Cafe by Arczan

Dodatki i przeróbki do Virago
antos.k87
Posty: 36
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 16:38
Motocykl: XV1100 Virago CafeR
Status: Offline

Re: Cafe by Arczan

Post autor: antos.k87 »

Sporo. Przeswit zmniejszyl sie do ok 10 cm przy feldze 17" z przodu
antekvirago
Posty: 22
Rejestracja: 01 maja 2015, 23:04
Motocykl: virago750
Status: Offline

Re: Cafe by Arczan

Post autor: antekvirago »

To sporo, ja obniżyłem o 5cm na lagach i już mi się wydaje, że będę zawadzał...
antos.k87
Posty: 36
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 16:38
Motocykl: XV1100 Virago CafeR
Status: Offline

Re: Cafe by Arczan

Post autor: antos.k87 »

Ze wzgledu na kat glowki w virago zawieszenie ze sporta jest za krotkie, brakuje ok 75-80 mm do idealu. Wiem jak to rozwiazac, szukam tokarza :) inaczej do konca sezonu strace przedni kolektor :P
Awatar użytkownika
tylust
Posty: 2698
Rejestracja: 13 stycznia 2014, 09:26
Motocykl: XV 750 1982r.
Lokalizacja: Kalisz - Wlkp.
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Cafe by Arczan

Post autor: tylust »

antos.k87 pisze:Wiem jak to rozwiazac, szukam tokarza :) inaczej do konca sezonu strace przedni kolektor :P
hehe, za styl trzeba płacić. Ja bym nic nie zmieniał, taka "gleba" mi sie podoba. Jak masz mało prześwitu to kup drugiego crossa na odstresowanie :wink: te dorabiane tulejki/przedłużki jakoś do mnie nie trafiają. Może da sie jeździć, ale jak to się zachowa przy jakieś kolizji czy ekstremalnej sytuacji :roll: wolałbym nie wiedzieć
Tomek
antos.k87
Posty: 36
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 16:38
Motocykl: XV1100 Virago CafeR
Status: Offline

Re: Cafe by Arczan

Post autor: antos.k87 »

Nie wiem jak sie zachowa i wole tego nie sprawdzac, ale przeswit jest tak maly ze byle poprzeczna nierownosc, garb zwalniajacy czy kraweznik wali w kolektor. Kilka takich strzalow i bede mial bardzo krotki i glosny tlumik a przy kolejnym uderzeniu nieplanowany otwor w dole silnika. Wole patent z tulejkami niz powrot do ori zawieszenia opuszczonego na polkach lub zawiasu z jakiegos enduraka o duzym skoku. Poza samym innym zawieszeniem ktore fajnie pracuje i wyglada w pakiecie mam hamulce z topowego sporta, ktore zatrzymuja virago niebo lepiej od originalu.
Gdybym jezdzil po stole zostawilbym jak jest, bo wyglada zacnie, ale dla bezpieczenstwa sprzetu i posrednio swojego musze utoczyc sobie kilka dodatkowych cm przeswitu.
antos.k87
Posty: 36
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 16:38
Motocykl: XV1100 Virago CafeR
Status: Offline

Re: Cafe by Arczan

Post autor: antos.k87 »

i przepraszam za OT.
Arczan kozacki sprzęt, bardzo w moim guście. :)
ODPOWIEDZ