Zakup spacerówek

Dodatki i przeróbki do Virago
Awatar użytkownika
EDDIE
Posty: 759
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 23:21
Motocykl: Suzuki Intruder 1800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 60
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: EDDIE »

Panie i Panowie, doradźcie mi, gdzie kupić spacerówki do gmoli takich jak na zdjęciu:

Obrazek
Obrazek
SZUKASZ KASKU, OPON LUB CZĘŚCI? NAPISZ MAILA na adres edward@pietron.pl NIE PISZ NA PW!
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: Antek »

ładna lala :rock: Kolego chociażby takie : http://www.allegro.pl/item596468710_spa ... 36_mm.html cena atrakcyjna i są bardzo dobrze wykonane noga się nie ślizga.
Obrazek Czy daleko oni....?
Awatar użytkownika
EDDIE
Posty: 759
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 23:21
Motocykl: Suzuki Intruder 1800
Lokalizacja: Radom
Wiek: 60
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: EDDIE »

Jest jedno ale... Moje gmole maja 25mm grubości, poza tym, te spacerówki, żeby składały się do góry, powinny być przymocowane do gmoli, które idą poziomo w kierunku jazdy na wprost. U mnie nie ma takiego odcinka, odcinek rury idzie albo z góry na dół, albo w poprzek do kierunku jazdy.
Obrazek
SZUKASZ KASKU, OPON LUB CZĘŚCI? NAPISZ MAILA na adres edward@pietron.pl NIE PISZ NA PW!
TOMEK K
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: TOMEK K »

Antek pisze:
Jak ty jeżdzisz skoro tak często się przewracasz , ja śmigam trzeci sezon i nie miałem jeszcze żadne wywrotki , zwolnij bo kiedyś to nawet gmol nie pomoże
to powiedz mi kolego ile nakręciłeś km w tych 3 sezonach i w jakich warunkach wtedy porozmawiamy o tym jak się jeździ...nie lubię kiedy ktoś nie znając mnie i sytuacji i mówi w ten sposób jak Ty sugerując to i owo...

[ Dodano: Nie Kwi 05, 2009 8:58 pm ]
kyller pisze:antek wiesz ty co samochod jest duzo bezpieczniejszy
wiem o tym Kyller jednak w nich ludzie też giną..to samo mogę powiedzieć do każdego
Nie podniecaj się tak Antek , ja nie będę się tutaj licytował z tobą na przebiegi , wywrotki , ani na nic innego , na motorach jeżdżę z przerwami od lat 80-tych. i nie wiem ile km. mam nakręcone , samochodem też jeżdżę 20 lat bez wypadku , wiem też że są ludzie którzy cały czas mają jakieś przygody , co jest tego przyczyną każdy niech sobie sam dopowie , wiem natomiast jedno na drodze trzeba myśleć za siebie i za innych oraz mieć oczy dookoła głowy .
Pozdrawiam :bikersmile:
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: Antek »

TOMEK K pisze:Nie podniecaj się tak Antek , ja nie będę się tutaj licytował z tobą na przebiegi , wywrotki , ani na nic innego , na motorach jeżdżę z przerwami od lat 80-tych. i nie wiem ile km. mam nakręcone , samochodem też jeżdżę 20 lat bez wypadku , wiem też że są ludzie którzy cały czas mają jakieś przygody , co jest tego przyczyną każdy niech sobie sam dopowie , wiem natomiast jedno na drodze trzeba myśleć za siebie i za innych oraz mieć oczy dookoła głowy .
Pozdrawiam :bikersmile:
Zwracam honor kolego ! :rock: a to co mówisz to prawda powiem więcej: " trzeba miecz oczy w d.... i w głowie" a te moje wszystkie wywrotki były mocno błache np: zjeżdżam na parking "o rety jaki piękny widok jakie góry!! " i zapomniałem nogi wystawić aby się podeprzeć po zatrzymaniu moto :razz: sytuacja numer 2: za nami 700km, prawie północ szukamy schroniska motor obładowany jak wielbłąd, pomyliłem drogę zawracam na pochyłym odcinku i łup na bok! itp sytuacje. Człowiek uczy się całe życie a i tak głupcem umiera, ale do tego czasu mam zamiar jeszcze trochę się nauczyć . :smile:
pozdrawiam Tomek!
EDDIE pisze:Jest jedno ale... Moje gmole maja 25mm grubości, poza tym, te spacerówki, żeby składały się do góry, powinny być przymocowane do gmoli, które idą poziomo w kierunku jazdy na wprost. U mnie nie ma takiego odcinka, odcinek rury idzie albo z góry na dół, albo w poprzek do kierunku jazdy.
Kolego widzę jedno miejsce w którym mógłbyś je zamontować tylko masz racje z tą średnicą mocowania :???: może jakąś blaszkę redukcyjną zastosować?
Obrazek Czy daleko oni....?
Awatar użytkownika
xytras
Posty: 69
Rejestracja: 14 kwietnia 2009, 11:20
Motocykl: było XV 535 97' jest VS 1400
Lokalizacja: Wronki
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: xytras »

koleżanki i koledzy czy ktoś może dysponuje lub ma zmysł techniczny lub ofoci dla potomnych - zamontowane gmole oraz wysunięte podnóżki do XV 535 ? mam możliwości dorobienia czegoś takiego we własnym zakresie - ale jakby wzorów brakuje, poza tym po co wywarzać otwarte drzwia ?? lepiej oprzeć się na sprawdzonym i stosowanym rozwiązaniu - więc proszę o pomoc w tej sprawie, myślę że skorzystamy na tym wszyscy ...
ODPOWIEDZ