Virago XV 535 felgi / podmianka itp.

Dodatki i przeróbki do Virago
AsuraONI
Posty: 4
Rejestracja: 30 lipca 2015, 11:25
Motocykl: Yamaha Virago XV 535
Status: Offline

Virago XV 535 felgi / podmianka itp.

Post autor: AsuraONI »

Witam. Jak w temacie. Interesuje mnie czy przy Virago 535 jest opcja podmiany koła / kół na felgi podobne do tych z maximów bądź Virago 750/1100??? Pytam gdyż mam problem ze szprychami i chyba lekko skrzywioną felgą i nie uśmiecha mi się zbytnio naprawianie gdyż w okolicy nikt się nie zajmuje a i koszta kosmiczne... :(

Liczę na wyrozumiałość ze strony adminów jeśli nie potrzebnie założyłem nowy temat. Z forami sobie nie radzę kiedy mam szukać dokładnych tematów.

Pozdrawiam.
Alan242
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2017, 11:27
Motocykl: virago 535 87r
Lokalizacja: śląsk
Status: Offline

Re: Virago XV 535 felgi / podmianka itp.

Post autor: Alan242 »

kup uzywane oryginalne i po sprawie
AsuraONI
Posty: 4
Rejestracja: 30 lipca 2015, 11:25
Motocykl: Yamaha Virago XV 535
Status: Offline

Re: Virago XV 535 felgi / podmianka itp.

Post autor: AsuraONI »

Dzięki, ale problem polega na tym że mam już dość szprych... Czyszczenie masakra, a i nawet szczęścia nie mam. Tylne koło strzeliły mi szprychy przy centrowaniu bo miałem luźne kilka - i nie szło dostać nigdzie a z serwisu kompletu za 500zł nie będę zamawiał, nie opętało mnie jeszcze do tego stopnia. Teraz znowu walczę z przednim kołem bo mam systematyczne potrójne bicie przy dowolnej prędkości i się okazuje że koło też trzeba wycentrować - no a z moim szczęściem dokładnie wiem jak to się skończy... :/ Poza tym myślałem, że jest możliwość podmiany na normalne felgi bo mi się bardziej podobają, ale nie będę kupował skoro nie wiem czy będą pasować. :/
Awatar użytkownika
IRE
Posty: 108
Rejestracja: 22 kwietnia 2016, 18:51
Motocykl: V star 1100
Lokalizacja: opolskie
Status: Offline

Re: Virago XV 535 felgi / podmianka itp.

Post autor: IRE »

Najlepsza dieta-dieta roślinna
Chmiel, żyto, tytoń, konopie
ODPOWIEDZ