzyma się dobrze jest elastyczny i w każdej chwili można go z powrotem wyciągnąć usuwając ten silikon. Natomiast co do bagażnika to musiał byś sam coś takiego wykombinować. :wink:
Awatar użytkownika
Strażak
Posty: 598
Rejestracja: 11 grudnia 2007, 16:53
Motocykl: Yamaha 1100 Virago
Lokalizacja: Opole
Wiek: 55
Kontakt:
Status: Offline

Re: Daszek do lampy przedniej i bagażnik

Post autor: Strażak »

Daszka nie mam, a co do bagażnika uważam że jak jest dobrze zrobiony to ładnie wygląda i nie trzeba go demontować (sam chce sobie zrobić)
Nie jedź szybciej niż twój Anioł Stróż umie latać

Jawa 350 => XJ 700S MAXIM 1990 r. => XV 750 VIRAGO 1987 r. =>> już jest XV 1100 1993 r.

http://www.ma-ro.com.pl
ODPOWIEDZ