PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
Bynio
Posty: 1300
Rejestracja: 05 czerwca 2011, 18:21
Motocykl: XVS 1300 2007r.
Lokalizacja: Kutno
Wiek: 58
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: Bynio »

Tam się chyba dzieje coś złego ? :twisted: :drunksmile:
Obrazek
Umiarkowane spożywanie alkoholu nie jest szkodliwe nawet w duzych ilościach
Awatar użytkownika
Mai
Posty: 5160
Rejestracja: 17 lipca 2010, 19:26
Motocykl: Viraży 535
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna /Warszawa-Skorosze
Wiek: 69
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: Mai »

Bynio pisze:Tam się chyba dzieje coś złego ? :twisted: :drunksmile:
Zobaczymy na fotkach :mrgreen:


:bikersmile: :bikersmile: :bikersmile:
... bo Motocykl to stan umysłu.
Awatar użytkownika
jarek70
Posty: 378
Rejestracja: 10 lipca 2011, 20:21
Motocykl: Boulevard M 800
Lokalizacja: Olsztyn
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: jarek70 »

...cd..,jest środa?????? :mrgreen: :mrgreen: rano?,wszyscy cali,zdowi i zadowoleni,nie,nie,nie...dziewczyny,nic złego się nie dzieje,ale to bardzo miłe,że się martwicie,buziaki,......kiedy dziś ruszymy,tego jeszcze nie wie nikt,dojdziemy do siebie i ruszamy,tak to już pewne jedziemy do Kletna,pogoda podobnie jak wczoraj nie jest idealna ale nie pada i mamy nadzieję,że tak już zostanie do wieczora,jak bedziemy na miejscu to.......cdn....
Awatar użytkownika
jarek70
Posty: 378
Rejestracja: 10 lipca 2011, 20:21
Motocykl: Boulevard M 800
Lokalizacja: Olsztyn
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: jarek70 »

..cd...,jest po 13,pogoda super, :bravo: :bravo: :bravo: ,serdecznie dziękujemy Grupie Śląsk,wspaniali ludzie,fantastyczna atmosfera,do zobaczenia następnym razem,....cdn....
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 722
Rejestracja: 30 września 2011, 00:58
Motocykl: XV 535 '99
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 36
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: Celina »

za szybko czytam :shock: nawiązując do Twojego poprzedniejszego posta o gwałtach i ludziach złych przeczytałam to co poniżej i się :shock:
jarek70 pisze:...dziewczyny,nic złego się nie dzieje,ale to bardzo miłe
ups. dobrze, że jest ciąg dalszy :mrgreen:

żądni fotek! :rock:
Kasia

"I ja mam chwile filozoficznej zadumy.
Staję sobie na moście nad Wisłą, od czasu do czasu spluwam na fale i myślę przy tym: Panta rei." /Lec
Awatar użytkownika
jarek70
Posty: 378
Rejestracja: 10 lipca 2011, 20:21
Motocykl: Boulevard M 800
Lokalizacja: Olsztyn
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: jarek70 »

..cd...,jak pisałem wcześniej jedziemy do Kletna,wszystko jest dobrze,jedziemy,pogoda nam sprzyja,nie,nie spieszymy się bo nie ma takiej potrzeby,wiec Tychy,Gliwice,Kędzierzyn-Koźle,Prudnik,potem na troszkę przejazd przez Czechy czyli Javornik,powrót do kraju....Lądek Zdrój(wiedzieliśmy,że jest takie miasto,jest Lądek,Lądek Zdrój,ale Londyn.....................???????????????),gdzieś po drodze,obiad,wspaniała jest śląska kuchnia,pełni,najedzeni,kelnerka chce z nami jechać(dobrze,że mamy zajęte tylne fotele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ),jedziemy dalej,stajemy,jedziemy dalej,stajemy,jedziemy dalej........,czas mija,dojechaliśmy do Kletna,witają nas i zapraszają,domek już czeka,rozpakowujemy się,ale.................,okazuje się,że dla nas są pokoje a domek czeka na innych gości,nic to,kosztowało ich to po "kolejce"dla nas,przeprowadzamy się,jest dobrze,jak zwykle na wieczór jest po lufie,jak pisze te słowa dochodzi 1 godz,ale.......,nie jest kochani wykluczone,że Kletno będzie prawie końcem naszej wyprawy(oczywiście mówię o jeździe wokół Polski),jest taka opcja,że zostaniemy tu jeszcze jeden dzień extra,potem większość z nas będzie musiała niestety wracać do domu,ale.............jest Radek,nasza nadzieja,Radek jedzie dalej i wierzymy,że pętlę zamknie,ja i Paweł pewnie choć na jeden dzień zawitamy po drodze do Chodeczy(a)??,Bogdan wraca do domu do Niemiec,czasu niestety zabraknie,ale rozmawiamy już o tym,że w przyszłym roku pętlę razem dokończymy,nie mogę zapomnieć o Griszce ,dzwonił zapraszał i wiemy,że czeka na nas,ale co będzie jutro..............?????????????????,pozdrawiamy po raz enty wszystkich i do zobaczenia.....cdn....
Awatar użytkownika
jarek70
Posty: 378
Rejestracja: 10 lipca 2011, 20:21
Motocykl: Boulevard M 800
Lokalizacja: Olsztyn
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: jarek70 »

żądni fotek! :rock:[/quote]

Kasiu,Radek już nad tym pracuję,jeśli nie dzis to jutro rano fotki będą na 100%
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: al99 »

aż strach się bać tych fotek.......synek wraca ze szkoły,,,,,,nie komentuję,,,,,,,szerokości Panowie i do zobaczyska na trasie.

u nas niestety żałoba, Buła martwy, ja szukam wątroby którą mi któś zapinkolił ,,,,,,,,,,,jest dobrze bo mamy co dalej sporzywać :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile: :drunksmile:
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
Awatar użytkownika
jarek70
Posty: 378
Rejestracja: 10 lipca 2011, 20:21
Motocykl: Boulevard M 800
Lokalizacja: Olsztyn
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: jarek70 »

..cd...,tak jak pisałem wcześniej,Kletno to koniec naszej wspólnej jazdy,ale....Radek jedzie dalej,wszyscy będziemy trzymać kciuki i śledzić Jego trasę,co dziś?.....Paweł już pojechał do Chodeczy,Bogdan jedzie do Sierakowa,ja też kieruję się w stronę domu(mam nadzieję zobaczyć Was po drodze w Chodeczy),no i RADZIO :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: ,.......a te prawie dwa tygodnie?...wspaniałe przeżycie,super przygoda,fantastyczni ludzie spotkani po drodze,cudowne widoki,nic dodać nic ująć,.....cdn...............
Awatar użytkownika
onslaught
Posty: 501
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 15:53
Motocykl: xv-535, xvs-1300a
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 61
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: onslaught »

dołożyłem nowe zdjęcia do starego pliku. link poniżej. lecę z kletna przez jelenią górę na żary. tam zamierzem nocować trzymajcie za mnie kciuki. podrawiam.
https://skydrive.live.com/redir?resid=B ... 48B0D!1229
onslaught
Looking good is better than looking where you're going. Always.
Jeremy Clarkson
Awatar użytkownika
onslaught
Posty: 501
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 15:53
Motocykl: xv-535, xvs-1300a
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 61
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: onslaught »

wczoraj dotarłem do Gryfowa Śląskiego, gdzie zorientowałem się, że mam rzut beretem (talibskim:) do Płóczek Dolnych k. Lwówka śląskiego, gdzie mieszka mój wujek. więc się u niego zatrzymłem na noc i przy okazji obejrzałem mecz (wiadomo, który). dzisiaj ambitnie, przy granicy (Lwówek, Bolesławiec, Kożuchów, Szprotawa, Nowa Sól itd) - ruszyłem na północ wzdłuż zachodniej granicy. dalej na Gorzów, przez Międzyrzecz, Świebodzin (zdjęcia Chrystuska nie będzie, szkoda karty). ok. 10 km skrótem po bruku gdzieś koło Drezdenka. na tyle mnie to rozjuszyło, że od Gorzowa pojechałem S3 i dalej na Świnoujście. no i jestem tu. dobrze żarło, straszyło deszczem przez całą drogę, ale nie padało. teraz piorę bieliznę i piję domowe wino. jutro - odpoczynek, nie jadę. pozdrawiam wszystkich.
r.
onslaught
Looking good is better than looking where you're going. Always.
Jeremy Clarkson
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: al99 »

No to Radziu pociskasz śmiało,,,masz rację dychnij sobie poświęć czas na relax,nikt Cię nie goni ,a czasu masz dość na zamknięcie pętelki ,kto wie możliwe że za rok i ja się zdecyduję na ponowny rejs po PL, ale to zbyt daleki termin na takie deklaracje. powodzonka w dalszej podróży i do zobaczyska w Piasecznie
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
Awatar użytkownika
jarek70
Posty: 378
Rejestracja: 10 lipca 2011, 20:21
Motocykl: Boulevard M 800
Lokalizacja: Olsztyn
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: jarek70 »

..cd...,Radek,trzymam za Ciebie kciuki :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: ,a co u mnie?....,od wczoraj po południu jestem już w domu....,tak jak pisałem wcześniej w piątek się już rozłączyliśmy,jadę do Chodeczy,ok.20 jestem na miejscu(jest już 1-1 :mrgreen: :mrgreen: ),spotkanie Was wszystkich sprawiło mi wielką przyjemnośc,bardzo się cieszę,usłyszałem wiele ciepłych słów na temat naszej wyprawy,jak bardzo się tym interesowaliście,jak czekaliście na nasze dalsze relacje :bravo: :bravo: ,potem to już klasyczny zlot :drunksmile: :drunksmile: ,wiele radości.............,sobota rano...wstaję po krótkiej drzemce...,coś zjedzone,wypite dwie herbaty i wyruszam w ostatni etap podróży,po drodze jeszcze wizyta u rodziny koło Płocka i jadę do domu,jeszcze tylko 170 km,po 17 jestem w domu,spojrzenie na licznik...3250 km,tak zamykam tour,.......aaaaaaa,Bogdan odpoczywał jeszcze w Sierakowie,łowił sobie dla odprężenia ryby na Warcie,dziś rano jedzie do domu,przed Nim jeszcze ok.800 km(to dla Niego pikuś),.....a Radek jedzie dalej :rock: :rock: :rock: :chopper: ...cdn....
Awatar użytkownika
onslaught
Posty: 501
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 15:53
Motocykl: xv-535, xvs-1300a
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 61
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: onslaught »

a ja siedzę w ogrodzie Rodziców, pranie schnie :). zawiesiłem w necie trochę nowych obrazków. na początku z miejsca, gdzie się rozdzieliliśmy na stacji benzynowej gdzieś za Kłodzkiem. póżniej kilka widoczków z Lwówka Śląskiego (bardzo urokliwe miasteczko). dalej są fotki, które zrobiłem dzisiaj w Kamieniu Pomorskim, m. in. nowo otwartej mariny. z samego przelotu zdjęć nie robiłem, ponieważ zwiedzałem jedynie stacje benzynowe, a one wszystkie wyglądają tak samo :). jutro zrobię krótki skok do Kołobrzegu, ponieważ jest tam kilka osób, które mi nie darują, jeśli ich nie odwiedzę. dalej przelot do Gdyni, gdzie mam nocleg. a później - ostatni etap pętli do Bartoszyc i zjazd do Piaseczna (mojego). pozdrawiam serdecznie, link poniżej:

https://skydrive.live.com/redir?resid=B ... 48B0D!1483
onslaught
Looking good is better than looking where you're going. Always.
Jeremy Clarkson
Awatar użytkownika
poolski
Posty: 961
Rejestracja: 06 maja 2009, 23:28
Motocykl: BLACK POWER CRUISER
Lokalizacja: ZŁO - PZL
Kontakt:
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: poolski »

No to dotarłem do domu niestety na lawecie 70 km od domu strzelił regler spalił halogen i akumulator poszedł z dymem ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo się okazało że mam super kumpli.
Pozdrawiam

PS
Radzio - SZEROKOŚCI
- VF4 750 C2 Magna Deluxe USA - 2x Yadźka Vir XV 1000 1985r. i 1986r. - :uklon:
Awatar użytkownika
onslaught
Posty: 501
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 15:53
Motocykl: xv-535, xvs-1300a
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 61
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: onslaught »

współczuję Ci serdecznie. z drugiej strony - dobrze że się tylko na tym skończyło. ja jutro lajcikowo bujnę się do kolberga. mam spanie zaklepane w Bardach u sołtysa. a następny etap - jastrzębia góra (spanie u kumpla, też za friko).
pozdrawiam serdecznie i życzę szybkiej regeneracji motonga.
r.
onslaught
Looking good is better than looking where you're going. Always.
Jeremy Clarkson
Awatar użytkownika
jarek70
Posty: 378
Rejestracja: 10 lipca 2011, 20:21
Motocykl: Boulevard M 800
Lokalizacja: Olsztyn
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: jarek70 »

..cd...Bogdan wczoraj po 11 godzinach jazdy(ach te Niemieckie autostrady i ich korki :mrgreen: :mrgreen: u nas jest lepiej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ),szczęśliwy i zadowolony już w domu,pewnie nie długo sam się odezwie,jest już przecież zarejestrowany na forum :bravo: :bravo: :bravo:,Pawełek po przygodach małych już też w domu,a.................a Radek jedzie dalej :bravo: :bravo: :bravo: ,tour trwa....cdn.....

P.S.
Baca,tak jak obiecałem,przepraszam za niedopatrzenie(niedopisanie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ),Tobie oczywiście również serdecznie dziękujemy za wspaniałe przyjęcie na Śląsku,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Baca
Posty: 3021
Rejestracja: 24 sierpnia 2010, 09:36
Motocykl: 250-535-HD1600-GS750
Lokalizacja: Ujsoły - Tychy-Bieruń
Wiek: 67
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: Baca »

Jarek nie ma sprawy,ja tez sie ciesze ,ze moglem Was wszystkich poznac,szoda tylko,ze braklo czasu abyscie choc na chwilke wpadli do do mnie i troche zamieszali,no moze nastepnym razem sie uda-zapraszam.Pozdrawiam wszystkich i gratuluje wytrwalosci w jezdzie i :kolejka: jestescie WIELCY. :bravo: :rock: :rock: :bravo:
Awatar użytkownika
onslaught
Posty: 501
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 15:53
Motocykl: xv-535, xvs-1300a
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 61
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: onslaught »

ja dojechałem do jastrzębiej góry. nocuję u przyjaciół. jutro jeszcze zostanę w 3mieście, a potem już bo Bartoszyc i zzamknę pętlę. pojechałem dzisiaj znów mało ambitnie, bo z Kołobrzegu do wejherowa drogą krajową, ale kawałek po ciekawych winklach też zrobiłem wzdłuż morza. zrobiłem trochę nowych fotek, ale powrzucam jutro, bo przyjaciele czekają z kolacją. pozdrawiam wszystkich serdecznie i... cdn, jak mawia Jarek ;)
onslaught
Looking good is better than looking where you're going. Always.
Jeremy Clarkson
Awatar użytkownika
poolski
Posty: 961
Rejestracja: 06 maja 2009, 23:28
Motocykl: BLACK POWER CRUISER
Lokalizacja: ZŁO - PZL
Kontakt:
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: poolski »

Radek TWARDZEL Z CIEBIE :bravo: :drunksmile: :chopper:

Pozdrawiam i szerokości
- VF4 750 C2 Magna Deluxe USA - 2x Yadźka Vir XV 1000 1985r. i 1986r. - :uklon:
Awatar użytkownika
Blunio
Posty: 5793
Rejestracja: 11 marca 2008, 10:21
Motocykl: Trek X-Caliber 8
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiek: 72
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: Blunio »

Zróbcie w Google Maps mapki jaką każdy z Was zrobił traskę i wrzućcie do tematu, to będzie lepsze rozeznanie niż studiować 14 stron postów :zawrot:
Nadzieja to ogień. To ogień, który chce płonąć nawet wtedy, gdy jest gaszony. Nadzieja to nieodparte dążenie, by odnajdywać sens w bezsensie i odkrywać prawdę w zamęcie kłamstw.
Samochód z Niemiec a kobieta z Polski - nigdy odwrotnie!!!
Awatar użytkownika
jarek70
Posty: 378
Rejestracja: 10 lipca 2011, 20:21
Motocykl: Boulevard M 800
Lokalizacja: Olsztyn
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: jarek70 »

to będzie lepsze rozeznanie niż studiować 14 stron postów :zawrot:[/quote]
Blunio pisze:Idą chłopaki jak burza. Oby tak dalej. Tylko mniej "gadania" w więcej pisania proszę :)
pozdrawiamy Blunio :nazdrowie:
Awatar użytkownika
pisior
Posty: 5366
Rejestracja: 21 sierpnia 2009, 12:55
Motocykl: 535,1100 1500 1255
Lokalizacja: kostrzyn nad odra
Wiek: 46
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: pisior »

to gdzie wy jesteście ?
Obrazek
Awatar użytkownika
al99
Posty: 2340
Rejestracja: 07 maja 2008, 07:19
Motocykl: łoweł ,włotki,lacie
Lokalizacja: Tychy-Bieruń Nowy
Wiek: 52
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: al99 »

.....jedni na izbie wytrzeżwień, inni już w domu, a jeszcze inni kaś w puszczy bez zasięgu i prądu pewni,buhehe
Lepiej być znanym Pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
czas nie patyk ,na moczarach nie stoi
Moimi obietnicami piekło jest całe wybrukowane.więc na Wasze już miejsca nie starczy.........
Awatar użytkownika
onslaught
Posty: 501
Rejestracja: 24 stycznia 2010, 15:53
Motocykl: xv-535, xvs-1300a
Lokalizacja: Piaseczno
Wiek: 61
Status: Offline

Re: PL DO OKOŁA PRZY GR. 2012 poolski & jarek70

Post autor: onslaught »

ja dzisiaj wyruszyłem z 3miasta po dwudniowym postoju. zamknąłem pętlę wokół Polski w bartoszycach i chciałem od razu atakować wawę, ale dotarłem zaledwie pod biskupiec, gdy zaczęło lać. ponieważ zaniosło się na dłużej i do zmierzchu niewiele czasu pozostało, postanowiłem zatrzymać się na noc w biesowie. teraz siedzę w domku i oglądam mecz CRO-ITA (0:1 w 54 minucie). jutro mam nadzieję dotrzeć wreszcie do domu. wtedy powrzucam zaległe fotki. pozdrawiam wszystkich serdecznie.
onslaught
Looking good is better than looking where you're going. Always.
Jeremy Clarkson
ODPOWIEDZ