Lusterka "z orłem" z "MOTOJAPAN"

Dodatki i przeróbki do Virago
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Lusterka "z orłem" z "MOTOJAPAN"

Post autor: rzeznia_numer_5 »

Ponieważ od dzisiaj jestem włascicielem wymienionych w tytule lusterek.

http://www.allegro.pl/item369225738_mot ... uzuki.html

A jakiś czas temu zasięgając Waszej opinii zauważyłem zainteresowanie potencjalnych nabywców takimi lusterkami jak i rzetelnością firmy która oferuje je na Allegro postanowiłem podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Na przesyłke czekałem niemiłosiernie długo ale bez winy sprzedawny. Po prostu chłopaki na poczcie postanowili strajkowac na całego w moim mieście. Lusterka dotarły do mnie super zapakowane a po wyjęciu z pudełek okazały się bardzo masywne i wysokiej jakości wykonania.

Dobre wrażenie jednak minęło gdyż okazały się skręcone mocno imbusami więc "pałaki" w tym miejscu są rozorane dookoła co wyszło na jaw gdy chciałem je przesunąć w inne miejsce do regulacji.
Samo lustro nie jest sferyczne i obejmuje mały kąt pola widzenia. W stosunku do oryginalnych sądzę że ok. 1/3.
Co gorsza z uwagi na ich ciężar o którym wspominałem na początku wpadają w okropne wibracje podczas jazdy i praktycznie przy 60km/h widać tylko rozmazane światła jadącego za nami samochodu na tle kolorowej plamy karoserii. Przy 80 km/h cięzko już ocenić czy za nami jedzie szpalerem 5 samochodów czy 1 ;)

Reasumując bardzo ładne optycznie i kompletnie niepraktyczne :neutral:
Aż się boję co byłoby gdybym zdecydował się na "czaszki" które na oko ważą 2 razy tyle :roll:

Jeżeli ktoś mial podobny problem i jakoś poradził sobie z takimi drganiami lusterek to chętnie poczytam.
BoPos
Posty: 389
Rejestracja: 04 maja 2008, 08:02
Status: Offline

Re: Lusterka "z orłem" z "MOTOJAPAN"

Post autor: BoPos »

"Rzeźnia_nr_5" - to Ty tak naprawdę nazywasz się "kosmetyczka_wroc"?
Awatar użytkownika
Cypis
Posty: 340
Rejestracja: 08 czerwca 2008, 11:02
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 49
Status: Offline

Re: Lusterka "z orłem" z "MOTOJAPAN"

Post autor: Cypis »

rzeźnia, potwierdzam to co piszesz - mam te lustra od 3 lat. Do tego mam zmienioną kierę i lusterka nie sięgają tak daleko jak w oryginalnej. Szukam teraz kogoś, kto mi dorobi przedłużki, żeby oglądał coś więcej oprócz swoich ramion
Cycki - im większe za młodu, tym dłuższe na starość.
Awatar użytkownika
rzeznia_numer_5
Posty: 1983
Rejestracja: 17 maja 2008, 21:32
Motocykl: pogniecione ścierwo
Lokalizacja: Trafalmagoria
Wiek: 112
Status: Offline

Re: Lusterka "z orłem" z "MOTOJAPAN"

Post autor: rzeznia_numer_5 »

BoPos pisze:"Rzeźnia_nr_5" - to Ty tak naprawdę nazywasz się "kosmetyczka_wroc"?
Tipsy chcesz zrobić? ;P
jaroz
Posty: 755
Rejestracja: 04 marca 2008, 22:03
Motocykl: virago 535
Lokalizacja: galicja
Wiek: 56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Lusterka "z orłem" z "MOTOJAPAN"

Post autor: jaroz »

czyli
tu zadajemy pytanie użytkownikom innych zwierciadeł. jakie polecacie zamiast oryginalnych? najlepiej kompleksowa informacja.
ODPOWIEDZ