Jaki wydech do Virago 125???

Dodatki i przeróbki do Virago
Ronissj
Status: Offline

Jaki wydech do Virago 125???

Post autor: Ronissj »

Witam! Mam takie pytanie... Gdzie można kupić jakieś fajnie brzmiące wydechy do virago !!!125!!! Nigdzie nie moge znaleść... za jakieś linki był bym wdzięczny... chętnie zapoznałbym się z opiniami ludzi którzy takiego czynu dokonali ( zmienili wydech ) Co polecacie???
Awatar użytkownika
KoSS
Posty: 2657
Rejestracja: 04 lutego 2008, 19:17
Motocykl: VARADERO XL1000V '99
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 49
Status: Offline

Re: Jaki wydech do Virago 125???

Post autor: KoSS »

Ja w poprzedniej 150ccm (nie virówka) zrobiłem sam kupiłem rurę polerowaną z nierdzewki chyba 70mm średnicy, do tego przejściówkę stożkową kawałek rurki tak aby założyć na kolanka koszt 90zł. Pospawał i dociął mi to zaprzyjaźniony ślusarz za flaszkę potem pasta i polerka do lustra i założyłem. Dźwięk boski na wolnych ale w czasie jazdy za głośno więc je przyciszyłem minimalnie.
"Czasami wychodzi lepiej niż planujesz" - pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę.


http://www.studio-kom.pl
http://www.szafa-malolata.pl
Dymski
Status: Offline

Re: Jaki wydech do Virago 125???

Post autor: Dymski »

Ja osobiscie dowierciłem kilka dziurek w wydechu jak to jest przedstawione w temacie wybebeszanie wydechów
I powiem że efekt jest zadowalający.
Awatar użytkownika
mistaro
Posty: 1331
Rejestracja: 10 września 2007, 17:04
Motocykl: xv250xvs650vstar1100
Lokalizacja: Dzierżów/Gorzów.Wlkp
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Jaki wydech do Virago 125???

Post autor: mistaro »

ja w swojej 250tce mam wywalony środkowy tłumik i bardzo z tegojestem zadowolony ! mam dołożone dyfuzory do każdej rury (już były jak kupiłem) teraz sie zastanawiam bo nie wiem czy są wybeszczone czy nie, na długi weekend to sprawdze, niech sąsiedzi jeszcze wczesniej slyszą ze jade :rock:
Slash
Status: Offline

Re: Jaki wydech do Virago 125???

Post autor: Slash »

Ja w swojej 125 powierciłem dużo dziurek na końcu tłumików i jestem zadowolony z efektu :chopper:
Awatar użytkownika
Malobrody
Posty: 400
Rejestracja: 17 maja 2008, 20:57
Motocykl: xv 750
Lokalizacja: Zarzyce Wielkie
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaki wydech do Virago 125???

Post autor: Malobrody »

Też powierciłem i efekt jest wystarczająco dobry. Nie za głośno a tony dużo niższe. Polecam temat wybebeszanie - ja zatrzymałem się w połowie.
Slash
Status: Offline

Re: Jaki wydech do Virago 125???

Post autor: Slash »

Jasne, że chciałoby się lepszy dźwięk jeszcze nawet lepszy od tego po wierceniu ale to jest tylko 125 to czego się spodziewacie? że będzie chodzić jak rasowa 750? :lol:
Awatar użytkownika
Malobrody
Posty: 400
Rejestracja: 17 maja 2008, 20:57
Motocykl: xv 750
Lokalizacja: Zarzyce Wielkie
Wiek: 44
Kontakt:
Status: Offline

Re: Jaki wydech do Virago 125???

Post autor: Malobrody »

Jak 750 to na pewno nie będzie ale jak na 125 (po wierceniu) brzmi rewelacyjnie
Awatar użytkownika
ROUTE 66 RIDER
Posty: 1198
Rejestracja: 05 września 2007, 21:54
Motocykl: Virago XV750,VZR1800
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 60
Status: Offline

Re: Jaki wydech do Virago 125???

Post autor: ROUTE 66 RIDER »

Od dzisiaj będę z uporem przypominał wszystkim o tragedii jaka się wydarzyła jednemu z naszych braci JARO - i potrzebie stworzenia jakiejś osłony dla dla jego dzieci. Jest nas ponad tysiąc na forum i czy będzie to takie trudne żeby pokazać, ze jesteśmy kolegami, braćmi - Polakami, którzy potrafią sie w trudnych momentach odnaleźć - czy to takie trudne?

Jest temat kwesta dla Jaro --- i o czym tam piszemy zobaczmy sami. Mam propozycję _ Forumowego przemyslenia tematu i szybkiego stworzenia funduszu, fundacji, która pomagałaby dzieciaczkom w ich życiu bez tatusia.

Do diaska jesteśmy motocyklistami, Polakami zróbmy to dla nas samych - dla NORMALNOŚCI.

Informacje, że odszedł jeden z nas zostala zamieszczona na forum i co - pożgnało naszego brata kilka osób. Forum pisze jaki wydech, jaka trąbka, kolor skarpetek do lansiku, i inne takie tam pierdoły.
Stwórzmy zwarte skonsolidowane grono motonitów, które potrafi pomóc gdy ku temu zajdzie potrzeba!!!!!

Będę wklejał ten post od tej chwili we wszystkich możliwych miejscach na naszym forum, aż być może stworzymy namiastkę gwarancji opieki dla tych, którzy jej będą potrzebowali.

Szerokości,
Jarek
VIRAGO XV 750
[you] -- pozdrówka z waffki
"JEŹDZIĆ TRZEBA, AŻ SIĘ NIE DA"
Obrazek
ODPOWIEDZ