Kiera miniape do Virago 535

Dodatki i przeróbki do Virago
Awatar użytkownika
Guziec
Posty: 50
Rejestracja: 24 października 2012, 08:57
Motocykl: Wiedźma 535
Lokalizacja: Skała
Wiek: 40
Status: Offline

Kiera miniape do Virago 535

Post autor: Guziec »

Witajcie,
kupiłem tą kierę do mojej 535. Pozycja i wygoda - po prostu niebo a ziemia względem fabrycznej :chopper:
Obrazek

Wymiary są takie:
Obrazek
Obrazek

Elektryki mi wystarczyło, linka sprzęgła też dała radę, kupiłem nowy przewód hamulcowy w oplocie Hela, ale jeszcze mi zostały linki gazu, które są za krótkie. I tu mam do Was pytanie :pomocy: O ile trzeba wydłużyć linki skoro kiera jest wyższa i szersza? Nie dotarłem w necie do wymiarów fabrycznej kiery z 535, a takie powyginane rurki te se można pomierzyć po zbóju ;-) Na oko to nie bardzo, bo linki muszą być na cacy spasowane. Macie jakieś doświadczenia z tym? Dajcie znaka :nazdrowie:
podbiel
Posty: 1639
Rejestracja: 05 czerwca 2010, 14:09
Motocykl: virago xv750 '95
Status: Offline

Re: Kiera miniape do Virago 535

Post autor: podbiel »

Wg mnie to na cacy musi być spasowany wymiar linka - pancerz. Resztę długości możesz zmierzyć miarką po założeniu nowej kiery.
Awatar użytkownika
Guziec
Posty: 50
Rejestracja: 24 października 2012, 08:57
Motocykl: Wiedźma 535
Lokalizacja: Skała
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Kiera miniape do Virago 535

Post autor: Guziec »

Dzięki. Rozwiązanie się pojawiło. Robię zamiankę z kumplem: oddaję mu fabryczne i biorę już gotowe z jego 535 :bravo: pasujące do kiery.
Awatar użytkownika
szkoder
Posty: 43
Rejestracja: 02 lipca 2014, 09:51
Motocykl: XV 750
Wiek: 37
Status: Offline

Re: Kiera miniape do Virago 535

Post autor: szkoder »

Też o takiej kierownicy myślałem
Ile za nią dałeś? Wrzuć jakieś foto jak motor z tą kierą wygląda:)
Awatar użytkownika
Guziec
Posty: 50
Rejestracja: 24 października 2012, 08:57
Motocykl: Wiedźma 535
Lokalizacja: Skała
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Kiera miniape do Virago 535

Post autor: Guziec »

tu jeszcze w trakcie prac. Zrobiłem na tej kierze ze 2500 km.
Obrazek
Pozycja jest super, do tego mam nieco przerobione siedzenie :) Generalnie mam teraz tyle miejsca że fabryczne podnóżki służą mi też za spacerówki. Serio :)
Przy okazji moja Virówka dostała przewód w oplocie Hela i nową linkę gazu (trzeba było wydłużyć). Elektryki po różnych kombinacjach wystarczyło. Generalnie kumple z mojego klubu stwierdzili, że zajebiście i że moto wygląda na znacznie większe. Plus puste wydechy i jest miodzio :chopper:
Kiera TRW/Lucas za 170 zł.
:rock:
ODPOWIEDZ