Warszawa -> Wyszków -> Brok -> bar ?Pod Rybką?

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
Awatar użytkownika
MAD
Posty: 117
Rejestracja: 19 lutego 2011, 02:04
Motocykl: Drag 1100 CL
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Warszawa -> Wyszków -> Brok -> bar ?Pod Rybką?

Post autor: MAD »

Lokalizacyjnie jestem związany z Warszawą i Wyszkowem. Z tegoż Wyszkowa wypadam nieraz na krótkie przeloty. I odkrywam różne rzeczy. Tym razem odkryłem jedzenie. Trasę (rysunek poniżej lub szczegóły tutaj) odbyłem z zaprzyjaźnioną Hondą i Sportster?em.
map3b.jpg
Trasę polecam ? urokliwa i malownicza. Nawet ten fragment z czerwonymi drogami - całkowicie przez lasy, luźno i pełen oddech. Dalej, po lewej stronie Bugu rewelacja ? wsie, łąki, pola, bociany i wiejski asfalt tzn. równy, ale wąski i łaciaty. Powrót do Wyszkowa górą (prawa strona Bugu) ? nadal świetnie, lasy, minimalny ruch i znane malutkie miejscowości letniskowe.
W Broku wpadliśmy do knajpki ?Pod Rybką?. Ja akurat ryby nie jadłem, ale Honda jadła i mówi, że pyszne. Jedzenie rzeczywiście smaczne i świeże, a przy rachunku zaskoczenie ? rabaty dla motocyklistów (!). Mają też wewnętrzny parking dla motocykli i samochodów oraz, jak mówili, chętnie organizują u siebie spotkania grilowe na powietrzu.
Dajcie znać gdybyście testowali Rybkę.
CAM00231.jpg
Z Warszawy na opisaną trasę jak kto chce. Jak się spieszę do Wyszkowa to S8. Jest szybko, ale trochę monotonnie. Nawiasem mówiąc nie wiem, dlaczego to się nie nazywa autostrada ? dwupasmówka w obie strony, skrzyżowania bezkolizyjne itd. Jak się nie spieszę to przez Sulejówek i Łochów. Dalej, ale sympatycznie.
Awatar użytkownika
SoH
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2014, 21:25
Motocykl: FJR1300
Lokalizacja: Warszawa oraz okazjonalnie Lublin/Świdnik
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Warszawa -> Wyszków -> Brok -> bar ?Pod Rybką?

Post autor: SoH »

Wczoraj traska została obadana. Jest super, polecam. :motorcycle:
3076
Awatar użytkownika
MAD
Posty: 117
Rejestracja: 19 lutego 2011, 02:04
Motocykl: Drag 1100 CL
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Re: Warszawa -> Wyszków -> Brok -> bar ?Pod Rybką?

Post autor: MAD »

SoH pisze:Wczoraj traska została obadana. Jest super, polecam.
Cieszę się, że miłe wrażenia. I pytanie/komentarz:
* Masz lokalizację Warszawa/Lublin/Świdnik. Jakieś sympatyczne, prywatne trasy w okolicach? Dla mnie w pobliżu Warszawy proszę.
* Twoje moto VFR800 - zawsze się oglądałem za nimi i różne myśli mi po głowie chodziły. Nawet szczątkowo jeszcze teraz. Ale lata robią swoje i opinie też się dodają. Rzeczywiście taki szalony siłacz-sprinter? Porównywałeś (na kołach) z innymi?
Awatar użytkownika
SoH
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2014, 21:25
Motocykl: FJR1300
Lokalizacja: Warszawa oraz okazjonalnie Lublin/Świdnik
Wiek: 38
Status: Offline

Re: Warszawa -> Wyszków -> Brok -> bar ?Pod Rybką?

Post autor: SoH »

https://goo.gl/maps/CMxh2 - podobno ulubiona trasa warszawskich bajkerów. Lubię tamtędy, aczkolwiek często policja w Kampinosie stoi, a ciągle ograniczenie do 60 km/h.

https://goo.gl/maps/unLtM - nieco inna wariacja.

Ostatnio jechałem tak: https://goo.gl/maps/kxo7I - całkiem spoko, aczkolwiek spory ruch w okolicach Zielonki.

Co do moto, mam porównanie tylko do V-Stroma 650, nowego V-Stroma 1000 oraz Hayabusy.
Pozycja coś pomiędzy turystykiem a sportem. Pochylona, ale bez masakry. Mocy sporo, ale bez przesady (poza tym moto ma sporą nadwagę), masakry nie ma, jak najbardziej do opanowania. Za to komfortowo można wyprzedzać auta jadące 100-120km/h. Zauważone wady: sporo pali, w porównaniu do mojego starego V-Stroma 650. Bardzo zawodna elektryka.
3076
ODPOWIEDZ