Lista użytkowników służących pomocą

Potrzebujesz pomocy w ocenie i oględzinach motocykla? To jest dobre miejsce aby o tym napisać.
Awatar użytkownika
kris2k
Posty: 3403
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 07:24
Motocykl: GuStaw
Lokalizacja: Pabianice
Wiek: 52
Status: Offline

Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: kris2k »

Chciałbym tutaj stworzyć listę użytkowników którzy byliby chętni do pomocy w oględzinach motocykla przed zakupem. Posegregujmy województwami w jakich mieszkamy, będzie wtedy łatwiej, szczególnie nowym użytkownikom odnaleźć kogoś chętnego do pomocy co zaoszczędzi stresu, czasu i kasy na paliwo. Z czasem myślę że pomoże też stworzyć listę polecanych i niepolecanych handlarzy.
Pamiętajcie, im więcej Nas tym lepiej, pomóż komuś Ty a i Tobie kiedyś ktoś pomoże.
Dla zachęty będę pierwszy:

Łódzkie

1. kris2k - wszelkie formy kontaktu pod awatarem, teren całego województwa (i bliższe okolice ościennych w miarę wolnego czasu)
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: Stilgar »

A jest sens tworzenia takiej listy ?
Może lepiej byłoby gdyby osoba która ma do obejrzenia moto w temacie zamieściła miejscowość w której stoi dana maszyna, a userzy sami zgłaszaliby się w danym temacie ?
Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
Awatar użytkownika
Balwi
Posty: 592
Rejestracja: 17 stycznia 2009, 23:37
Motocykl: XV1100, XJR 1300 SP '01
Lokalizacja: Okolice Inowrocławia
Wiek: 41
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: Balwi »

Kujawsko - Pomorskie

Rejon Inowrocław/Mogilno/Pakość/Janikowo/Strzelno

Kontakt na PW.
Sprzedałem XV 1100 1989r.
Awatar użytkownika
stazbig
Posty: 897
Rejestracja: 22 maja 2011, 21:36
Motocykl: Virago 535DX '96
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Wiek: 74
Kontakt:
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: stazbig »

Kolejne brawa dla Krisa, nie umiem stawiać (w wirtualu) piwka ani znaczyć "pomógł" bo jestem cienias w poruszaniu się po forum i dla tego też te brawa dla pomysłu, bo jeżeli taka pomoc w wielu miejscach to tak jakby jej nie było.
Szukam chętnego do sprawdzenia oferty we Wrocławiu.
Zbyszek
Obrazek

https://picasaweb.google.com/1012771924 ... 010/Virago

Szkoda życia na spanie, lepiej go poświęcić na etyliny spalanie !!!
Awatar użytkownika
kris2k
Posty: 3403
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 07:24
Motocykl: GuStaw
Lokalizacja: Pabianice
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: kris2k »

stilgar75 pisze:A jest sens tworzenia takiej listy ?
Może lepiej byłoby gdyby osoba która ma do obejrzenia moto w temacie zamieściła miejscowość w której stoi dana maszyna, a userzy sami zgłaszaliby się w danym temacie ?
To też jest dobry pomysł. Z tym że nie zawsze wszyscy na forum zaglądają. A szukajacy wiadomo, niecierpliwią się. Dlatego pomysł z listą, w moim przypadku można się np. telefonicznie skontaktować. Wiem że początkowo niewielu Nas będzie ale mam nadzieję że z czasem krąg się będzie powiększał. Jeśli to nie wadzi - spróbujmy, jak nie wypali to zawsze można do kosza wrzucić :wink:

Do tej pory wyglądało to tak że ktoś podawał linka i wszyscy komentowali stan motocykla na podstawie opisu i zdjęć, lepszych lub gorszych. A co można po samych zdjęciach wywnioskować? Wiadomo że ktoś kto ma coś do ukrycia to zrobi zdjęcia w ten sposób aby wada nie rzucała się w oczy. A jeśli zaś umieści wadę wizualną na zdjęciu to mimo że silnik byłby dzwon, stan techn. żyleta to i tak każdy odradzi bo na fotkach np. jest obity lakier, odprysk chromu lub widać że ruda wyłazi. I w ten sposób nieraz motocykle godne zakupu są z góry odrzucane a odpicowane sprzęty polecane.

W tym dziale można by też opisywać już widziane motocykle, polecać je lub odradzać, wskazywać ewentualne niedomagania, podpierać je zrobionymi fotkami itd.

Oj się rozmarzyłem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1722
Rejestracja: 09 października 2010, 23:50
Motocykl: VS 1400 custom built
Lokalizacja: Daleszyce koło Kielc / Wrocław
Wiek: 31
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: Beatrycze »

stazbig, chętnie bym Ci pomogła, ale jedyne, co mogę ocenić, to czy motór jest ładny :mrgreen: i czy jeździ ewentualnie :P napisz w temacie viragowców z Wrocławia, będą większe szanse ;) powodzenia :rock:
Miszczoska Żona
Królowa Serników
Obrazek
rock hard, ride free
all day, all night
rock hard, ride free
all your life
Awatar użytkownika
stazbig
Posty: 897
Rejestracja: 22 maja 2011, 21:36
Motocykl: Virago 535DX '96
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Wiek: 74
Kontakt:
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: stazbig »

kris2k pisze:Oj się rozmarzyłem :mrgreen:

I bardzo dobrze, trzeba marzyć. Coś wiem na ten temat, bo moje marzenie "prześladuje" mnie dniem i nocą. Już miało być zrealizowane a tu się wpieprzyła siła wyższa i nadal marzę. Ale przecież marzenia się spełniają.
Szukam opiniodawcy o planowanej transakcji we Wrocławiu (jesli siła wyższa zmieni obiekt zainteresowania), jak się pojawi pomocna dłoń podam szczegóły.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2011, 16:07 przez stazbig, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbyszek
Obrazek

https://picasaweb.google.com/1012771924 ... 010/Virago

Szkoda życia na spanie, lepiej go poświęcić na etyliny spalanie !!!
Awatar użytkownika
kris2k
Posty: 3403
Rejestracja: 15 czerwca 2010, 07:24
Motocykl: GuStaw
Lokalizacja: Pabianice
Wiek: 52
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: kris2k »

Beatrycze pisze:stazbig, chętnie bym Ci pomogła, ale jedyne, co mogę ocenić, to czy motór jest ładny :mrgreen: i czy jeździ ewentualnie :P napisz w temacie viragowców z Wrocławia, będą większe szanse ;) powodzenia :rock:
Ok Beatricze, ale jak to zrobić ? :-([/quote]

I właśnie po to maiłaby być lista aby nikt nie musiał bładzić po forum, wszystko w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
Beatrycze
Posty: 1722
Rejestracja: 09 października 2010, 23:50
Motocykl: VS 1400 custom built
Lokalizacja: Daleszyce koło Kielc / Wrocław
Wiek: 31
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: Beatrycze »

napisz tutaj: viewtopic.php?t=2645&start=2125
mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto bardziej fachowo, niż ja będzie w stanie sprawdzić motór :)
Miszczoska Żona
Królowa Serników
Obrazek
rock hard, ride free
all day, all night
rock hard, ride free
all your life
Awatar użytkownika
stazbig
Posty: 897
Rejestracja: 22 maja 2011, 21:36
Motocykl: Virago 535DX '96
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska
Wiek: 74
Kontakt:
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: stazbig »

Dzięki, zrobię to wkrótce, aktualnie mam pewne problemy z gatunku siły wyższej, więc nie chce zapeszać i ewentualnie niepotrzebnie zawracać głowę.
Zbyszek
Obrazek

https://picasaweb.google.com/1012771924 ... 010/Virago

Szkoda życia na spanie, lepiej go poświęcić na etyliny spalanie !!!
Awatar użytkownika
JohnnY
Posty: 4070
Rejestracja: 06 października 2008, 22:30
Motocykl: Intruz VS 1400
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 35
Kontakt:
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: JohnnY »

kris2k pisze: Łódzkie

1. kris2k - wszelkie formy kontaktu pod awatarem, teren całego województwa (i bliższe okolice ościennych w miarę wolnego czasu)
2. JohnnY - wszelkie formy kontaktu pod awatarem, teren całego województwa (i bliższe okolice ościennych w miarę wolnego czasu) :rock:
Awatar użytkownika
thomek13
Posty: 773
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 17:49
Motocykl: BMW C600 Sport
Lokalizacja: Dreieich - Słubice
Wiek: 42
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: thomek13 »

3. thomek13 -kontakt na priv (LUBUSKIE)
- sprzedaż samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli
- pomoc w zakupie pojazdu w Niemczech
- załatwienie wszelkich formalności i transport pod dom
Awatar użytkownika
mario1
Posty: 108
Rejestracja: 17 kwietnia 2011, 22:07
Motocykl: HONDA VTX
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 58
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: mario1 »

Witam
i już mam okazję skorzystać prośba do chłopaków z W-wy i okolic.
Czy znacie firmę link poniżej i możecie coś o niej powiedzieć bo w sieci opinie przechodzą ze skarajności w skrajność od "achów i ochów " do straszenia jakimiś sprawami sądowymi włącznie.
Czy przejeżdzając mogłby ktoś wpaść i zobaczyć tego konkretnego "zygzaka" czy warto jechać i negocjować dalej na miejscu.
Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc
pozdrwiam
LwG

[ Dodano: Pon Cze 06, 2011 6:10 pm ]
Jeszcze raz poprzednio przeszedł bez linka

Witam
i już mam okazję skorzystać prośba do chłopaków z W-wy i okolic.
Czy znacie firmę link poniżej i możecie coś o niej powiedzieć bo w sieci opinie przechodzą ze skarajności w skrajność od "achów i ochów " do straszenia jakimiś sprawami sądowymi włącznie.
Czy przejeżdzając mogłby ktoś wpaść i zobaczyć tego konkretnego "zygzaka" czy warto jechać i negocjować dalej na miejscu.
Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc
pozdrwiam
LwG

http://otomoto.pl/kawasaki-zzr-600-M2654010.html
Cristof
Posty: 22
Rejestracja: 06 czerwca 2011, 20:02
Motocykl: Virago 535
Lokalizacja: Łódź
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Lista użytkowników służących pomocą

Post autor: Cristof »

Witam.
Popieram Kolegę Krisa.
Sam co dopiero w e-mailu zaproponowałem Koledze taki pomysł, a taki pomysł już wcześniej był!! Tylko nie zauważyłem...
Tak też się dzieje na forach samochodowych, uważam, że to super pomysł... po co tracić czas i kasę na paliwo.
Co do łódzkiego to Kolega Kris naprawdę potrafi poradzić i pomóc, cały czas tego doświadczam na własnej skórze :rock:
Myślę, że jak już wreszcie kupię i pojeżdżę to pod patronatem kolegi Krisa jeszcze się tyle nauczę, że sam będę mógł pomagać, co będę czynić z wielką chęcią, no ale najpierw trzeba samemu dosiąść więc tym bardziej polecam i podtrzymuję pomysła :mrgreen:
Pozdrawiam
Cris.
ODPOWIEDZ