zamknięcie do sakwy

Dodatki i przeróbki do Virago
Awatar użytkownika
Marek.
Posty: 476
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:25
Motocykl: Yamaha XVS
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 55
Status: Offline

Re: zamknięcie do sakwy

Post autor: Marek. »

Kurtkę można zapiąć przewlekając przez ramiona stalową linkę, następnie oplatamy tym moto i zapinamy na kłódkę. Gdzieś na YT widziałem ten patent. Kask, jeżeli mamy integrę lub szczękowy też tam można wpleść.
Oczywiście trzeba to traktować jako "jakieś' zabezpieczenie a nie sejf :mrgreen:
mbbartek
Posty: 103
Rejestracja: 25 maja 2020, 21:53
Motocykl: Yamaha XV 1000 '84.
Lokalizacja: Piła
Status: Online

Re: zamknięcie do sakwy

Post autor: mbbartek »

Widzę, że temat naprawdę poszedł do przodu. Pomysł z linką na kurtkę i kask super.
Co do zamknięć sakw, to napiszę jeszcze raz, że chodziło mi o zabezpieczenie raczej przed gówniarzami, co podpieprzą i wyrzucą, bo się nie przyda, a nie przed złodziejem, bo na takich nie ma rozwiązania.
zawsze może być gorzej
Awatar użytkownika
skipbulba
Posty: 2030
Rejestracja: 20 sierpnia 2010, 18:49
Motocykl: BMW k1200 LT
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 53
Status: Offline

Re: zamknięcie do sakwy

Post autor: skipbulba »

Marek. pisze: 03 kwietnia 2021, 12:49 Kurtkę można zapiąć przewlekając przez ramiona stalową linkę, następnie oplatamy tym moto i zapinamy na kłódkę. Gdzieś na YT widziałem ten patent. Kask, jeżeli mamy integrę lub szczękowy też tam można wpleść.
kurtka i kask to nie problem:)
buty to problem :D
mbbartek pisze: 04 kwietnia 2021, 01:13 chodziło mi o zabezpieczenie raczej przed gówniarzami, co podpieprzą i wyrzucą
moim zdaniem zagrozenie jest mega nikłe :)
Było Virago XV 535, Dragstar XVS 1100 Classic, był Roadstar XV 1700 Silverado
Jest BMW K 1200 LT
---
Skip
Cruiseriders MC Poland
Mother Chapter
Awatar użytkownika
Marek.
Posty: 476
Rejestracja: 25 maja 2018, 17:25
Motocykl: Yamaha XVS
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiek: 55
Status: Offline

Re: zamknięcie do sakwy

Post autor: Marek. »

mbbartek pisze: 04 kwietnia 2021, 01:13 ... Pomysł z linką na kurtkę i kask super.
...
Nie mój, znalazłem go tu: :arrow: https://www.youtube.com/watch?v=6RMO0gL ... erMotovlog
Przy okazji zauważyłem, że jest tam tez o zamykaniu sakw a raczej o problemie z ich zamykaniem :cool: .
właśnie miękka skóra :mrgreen:

W filmie jest również bardzo wygodny, jak sądzę sposób montażu sakw a raczej ich odpinania, gdy pomieszkujemy w motelach. Są gotowe zestawy do popularniejszych moto.
Plus pomysł na wygodne rączki :mrgreen:
ODPOWIEDZ