Większy bak paliwa i pełny przedni błotnik do 535

Dodatki i przeróbki do Virago
Iras
Status: Offline

Większy bak paliwa i pełny przedni błotnik do 535

Post autor: Iras »

Witam wszystkich serdecznie. Na początku sezonu miałem drobną wywrotkę na moto Virago 535 i jestem chwilowo trochę unieruchomiony, dlatego też różne dziwaczne pomysły przychodzą mi do głowy. A mianowicie : czy jest możliwość kupić i zamontować większy bak paliwa taki jak np. w 750 i czy jest możliwość kupić i zamontować przedni pełny błotnik taki jaki jest w clasikach . A może faktycznie coś po tym upadku bredzę.....Za wszystkie podpowiedzi serdeczne dzięki...
jaroz
Posty: 755
Rejestracja: 04 marca 2008, 22:03
Motocykl: virago 535
Lokalizacja: galicja
Wiek: 56
Kontakt:
Status: Offline

Re: Większy bak paliwa i pełny przedni błotnik do 535

Post autor: jaroz »

jeśli chodzi o większy bak to widziałem w jakims sklepie w sieci, ale teraz to już nie pamietam w którym. takiego błotnika nie spotkałem, ale nie jest problemem przerobienie oryginała.
mateo86
Posty: 17
Rejestracja: 15 marca 2008, 21:50
Motocykl: virago 535 87r
Lokalizacja: Wieliczka
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Większy bak paliwa i pełny przedni błotnik do 535

Post autor: mateo86 »

Wszystko da się zrobić:) Jeśli chodzi o zbiornik paliwa sam się zastanawiam nad powiększeniem, na dzień dzisiejszy moja yamaha ma jedynie 8,8L zbiornik pod kanapą. Ten temat już był poruszany na forum. Ze zwiększeniem pojemności zbiornika nie powinno być problemu jeśli wcześniej miałeś zbiornik przelewowy. Przed montażem lepiej przymierzyć czy pasuje i czy kierownica nie będzie uderzała w zbiornik. A jeśli nie posiadasz materiału do przymiarki to dobrze pomierzyć i do pracy. Ja przekładam takie zajęcia na zimowe wieczory, teraz tylko w trasę.
diablik.ez
Status: Offline

Re: Większy bak paliwa i pełny przedni błotnik do 535

Post autor: diablik.ez »

Założenie przedniego błotnika od clasika chyba by trochę głupio wyglądało przy Virażce 535. Dużo lepiej jest założyć na stary błotnik ładny chlapacz, i już woda z jezdni na nas nie chlapie oszczędzając nam nogi po samą d___ę. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Feldek
Posty: 1406
Rejestracja: 19 marca 2008, 16:01
Motocykl: Virago 535 Custom
Lokalizacja: Poznań/Mosina
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Większy bak paliwa i pełny przedni błotnik do 535

Post autor: Feldek »

Iras - nie ma co robić z naszej virażki drag stara! Taki urok już naszej maszyny, że bak ma typowo chopperowy, podobnie jak błotnik. Duży bak i pełne błotniki charakteryzują cruisery. Chociaż przedni błotnik możnaby fajnie przedłużyć w jakimś customowym stylu... :mrgreen:
Iras
Status: Offline

Re: Większy bak paliwa i pełny przedni błotnik do 535

Post autor: Iras »

Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Najtrafniejsza wydaje mi się Feldka a mianowicie że faktycznie z naszej virażki nie ma co robić drag stara. Jeszcze raz dzięki...
ODPOWIEDZ