Wypad, Toruń, Golub Dobrzyń, Kowalewo

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
Izaak
Posty: 406
Rejestracja: 02 maja 2010, 10:37
Motocykl: VIRAGO XV 1100 1994
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Wypad, Toruń, Golub Dobrzyń, Kowalewo

Post autor: Izaak »

Serwus
Kilkanaście lat tam nie byłem - pewnie wiele się pozmieniało. Za szczeniaka kilka razy w roku i każde miejsce pod namiotem czy gdziekolwiek w okolicy, było fajne na kotwicę - teraz jak jest nie wiem. Bywałem : Kowalewo Pomorskie, Golub Dobrzyń, Okonin, Ostrowite, Kamionki i Toruń oczywiście. Może ktoś z okolicy kilka słów czy nadal warto? Na kilka dni chciałem zajrzeć, pamięć odświeżyć najchętniej fajne pole namiotowe albo jakoś tak na spontana....
Jak ktoś w temacie słów kilka będę wdzięczny.

Dzięki :rock:
izaak

http://www.italtruck.pl


"....grunt to twardo stąpać po ziemi, nie przestając patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać ? zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później, niż ci się wydaje...."
Ks. Jan Kaczkowski
Awatar użytkownika
kruuger
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2012, 11:53
Motocykl: 535-> 1100
Lokalizacja: Toruń/Warszawa
Wiek: 33
Status: Offline

Re: Wypad, Toruń, Golub Dobrzyń, Kowalewo

Post autor: kruuger »

Akurat moje okolice, warto warto odwiedzać, Toruń jak zawsze piękny, jakieś tam mini-remonty w Golubiu też ostatnio na zamku były, w Kowalewie otworzyli Biedronkę, jeziora w Okoninie i Kamionkach nie wyschły : > Do listy proponuje dopisać Radzyń Chełmiński ze swoim zamkiem i Jezioro Chełmżyńskie ale z plażą w Zalesiu.
Awatar użytkownika
Izaak
Posty: 406
Rejestracja: 02 maja 2010, 10:37
Motocykl: VIRAGO XV 1100 1994
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wypad, Toruń, Golub Dobrzyń, Kowalewo

Post autor: Izaak »

kruuger pisze:Akurat moje okolice, warto warto odwiedzać, Toruń jak zawsze piękny, jakieś tam mini-remonty w Golubiu też ostatnio na zamku były, w Kowalewie otworzyli Biedronkę, jeziora w Okoninie i Kamionkach nie wyschły : > Do listy proponuje dopisać Radzyń Chełmiński ze swoim zamkiem i Jezioro Chełmżyńskie ale z plażą w Zalesiu.
Czyli wszystko po staremu - tak bardzo z grubsza, jedyne z tą Biedronką to wypas po pachy i na maxa..... :lol:

Szerokości :rock:
izaak

http://www.italtruck.pl


"....grunt to twardo stąpać po ziemi, nie przestając patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać ? zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później, niż ci się wydaje...."
Ks. Jan Kaczkowski
Awatar użytkownika
kruuger
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2012, 11:53
Motocykl: 535-> 1100
Lokalizacja: Toruń/Warszawa
Wiek: 33
Status: Offline

Re: Wypad, Toruń, Golub Dobrzyń, Kowalewo

Post autor: kruuger »

Daj znać jak będziesz się wybierał, możemy razem zrobić jakąś małą rundkę.
Awatar użytkownika
Izaak
Posty: 406
Rejestracja: 02 maja 2010, 10:37
Motocykl: VIRAGO XV 1100 1994
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wypad, Toruń, Golub Dobrzyń, Kowalewo

Post autor: Izaak »

kruuger pisze:Daj znać jak będziesz się wybierał, możemy razem zrobić jakąś małą rundkę.

Ok dzięki :motorcycle:
izaak

http://www.italtruck.pl


"....grunt to twardo stąpać po ziemi, nie przestając patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać ? zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później, niż ci się wydaje...."
Ks. Jan Kaczkowski
Awatar użytkownika
figazmakiem
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwietnia 2012, 15:52
Motocykl: Virago XV750
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Re: Wypad, Toruń, Golub Dobrzyń, Kowalewo

Post autor: figazmakiem »

a ja właśnie wróciłam z Golubia-Dobrzynia z turnieju na zamku, news jest taki że nasi dali łomot włochom (haha:D), tak poza tym dalej pięknie, jeśli nie widziałeś zamku to warto zobaczyć. noo i do torunia na kolację też blisko:)
you can't buy happiness but you can buy a bike and that's pretty close
Awatar użytkownika
Izaak
Posty: 406
Rejestracja: 02 maja 2010, 10:37
Motocykl: VIRAGO XV 1100 1994
Lokalizacja: Polska
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wypad, Toruń, Golub Dobrzyń, Kowalewo

Post autor: Izaak »

figazmakiem pisze:a ja właśnie wróciłam z Golubia-Dobrzynia z turnieju na zamku, news jest taki że nasi dali łomot włochom (haha:D), tak poza tym dalej pięknie, jeśli nie widziałeś zamku to warto zobaczyć. noo i do torunia na kolację też blisko:)
Dzięki za wieści, bywałem w Golubiu, lecz na tyle dawno aby chcieć sobie przypomnieć :mrgreen:. Turniej wyleciał mi z głowy a chętnie bym zobaczył no cóż okazji jeszcze będzie pewnie trochę. Co do kolacji to ta na którą na prawdę mam ochotę w trakcie wypadu, najbardziej smakować będzie na łonie i z komarami w towarzystwie :mrgreen: . Wpaść jednak do Torunia chociaż na chwilę to dobry pomysł.

Dzięki :motorcycle:
izaak

http://www.italtruck.pl


"....grunt to twardo stąpać po ziemi, nie przestając patrzeć w niebo. Zamiast ciągle na coś czekać ? zacznij żyć, właśnie dziś. Jest o wiele później, niż ci się wydaje...."
Ks. Jan Kaczkowski
ODPOWIEDZ