Plany na wyjazy 2010??

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
michal25001
Status: Offline

Plany na wyjazy 2010??

Post autor: michal25001 »

Witam, jestem nowy na forum, nikt mnie tu jeszcze nie kojarzy, ale mam nadzieje ze do nastepnego sezonu sie to zmieni :nazdrowie:
Pozwole sobie zalozyc taki temat... czy macie juz jakies plany na wyjazdy virażka na rok 2010?? Ja juz nie moge doczekac sie wiosny zeby wystartowac w pierwsza w zyciu wycieczke na dwoch kolkach :chopper: Na pierwszy wyjazd planuje aquapark w Druskiennikach i bede musial prosic tu kolege z forum o podanie namiarow na nocleg w ktorym jak juz opisywal spedzil tam jakis czas i podobno nie zalowal :grin: Pozniejsze plany to moze Chorwacja... :roll: Moze sa juz chetni ktorzy mysla powoli o wyjazdach 2010 i chcieliby sie przylaczyc do takiej badz podobnej podrozy?

Jesli temat bez sensu prosze o skasowanie...

Pozdrawiam wszystkich viragowcow!!
Marcin
Posty: 2153
Rejestracja: 04 września 2007, 17:27
Motocykl: Póki co nie ma
Lokalizacja: Koluszki
Wiek: 44
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Marcin »

michal25001 pisze:Pozniejsze plany to moze Chorwacja...
Chorwację niektórzy już zaliczyli w 2009.
Teraz mamy plan na Bułgarię.
Na początek zapraszamy do Kletna 17-18 kwietnia na tradycyjne rozpoczęcie sezonu Viragowego.
Obrazek
Skiero
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Skiero »

aquapark w Druskiennikach
Nooo - ja też mam podobne plany - najdalej w maju 2010 (oczywiście w miarę pogody) chciałbym zabrać Żonkę na wycieczkę na Litwę - narazie myślałem właśnie o Druskiennikach.
Od Ciebie jest tam duużo bliżej niż ode mnie ale w miarę chęci z obu stron można byłoby się jakoś zgrać w temacie.

Mam nadzieję, że będzie okazja pogadać o tym jeszcze na rozpoczęciu sezonu a potem :chopper:
Awatar użytkownika
andzik
Posty: 438
Rejestracja: 07 sierpnia 2009, 19:18
Motocykl: Virago XV 535 92r
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiek: 37
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: andzik »

Skiero pisze:chciałbym zabrać Żonkę na wycieczkę na Litwę - narazie myślałem właśnie o Druskiennikach.
Druskienniki są fajne ale na dłuższą metę ile można się moczyć w tych basenach (chociaż bar z browarkiem w samym środku basenu jest genialny). Ale jeśli planujesz Litwę to Wilno trzeba zobaczyć koniecznie- piękne miasto. Pod Wilnem znajduje się miejscowość Troki a tam całkiem duży zamek- jeśli kogoś to kręci to na pewno warto obejrzeć.
Pozdrawiam

P.s. Mi z kolei marzą się Bieszczady i bieszczadzkie serpentyny. A jak zdobędę więcej doświadczenia to Alpy :grin:
michal25001
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: michal25001 »

Od Ciebie jest tam duużo bliżej niż ode mnie ale w miarę chęci z obu stron można byłoby się jakoś zgrać w temacie.
Fakt, mam troche blizej, ale to przesiez sama przyjemnosc zeby nadrobic te kilka kilometrow, tym bardziej z plecaczkiem :mrgreen: :chopper:
Druskienniki są fajne ale na dłuższą metę ile można się moczyć w tych basenach
Ale wcale nie trzeba siedziec caly czas na basenie... Tak jak mowisz jest do zobaczenia kilka ciekawych miejsc, takze jakas dobra mapa i w droge :bikersmile:

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
StesiU
Posty: 1244
Rejestracja: 04 września 2007, 15:10
Motocykl: WSK 125
Lokalizacja: Trzebnica
Wiek: 40
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: StesiU »

Marcin pisze:Na początek zapraszamy do Kletna 17-18 kwietnia na tradycyjne rozpoczęcie sezonu Viragowego.
ja tam tez sezon oficjalnie rozpoczynam w Kletnie, potem wybieram sie na nazwijmy to majówka ;), potem Zdwórz a potem sie zobaczy :D
Nie ma pogody nie na motocykl sa tylko zle ubrani motocyklisci.
Awatar użytkownika
Kożuch
Posty: 3443
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:11
Motocykl: Virago 750,VL 1500,CB1300,XV1900, FJR1300
Lokalizacja: Poznań Góra
Wiek: 48
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Kożuch »

andzik pisze: Mi z kolei marzą się Bieszczady i bieszczadzkie serpentyny
Tak tak super tam jest. Wczoraj byłem w Cisnej i przypomniały mi się wakacje :)

a dalej była...
Marcin pisze:Chorwację niektórzy już zaliczyli w 2009
Niezapomniane przeżycie :bravo:
Obrazek
Awatar użytkownika
Arktos
Posty: 782
Rejestracja: 12 września 2007, 17:12
Motocykl: Virago 750 z 96r
Lokalizacja: Włocławek
Wiek: 53
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Arktos »

StesiU pisze:ja tam tez sezon oficjalnie rozpoczynam w Kletnie
Ja w Częstochowie zacznę już czwarty raz i mam nadzieję, że znowu szczęśliwy.Do Kletna się nie nadam wątroba już słaba :mrgreen:
Kożuch pisze:Tak tak super tam jest. Wczoraj byłem w Cisnej i przypomniały mi się wakacje :)
Kożuch ty to masz robotę super kierowniczą.Nawijasz rocznie puszką nawet nie chcę strzelać ile i jeszcze na moto chce CI się śmigać. Podziwiam musisz mieć twardą.... ale serce za to masz miękkie.
Gang dzikich wieprzy.
Motórzyści Włocławek.
Grupa Kujawska.
Awatar użytkownika
Kożuch
Posty: 3443
Rejestracja: 11 maja 2008, 17:11
Motocykl: Virago 750,VL 1500,CB1300,XV1900, FJR1300
Lokalizacja: Poznań Góra
Wiek: 48
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Kożuch »

Arktos pisze:Kożuch ty to masz robotę super kierowniczą.Nawijasz rocznie puszką nawet nie chcę strzelać ile i jeszcze na moto chce CI się śmigać. Podziwiam musisz mieć twardą.... ale serce za to masz miękkie.
Artur, wiesz ta jazda po naszych drogach to udręka. Rocznie ok 60 tyś na moto ok 15 tyś :)
Ale na moto to przyjemność :)
Obrazek
Awatar użytkownika
andzik
Posty: 438
Rejestracja: 07 sierpnia 2009, 19:18
Motocykl: Virago XV 535 92r
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiek: 37
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: andzik »

A jeszcze wracając do Litwy nie da się nie jechać przez suwalszczyznę. Wierzcie mi- naprawdę piękne miejsce, polodowcowe górki i jeziorka, kręte asfaltowe dróżki. Piękna sprawa (warto wpaść do Stańczyk- 38metrowe stare wiadukty kolejowe- jedyne w swoim rodzaju). Na razie wszystkie te miejsca odwiedzałem "zapuszkowany" ale mam nadzieję w przyszłym sezonie polatać lalką (o ile mi znów posłuszeństwa nie odmówi :neutral: )
Awatar użytkownika
Ewcia
Posty: 106
Rejestracja: 25 stycznia 2009, 17:54
Motocykl: Antka :P
Lokalizacja: Białystok
Wiek: 38
Kontakt:
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Ewcia »

andzik pisze:A jeszcze wracając do Litwy nie da się nie jechać przez suwalszczyznę. Wierzcie mi- naprawdę piękne miejsce, polodowcowe górki i jeziorka, kręte asfaltowe dróżki. Piękna sprawa (warto wpaść do Stańczyk- 38metrowe stare wiadukty kolejowe- jedyne w swoim rodzaju).
Całkowicie podpisuję się pod tymi słowami, Suwalszczyzna jest piękna a jadąc po tych dróżkach ma się wrażenie że czas się tam zatrzymał już dawno. No i te mosty :) :grin:
"W życiu piękne są tylko chwile"
ciamek
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: ciamek »

plany na urlop mam na Chorwację, czas pokaże, na razie zbieram informacje itp
a w weekendy to pewnie Suwalszczyzna, Mazury, Litwa i może morze :grin:
aby tylko pogoda była :bikersmile:
Awatar użytkownika
romanthorne
Posty: 538
Rejestracja: 24 listopada 2008, 22:59
Motocykl: Honda 250 Rebel
Lokalizacja: BRODNICA
Wiek: 79
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: romanthorne »

Wyjazd przełom maja i czerwca : -Słowacja ,Węgry,Chorwacja i degustacja.Powrót -Słowenia,Austria i Czechy.
Teren na Słowacji i Węgrzech rozpoznany,Chorwacja w ciemno.Może ktoś ma jakieś dobre namiary na noclegi?.
Jest prawie nieźle.
Awatar użytkownika
andzik
Posty: 438
Rejestracja: 07 sierpnia 2009, 19:18
Motocykl: Virago XV 535 92r
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiek: 37
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: andzik »

Ewcia pisze: No i te mosty :) :grin:
najlepiej wyglądają jak się z nich zjeżdża na linie :grin: (mało nie umarłem ze strachu)
Awatar użytkownika
gribkin
Posty: 343
Rejestracja: 19 lipca 2008, 13:38
Motocykl: Indian Scout
Lokalizacja: Czarnowo
Wiek: 44
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: gribkin »

Ja w pierwszej połowie lipca mam urlop, i najprawdopodobniej wybiorę się do Chorwacji. Ale to jeszcze trochę czasu więc nie ma co snuć bardziej szczegółowych planów.
Awatar użytkownika
Dredd
Posty: 142
Rejestracja: 14 czerwca 2009, 23:57
Motocykl: H-D, kiedyś Virago 750
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Dredd »

Ja (jak Bóg da) w tym roku z większych wycieczek chciałbym zaliczyć Hiszpanię i Portugalię.
Szczegółów jeszcze nie mam, no może poza tym, że trzeba przeznaczyć min. 3 tygodnie, a najlepiej 4. Przy okazji - jeśli byłby ktoś chętny do przyłączenia się - zapraszam :grin:
AdamK
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: AdamK »

Druskienniki - poezja, polecam każdemu.
http://www.akvapark.lt/pl/

W 2010 mam cichą nadzieję na wycieczkę do Odessy i na Krym - może ktoś ma jakieś informacje o tych miejscach?
dbpavo
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: dbpavo »

Ja mam plany dostać się jakoś do Francji (przyszły szwagier tam mieszka) i pozwiedzać troszkę tamtejszy kraj. Tylko jest mały problem nigdy nie byłem na takiej wycieczce i nie wiem jak się przygotować. Podpinając się do tematu będę wdzięczny za jakąś odp. Pozdro.
Awatar użytkownika
Morte-69
Posty: 241
Rejestracja: 13 lipca 2009, 10:32
Motocykl: 535 :)
Lokalizacja: Kraków/Olesno Tarn.
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Morte-69 »

Ja zostaje w kraju,mysle troche po Polsce pojezdzic na ile czas i pieniadze pozwola.Bieszczady na 100%,Mazury, jedynie moze Prage zalicze daje koncert Metallica i inne fajne kapele.Ogolnie nie nastawiam sie na jakis wiekszy wypad ,nie bede mial czasu niestety.Moze choc troszke nasz piekny kraj uda mi sie pozwiedzac :)
Awatar użytkownika
tosemja
Posty: 304
Rejestracja: 03 lutego 2008, 16:31
Motocykl: ex xv 535, teraz VL 1500
Lokalizacja: Częstochowa/ Wrocław
Wiek: 39
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: tosemja »

AdamK pisze:do Odessy i na Krym
Znajomi byli w te wakacje ale samolotem. Mówią, że widoki przepiękne (zresztą widziałem zdjęcia) wszystko zabawnie tanie, ale jak im powiedziałem, że może się wybiorę na moto tam w przyszłe wakacje to raczej odradzili. Kierowcy podobno jeżdżą jak poj... a drogi jeszcze gorsze niż u nas. Zresztą Ukraina cieszy się reputacją raczej niebezpiecznych (nie wiem co o tym myśleć, może to już tylko stereotyp). Chętnie bym się tam wybrał ale mam delikatnego stracha.
Zawsze kiedy piszesz głupie posty Bóg zabija kotka !
Awatar użytkownika
kyller
Posty: 2198
Rejestracja: 13 marca 2008, 11:05
Motocykl: pożyczony XV1000
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 55
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: kyller »

tosemja pisze:
AdamK pisze:do Odessy i na Krym
Znajomi byli w te wakacje ale samolotem. Mówią, że widoki przepiękne (zresztą widziałem zdjęcia) wszystko zabawnie tanie, ale jak im powiedziałem, że może się wybiorę na moto tam w przyszłe wakacje to raczej odradzili. Kierowcy podobno jeżdżą jak poj... a drogi jeszcze gorsze niż u nas. Zresztą Ukraina cieszy się reputacją raczej niebezpiecznych (nie wiem co o tym myśleć, może to już tylko stereotyp). Chętnie bym się tam wybrał ale mam delikatnego stracha.
stracha przed czym ?
nie ulegajmy stereotypom
ukraina niebezpieczna ? no toak wódka tania to sie rozpic można
pamiętajmy że wszytskie postrzegane jako niebezpieczne sa ciekawe i dlatego że nie ma tam tłumu turystów
przedstawiam kilka zagrożeń

na pustyni mozna zginac z pragnieniea i braku paliwa ( cpn za 220 km)
Obrazek

a jak juz jest stacja to taka, normalnie potna na organy
Obrazek

tubylcy moga zabić jak im się kasku nie odda
Obrazek

albo co najmniej okraść (arabski bazar o 1 w nocy)
Obrazek
Awatar użytkownika
BORDEN
Posty: 937
Rejestracja: 01 lipca 2008, 18:05
Motocykl: była virago 750 jest vtx 1300
Lokalizacja: Legnica
Wiek: 104
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: BORDEN »

Ja jeszcze nie sięgam tak daleko w przyszlośc! Ale Chorwacja i jej ciepelko kusi. Wyspa Hvar cisza i spokój. Miejsca odciete od świata.
Awatar użytkownika
Regis
Posty: 163
Rejestracja: 17 września 2008, 14:27
Motocykl: 883N Iron '11
Lokalizacja: Jordanów/Londyn
Wiek: 45
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Regis »

na 2010 planuje Szkocje, niektorzy juz tam byli chwalili drogi, przeklinali pogode, ale twardym trzeba byc :boks: co Cie nie zabije...
Żubr
Posty: 361
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 12:53
Motocykl: XV 750
Lokalizacja: Gdańsk
Wiek: 39
Kontakt:
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Żubr »

Ja nie zamierz się specjalnie nigdzie daleko wypuszczać.
Mam nadzieję ze dzięki moto poznam moje najbliższe okolice. Z chęcią zobaczyłbym Lembork, Frombork, Hel, Jastrzębia Góra i okolice nad morzem. Następnie objechanie kaszuby no i zachaczę o kociewie :). Np byłem na zlocie (autkiem, bo akurat KAT grał koncert na Metal Time) w Nowym Stawie i powiem że super wioska. Widać że po niemiecka, nawet są ślady po zborze. Pięknie bruki, naprawdę ekstra.
Przejechać się moto po moście w Tczewie :)
Niby z Gdańska w w/w miejsca nie jest daleko, ale jak pozostaje opcja podróżowania samochodem to jakoś entuzjazm upada i ginie, na rzecz domku u dziewczyny na Kaszubach.
Zaletą a może i wadą (dla conie których) jest że wycieczki będą jednodniowe, może na początek to i lepiej :)

Kusi mnie i zastnawia wyjazd do Świnouścia i skoczenie w okolice Rugii, a koniecznie miasteczka Stralsund po stronie dawnych DDR'ów, zajebiaszcze miasto, niestety widziałem przejazdem i tyle :( zaraz "obok" jest most łączący Rugię z BRD). Ale to zależy jak będą wyglądać moje siły do jazdy z plecaczkiem.

Pozdrawiam i życzę miłego bujania w obłokach przy - 14 :) :nazdrowie:
Obrazek ..."Strażnik Światła w każdym z nas"...
Awatar użytkownika
Redneck
Posty: 1412
Rejestracja: 19 czerwca 2009, 23:09
Motocykl: Yamaha XTZ750 ST
Lokalizacja: UK, Coventry
Status: Offline

Re: Plany na wyjazy 2010??

Post autor: Redneck »

Żubr pisze:
Pozdrawiam i życzę miłego bujania w obłokach przy - 14 :) :nazdrowie:
ja bujam w oblokach o litwie, lotwie i estonii. mam juz ustalona trase, miejscowosci noclegowe, teraz musze wpasowac te 2 tygodnie w pogode i ustalic urlop. jak starczy czasu to jeszcze szwecja bedzie, ale to tylko na chwile obecna marzenia.
ODPOWIEDZ