Zakup spacerówek

Dodatki i przeróbki do Virago
TOMEK K
Status: Offline

Zakup spacerówek

Post autor: TOMEK K »

Od dawna chorowałem na taki bajer i wreszcie będą , już do mnie jadą :chopper: jak zamontuję to napiszę czy było warto :bikersmile:
Obrazek
Awatar użytkownika
zundapp600
Posty: 285
Rejestracja: 09 września 2007, 12:34
Motocykl: Virago Xv-750
Lokalizacja: Biłgoraj
Wiek: 61
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: zundapp600 »

Jak dla mnie to nie spacerówki - tylko wysunięte podnózki :mrgreen:
Pewnie że warto , bo w końcu wyprostujesz nogi jak na chopera przystało :wink:
http://www.niewiadowki.pl Forum przyczep Niewiadów

http://www.zundapp.pl Web Seite
Awatar użytkownika
walt
Posty: 285
Rejestracja: 12 lutego 2009, 17:25
Motocykl: Virago 1100
Lokalizacja: Kartuzy
Wiek: 62
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: walt »

Święta racja Zundapp.A spacerówki, jak sama nazwa wskazuje,to się montuje na gmolach. :idea:
"Bo zawsze się dochodzi
Gdzie indziej ,niż się chciało"
L.Staff
TOMEK K
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: TOMEK K »

walt pisze:Święta racja Zundapp.A spacerówki, jak sama nazwa wskazuje,to się montuje na gmolach. :idea:
Ja się na tym nie znam , ale oczywiście swoje zdanie mam .Wszyscy nazywają takie cudo spacerówkami , chyba że się mylą
Zobaczcie tu www.bikersmania.pl
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: Stilgar »

walt pisze:A spacerówki, jak sama nazwa wskazuje,to się montuje na gmolach. :idea:
Żeby można se było pogmolować :mrgreen:
Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
Awatar użytkownika
koron1
Posty: 436
Rejestracja: 19 kwietnia 2008, 12:11
Motocykl: virago 535 '93
Lokalizacja: Krosno
Wiek: 42
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: koron1 »

To napisz jeszcze ile kosztowały, bo na www.bikersmania.pl nie podają ceny.
Też się zastanawiam nad zakupem.
TOMEK K
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: TOMEK K »

na Bikersmanii chcą 600 zł. ja dałem trochę mniej
EGON11
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: EGON11 »

600 PL to drogo,taniej wyjdzie kupic gmole za 380 i dokupis spacerowki za 100 i wtedy ma to jada :lol:
TOMEK K
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: TOMEK K »

Gmole nie za bardzo mi się podobają , a różnica w cenie i tak niewielka
Awatar użytkownika
ziółko1961
Posty: 456
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 16:10
Motocykl: była 535 jest vt1100
Lokalizacja: Kiszewy / Konin
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: ziółko1961 »

zundapp600 pisze:Jak dla mnie to nie spacerówki - tylko wysunięte podnózki :mrgreen:
Pewnie że warto , bo w końcu wyprostujesz nogi jak na chopera przystało :wink:
Mój znajomy,który nigdy nie miał motoru ale widział wiele razy motocyklistę na czoperku z wyprostowanymi nogami :grin: :wink: stwierdził:,,w tej pozycji nie marzną tak bardzo kolana,, i miał rację...
zawsze jest właściwy czas na zrobienie tego co należy
Damian
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: Damian »

ziółko1961 pisze:Mój znajomy,który nigdy nie miał motoru ale widział wiele razy motocyklistę na czoperku z wyprostowanymi nogami :grin: :wink: stwierdził:,,w tej pozycji nie marzną tak bardzo kolana,, i miał rację...
Kolana nie marzną,ale przy wjechaniu w większą dziurę (o co u nas nietrudno), "strzał" w kręgosłup jest dużo mocniejszy. Możliwość podniesienia dupska przed nieuchronnym wpadnięciem w dziurę także jest dużo mniejsza (wręcz znikoma).

Dlatego też uznałem ze pozostanę przy oryginałach.
Robek
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: Robek »

WŁAŚNIE PLANUJĘ SOBIE KUPIĆ SPACERÓWKI I NIEWIEM TERAZ CO WAŻNIEJSZE , KOLANA CZY KRĘGOSLUP ???!!! / ALE MĄDROŚĆ , CO ? / :bravo:
motocyklista 45
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: motocyklista 45 »

Robek pisze:WŁAŚNIE PLANUJĘ SOBIE KUPIĆ SPACERÓWKI I NIEWIEM TERAZ CO WAŻNIEJSZE , KOLANA CZY KRĘGOSLUP ???!!! / ALE MĄDROŚĆ , CO ? / :bravo:
Witam, mam ten sam dylemat,, oto jest pytanie??? :chopper:
TOMEK K
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: TOMEK K »

Spaceróweczki dziś doszły , i już są zamontowane operacja przebiegła bez zakłóceń , a motor wygląda teraz super.
Jeśli chodzi o kręgosłup i o dziury w drodze , to są gorsze i bardziej niebezpieczne rzeczy jakie spotykają nas w trasie , jak bym miał się tym wszystkim przejmować to od razu lepiej odstawić moto , a jeśli ma się oczy otwarte i jeżdzi rozważnie to nie powinno być kłopotów .
Damian
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: Damian »

TOMEK K, czy nie zdarzyło Ci się awaryjnie szybko podnieść tyłka z siedzenia, aby zminimalizować skutki ew. wpadnięcia w ogromną dziurę w drodze? Ja często mam taką sytuację i dlatego uznałem, że zostaję przy standardzie. Na spacerówkach nie idzie się "dzwignąć" do góry tak sprawnie i szybko.

Z innej beczki:

Kiedyś chciałem meić 17" aluski w samochodzie. Po jednym sezonie zwątpiłem. Zero komfortu, zawiecha aż wyje.

Nie wszystko co fajne jest na nasze drogi :twisted:
Awatar użytkownika
kodimk
Posty: 58
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 21:14
Motocykl: virago 750
Lokalizacja: Magdalenka k wawy
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: kodimk »

witam co ci przeszkadzaja oryginały? ja zostawilem oryginalne poduszki ,jak jade po dziurach lub koleinach to przekladam nogi,swoja droga dołozyle spacerowki,wiec jak jade prosta dluga droga to korzystam ze spacerowek , jak jest duzo zakretow to wysuniet podnozki ,a jak kałuze dziury to oryginalne podnozki:))
Awatar użytkownika
koron1
Posty: 436
Rejestracja: 19 kwietnia 2008, 12:11
Motocykl: virago 535 '93
Lokalizacja: Krosno
Wiek: 42
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: koron1 »

Tzn. masz spacerówki, wysunięte podnóżki i oryginalne naraz? :shock:
Zrób jakieś zdjęcie bo to musi ciekawie wyglądać.
Damian
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: Damian »

Tzn. masz spacerówki, wysunięte podnóżki i oryginalne naraz? :shock:
No własnie?? To chyba niewykonalne? zapewne pomyliłeś wysunięte podnóżki ze spacerówkami?
TOMEK K
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: TOMEK K »

Pierwsze 300 km. zrobione na spacerówkach , pozycja na motorze o niebo wygodniejsza niż z oryginałami , jeżdzi się wygodnie nogi wyprostowane , nie jak poprzednio [ pozycja przypominająca tą ze skutera ] , zero problemów z dziurami . Jeśli ktoś jeszcze się waha to nie ma obaw , kupować i cieszyć się jazdą . :motorcycle:
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: Antek »

koledzy a ja jeszcze raz napiszę choć pisałem już kilka razy.. gmol gmol i tylko gmol! a na nim zamontowane spacerówki, wysunięte podnóżki nie ochronią wam motonga ani własnego ciała kilka wywrotek już miałem jestem cały motor też (poza porysowanym gmolem) więc znam temat :rock:
Obrazek Czy daleko oni....?
TOMEK K
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: TOMEK K »

Antek pisze:koledzy a ja jeszcze raz napiszę choć pisałem już kilka razy.. gmol gmol i tylko gmol! a na nim zamontowane spacerówki, wysunięte podnóżki nie ochronią wam motonga ani własnego ciała kilka wywrotek już miałem jestem cały motor też (poza porysowanym gmolem) więc znam temat :rock:
Jak ty jeżdzisz skoro tak często się przewracasz , ja śmigam trzeci sezon i nie miałem jeszcze żadne wywrotki , zwolnij bo kiedyś to nawet gmol nie pomoże
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: kyller »

TOMEK K pisze:
Antek pisze:koledzy a ja jeszcze raz napiszę choć pisałem już kilka razy.. gmol gmol i tylko gmol! a na nim zamontowane spacerówki, wysunięte podnóżki nie ochronią wam motonga ani własnego ciała kilka wywrotek już miałem jestem cały motor też (poza porysowanym gmolem) więc znam temat :rock:
Jak ty jeżdzisz skoro tak często się przewracasz , ja śmigam trzeci sezon i nie miałem jeszcze żadne wywrotki , zwolnij bo kiedyś to nawet gmol nie pomoże
antek wiesz ty co samochod jest duzo bezpieczniejszy
tomek k jak sie jescze nie wywróciłeś to się wywrócisz, nie bój żaby
Awatar użytkownika
KoSS
Posty: 2657
Rejestracja: 04 lutego 2008, 19:17
Motocykl: VARADERO XL1000V '99
Lokalizacja: Będzin
Wiek: 50
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: KoSS »

TOMEK K pisze: Jak ty jeżdzisz skoro tak często się przewracasz , ja śmigam trzeci sezon i nie miałem jeszcze żadne wywrotki , zwolnij bo kiedyś to nawet gmol nie pomoże
Motocykliści dzielą się na tych co leżeli i co będą leżeć :nazdrowie:
"Czasami wychodzi lepiej niż planujesz" - pomyślał mąż, gdy rzucił młotkiem w kota, a trafił w żonę.


http://www.studio-kom.pl
http://www.szafa-malolata.pl
Awatar użytkownika
StesiU
Posty: 1244
Rejestracja: 04 września 2007, 15:10
Motocykl: WSK 125
Lokalizacja: Trzebnica
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: StesiU »

kyller pisze:tomek k jak sie jescze nie wywróciłeś to się wywrócisz, nie bój żaby
sorry za ot
ale sie uśmiałem :lol: :bravo:
Nie ma pogody nie na motocykl sa tylko zle ubrani motocyklisci.
Awatar użytkownika
Antek
Posty: 1141
Rejestracja: 27 grudnia 2007, 13:16
Motocykl: Yamaha XV 1100 Virago '97
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Zakup spacerówek

Post autor: Antek »

Jak ty jeżdzisz skoro tak często się przewracasz , ja śmigam trzeci sezon i nie miałem jeszcze żadne wywrotki , zwolnij bo kiedyś to nawet gmol nie pomoże
to powiedz mi kolego ile nakręciłeś km w tych 3 sezonach i w jakich warunkach wtedy porozmawiamy o tym jak się jeździ...nie lubię kiedy ktoś nie znając mnie i sytuacji i mówi w ten sposób jak Ty sugerując to i owo...

[ Dodano: Nie Kwi 05, 2009 8:58 pm ]
kyller pisze:antek wiesz ty co samochod jest duzo bezpieczniejszy
wiem o tym Kyller jednak w nich ludzie też giną..to samo mogę powiedzieć do każdego
Obrazek Czy daleko oni....?
ODPOWIEDZ