Pobierowo w deszczu 11.06.09

Ciekawe miejsca, propozycje wycieczek, co warto zobaczyc? Tematy związane z turystyką motocyklową
kaszalot16
Posty: 98
Rejestracja: 06 lutego 2008, 23:56
Motocykl: Yamaha XV 750
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiek: 62
Status: Offline

Pobierowo w deszczu 11.06.09

Post autor: kaszalot16 »

Trochę spóźniona informacja ale jak ma sie tyle lat, to już tak bywa!

(Tu dzięki za życzenia urodzinowe od MILKI, HEKTORIANA, KAKA, HARNASIA I DARO no i MARKA 77!) :drunksmile:
Skusiłem się na na wyjazd w godzinach południowych do Pobierowa. pogoda zapowiadała się w zasadzie deszczowa i tak też było. Jechałem od Głogowa przez Nielubię i dalej wskoczyłem na trasę szybkiego ruchu w stronę Szczecina. Miałem jechać na skróty bardziej malowniczą trasą ale wybrałem (i dobrze!) trasę szybszę trochę dłuższą. Już w Kalsku dostałem pierwszą dawkę a potem to już szło! Spotkałem jednego takiego jak ja, na "szedołce", który jechał do Wrocławia i chyba zakosztował deszczu podobnie jak ja. :cry:

Dobrą radą jest to, żeby mieć jakieś ochraniacze na nogi, bo będąc w kombinezonie zmokły mi tylko ręce i nogi - buty. A CZŁOWIEK UCZY SIĘ NA BŁĘDACH - LEPIEJ CUDZYCH! :mrgreen:

Pobyt w Pobierowie nie należał do udanych, bo chciałem pojeździć po okolicach a deszcz i wiatr dawał, ale za to w miłym towarzystwie w ośrodku "Kala".

Polecam tą znaną na pewno miejscowość wielu kolegom ale od przybytku głowa nie boli.

Jestem ciekawy, tak na koniec, czy ktoś też był oprócz nas dwóch tak szalony i jechał w taką pogodę po naszych drogach.

Z motocyklowym pozdrowieniem.

Daniel :rock: :chopper:
żyj i daj żyć innym...
Awatar użytkownika
Marek73
Posty: 5138
Rejestracja: 05 września 2007, 08:51
Motocykl: była Virago 750 jest CZARNY WALDEK
Lokalizacja: Kotla
Wiek: 51
Status: Offline

Re: Pobierowo w deszczu 11.06.09

Post autor: Marek73 »

Co to za opowieść bez zdjęć? Następnym razem bardzo proszę poczekać na deszcz, zabrać aparat i jeszcze raz traskę zaliczyć :mrgreen:
Wszystko wskazuje na to, że podobne wrażenia deszczowe będzie miało 3/4 forum w piątek w drodze do Zdworza :mrgreen:
Awatar użytkownika
Stilgar
Posty: 5482
Rejestracja: 22 grudnia 2007, 09:37
Motocykl: Virago>Debilka>STonka>Varan
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiek: 48
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pobierowo w deszczu 11.06.09

Post autor: Stilgar »

kaszalot16 pisze:Jestem ciekawy, tak na koniec, czy ktoś też był oprócz nas dwóch tak szalony i jechał w taką pogodę po naszych drogach.
Był.... w sumie 900 km :mrgreen:
Administrator zastrzega sobie możliwość zbanowania ze względu na klauzulę sumienia.
kaszalot16
Posty: 98
Rejestracja: 06 lutego 2008, 23:56
Motocykl: Yamaha XV 750
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiek: 62
Status: Offline

Re: Pobierowo w deszczu 11.06.09

Post autor: kaszalot16 »

No Grześ nic nie mówiłeś, może bym pomachał do Ciem i Milki! :lol: :grin: :rock:
pozdrawiam Szalonych motorowców!

Marko, zapomniałem zabrać aparata! tzn. zabrałem ale nie tego :mrgreen:

Daniel :chopper: :rock:
żyj i daj żyć innym...
ODPOWIEDZ